Zaloguj się, aby obserwować  
Hi_my_name_is

Mass Effect PC - temat ogólny

6123 postów w tym temacie

Dnia 16.09.2008 o 10:24, marekl1975 napisał:

Masz tutaj z jednym rację! Bardzo często nie dba się o polskiego klienta.


Wrecz przeciwnie! Dba sie o klienta ale tylko do momentu zawarcia transakcji:) szkoda ze gwarancja nie obejmuje patchy i dodatkow tylko podstawowej wersji... Ech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2008 o 01:13, The-Darkest napisał:

Przeciez wiadomo, ze jak produkt jest juz kupiony to mozna miec wbite w niego :) ot taka
polska mentalnosc:)


Niestety.. i to nie tylko w CDP ani tylko w całej Polsce i ogólnie gdzie się spojrzy tak jest ;/ No jest jeden wyjątek, miła pani ze sklepiku na wsi naprzeciwko mnie :P

Dnia 16.09.2008 o 01:13, The-Darkest napisał:

Kupiles - no fajnie, my mamy kaske ty masz gre i baw sie! A jak cos nie dziala... No
sorry ale to na pewno Twoja wina albo Twojego komputera, w kazdym razie cos jest źle,
a ze nie ma patchy ani łatek (vide NWN2 czy Mass Effect) to rowniez sorry ale my kontraktu
na to nie podpisywalismy... A petycje? Skargi? Zazalenia? A piszcie! Wasze nieliczne
glosy sprzeciwu i tak znikna w tlumie...


W tym też niestety masz rację :P Taka petycja i tak i tak nic nie da może jedynie że wpadnie tu jakiś konsul i powie słowa pociechy tym swoim zielonym szlaczkiem

"Przepraszamy robimy to co w naszej mocy aby, patch jak najszybciej wyszedł tylko dokończymy kawę"

No i to właściwie tyle będzie.. ale pomysł żeby pojechać busami pod ich siedzibę jest dobry xD

Dnia 16.09.2008 o 01:13, The-Darkest napisał:

To tak dzisiaj bede glosem "optymizmu":P hehe


Wlałeś nadzieję w moje serce :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2008 o 14:02, Adeq napisał:

No i to właściwie tyle będzie.. ale pomysł żeby pojechać busami pod ich siedzibę jest
dobry xD


Spoko, pracowalem na terenie stoczni i znam paru stoczniowcow i ich tez wezmiemy, popalimy troche opon, pokrzyczymy: ZLODZIEJE! ZLODZIEJE!, przegonimy policje i zabawimy sie z pielegniarkami bo one pewnie tez pojada:) o!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2008 o 14:09, The-Darkest napisał:

Spoko, pracowalem na terenie stoczni i znam paru stoczniowcow i ich tez wezmiemy,


Zapomniałeś o nauczycielach (będą uczyli pracowników że tak nie wolno) i górników (będą taranować zabarykadowane drzwi do CDP xD)

Dnia 16.09.2008 o 14:09, The-Darkest napisał:

popalimy
troche opon,


I pudełka z MASS EFFECT :P

Dnia 16.09.2008 o 14:09, The-Darkest napisał:

pokrzyczymy: ZLODZIEJE! ZLODZIEJE!,


A na koniec "ZJEDZMY KOOTAAA!"

Dnia 16.09.2008 o 14:09, The-Darkest napisał:

przegonimy policje


Po co? Weźmiemy paru Idealistów i wyperswadujemy im żeby się do nas przyłączyli, a jak moc nie będzie silna to renegaci i auć , auć :P

Dnia 16.09.2008 o 14:09, The-Darkest napisał:

i zabawimy sie z
pielegniarkami bo one pewnie tez pojada:) o!


Tak! Będą miały +100 mediżelu i będą leczyć Szturmowców i Adeptów :P W międzyczasie Szpieg wykradnie cichaczem ważne informacje i powiemy że chcemy patcha i wtedy im oddamy dopiero informacje xP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2008 o 16:52, Ecko09 napisał:

Panie i panowie! Nareszcie mam mojego upragnionego Mass Effecta :]


Jest dostępny już od 12 lipca wiec nie wiem po co to mówisz ale po użyciu mocy "czytanie myśli" wnioskuje że jesteś tym tak podekscytowany że postanowiłeś się podzielić z nami tą wspaniałą informacją. Na przyszłość jak gdybyś miał jakieś pytania odnośnie gry to wal śmiało. Ukończyłem dzisiaj grę piąty raz i nic co z nią związane nie jest mi obce.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2008 o 17:40, tlen1235790 napisał:

> Panie i panowie! Nareszcie mam mojego upragnionego Mass Effecta :]

Jest dostępny już od 12 lipca wiec nie wiem po co to mówisz ale po użyciu mocy "czytanie
myśli" wnioskuje że jesteś tym tak podekscytowany że postanowiłeś się podzielić z nami
tą wspaniałą informacją. Na przyszłość jak gdybyś miał jakieś pytania odnośnie gry to
wal śmiało. Ukończyłem dzisiaj grę piąty raz i nic co z nią związane nie jest
mi obce.:)


Jasne, będe sie pytał, jestem pewien, że nie jeden raz będę miał jakiś problem ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2008 o 21:02, Ecko09 napisał:

Jeszcze takie małe pytanko. Zalecacie mi grać na wysokich ustawieniach? Rozdzielczość
1024x768 albo 1280x1024. Komp w podpisie.


Średnie/ wysokie :) 1280x1024 ;] Popróbuj sam zresztą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2008 o 21:04, Adeq napisał:

> Jeszcze takie małe pytanko. Zalecacie mi grać na wysokich ustawieniach? Rozdzielczość

> 1024x768 albo 1280x1024. Komp w podpisie.

Średnie/ wysokie :) 1280x1024 ;] Popróbuj sam zresztą :P


Cholera, gram na średnich, 1024x768, gra bardzo często mi zmula bądź przycina, a nie chce obniżać, bo będzie pewnie wyglądać paskudnie gra :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> to jest odpowiedź na posta dodanego przez Ecko09
> Cholera, gram na średnich, 1024x768, gra bardzo często mi zmula bądź przycina, a nie
> chce obniżać, bo będzie pewnie wyglądać paskudnie gra :/

Nie wiem, na niskich nie grałem więc Ci nie odpowiem ;]. Może nie będzie jakoś źle wyglądać :P

EDIT: Kliknąłem odpowiedz, ale jakoś nie zaznaczyło -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2008 o 11:33, The-Darkest napisał:

> Masz tutaj z jednym rację! Bardzo często nie dba się o polskiego klienta.

Wrecz przeciwnie! Dba sie o klienta ale tylko do momentu zawarcia transakcji:) szkoda
ze gwarancja nie obejmuje patchy i dodatkow tylko podstawowej wersji... Ech


A tak! Kliencie kup, zapłac i martw się dalej sam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2008 o 23:15, Ecko09 napisał:

Głupio, że nie da sie przyspieszać dialogów jak już sie przeczyta co jest napisane.


Nie wiem, czy dobrze zrozumiałem. Jeśli chodzi Ci o pomijanie wypowiedzi w dialogach, to chyba spacją się da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2008 o 23:15, Ecko09 napisał:

Głupio, że nie da sie przyspieszać dialogów jak już sie przeczyta co jest napisane.


Jak napisał kolega wyżej, da się przyśpieszyć wypowiedź naciskając spację. Jednak trzeba uważać, bo ten przycisk zatwierdza też opcję dialogową, na której jest akurat kursor, co często sprawia, że mówimy coś czego akurat byśmy nie chcieli powiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2008 o 15:14, tlen1235790 napisał:

A czy da sie jakoś przyspieszyć filmiki bo dla kogoś kto przechodzi gre po raz 6 to niektóre
sceny zaczynaja nudzić.

mnie już przy pierwszym przejściu znudziły, ale takiej możliwości nie zauważyłem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś powiedzieć czemu do jasnej cholery nie można zapisywać gry w dowolnym momencie? Właśnie jestem po resecie i utracie półtorej godziny grania, bo opcja zapisu niedostępna jest....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2008 o 15:14, tlen1235790 napisał:

A czy da sie jakoś przyspieszyć filmiki bo dla kogoś kto przechodzi gre po raz 6 to niektóre
sceny zaczynaja nudzić.


Nie pamietam dokladnie, ale da sie to zrobic E lub Q o ile nie zmieniales ustawien klawiszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować