Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Następca Visty już w przyszłym roku?

140 postów w tym temacie

s2nto
Ostatnia linijka tekstu - literówka w postaci złego spójnika. :)
Masz racje." Aktualnie wiadomo, że będzie on wyposażony w kilka nowych opcji dla ekranu dotykowego "," a także zanosi się na to, że będzie oparty o mniejsze i szybsze jądro.'' Przecineczek tu nie pasuje.
A co do nowej windy to mam mieszane uczucia z jednej strony to dobrze, gdyż dostajemy nowy "lepszy" produkt. Z drugiej zaś strony co 2 lata kupować nowy system, nową karte graficzną i świeżutki procesor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja jestem dumny ze mam XP :)
i raczej nic nie wskazuje ze ma to sie zmienic... w najgorszym przypadku zainslauje viste do gier tylko... aby pograc... tylko sie boje ze jak wyjdzie win 7 to bedzie dx11.. a chyba na bank bedzie to trzeba bedzie znowu zmienic kompa.. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już tak szybko? No bez przesady... ja wiem, że Vista nie okazała się być czymś super przełomowym, ale żeby już tak szybko przyznawać się do jego porażki? ;P Choć może być też tak jak mówił Stwór, że to tylko produkt przejściowy (BTW, ja jakoś uważam, że ME i tak było lepsze od 2000).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OD visty to każdy Windows jest lepszy :) ciekawe co będzie z 7. Oby nie było specjalnych patchy do gry ani nie tak komp żerne bo to zabiło Viste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I co? Przyśpieszą premierę i znowu wyjdzie z tego wielkie "G"??

Ja dopiero planuję przesiąść się niedługo na dobre na Viste, a M$ szykuje już nowy system...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem ciekaw co z tego wyniknie... mam nadzieje, że system będzie szybki i stabilny. To, że będą wychodzić service packi to chyba zaleta, a nie wada. Wole gdy producent naprawia pewne rzeczy, niż gdyby to olewał, więc nie rozumiem was.
Ludzie, narzekacie na monopol MS, ale z drugiej strony, czy nie lepiej gdy jest jeden dominujący system operacyjny? Gdyby na PC była mnogość systemów, to producenci już dawno by przestali robić gry na tą platformę. Każdy system to inne jądro i budowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe, w sumie, to - aby kolejny OS Micro$oftu ukazał się zgodnie z planami wydawniczymi, to faktycznie musieliby go już na przyszły rok zapowiedzieć ;) (vide obsuwy Visty)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nowy OS będzie podobny choć trochę do XP, biorę, łapki całuję... Bo jeśli planują coś a la Vista to XP nadal będzie u mnie królował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze?
Denerwuje mnie to, co wyprawia Microsoft. Jeżeli mowa już o nowym systemie to po części jest to dobry ruch, ale zostańmy na razie przy Viście. Moim zdaniem ten system jest to kompletne nieporozumienie. Widać, że był on robiony na siłę, tylko aby zgarnąć kolejne pieniądze. Jednakże Micro$oftowi nie udało się - Vista w opinii większości to słaby system i mało kto na niego przechodzi. Multum ludzi nadal zostanie przy wręcz perfekcyjnym XP. Druga sprawa - DirectX 10. Ten standard w sumie nic nie pokazał - wyszło mało gier wspierających DX10, a jak już są to nie reprezentują sobą nic, aby kupić kartę spełniającą te standardy. Może i Windows 7 to dobra decyzja - w końcu Vista to kompletny nie wypał, może chociaż ten system byłby już tak dobry jak XP. Wtedy na pewno więcej osób by go kupiło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2008 o 19:30, tomas92 napisał:

Jeżeli naprawdę nowy Windi ma ukazać się w przyszłym roku, to raczej już (jak dla mnie) nie
kupię Visty.


Hehe, chyba, że "nowy" będzie od Visty jeszcze wolniejszy i bardziej dziurawy, a do XP`ka przestaną wydawać Service Packi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam niewiem jak mozna bylo kupic Viste... Przeciez od razu bylo wiadomo ze to dno. Zapowiadali juz wczesniej, ze wyjdzie nastepny windows.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No fajnie, tylko czekać, oby był podobny do windows xp bo jeśli będzie kolejnym odłamem jak Vista za bardzo nie widzę przyszłości dla tego oprogramowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować