Zaloguj się, aby obserwować  
Stalker69

Dead Space - temat ogólny

1098 postów w tym temacie

Dnia 29.01.2009 o 14:01, edsonpele napisał:

Moim zdaniem Everett ma rację. Jak przechodziłem grę to wszystko stało się tak szybko,
że myślałem że to nekromorf, ale... obejrzyjcie sobie i przystopujcie zakończenie na
YouTube :D.


Nie chcę nikogo obrażać, ale chyba cierpicie na daltonizm i astygmatyzm, jeżeli widzicie tam nekromorfa :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2009 o 11:00, Everett McGill napisał:

> Moim zdaniem Everett ma rację. Jak przechodziłem grę to wszystko stało się tak szybko,

> że myślałem że to nekromorf, ale... obejrzyjcie sobie i przystopujcie zakończenie
na
> YouTube :D.

Nie chcę nikogo obrażać, ale chyba cierpicie na daltonizm i astygmatyzm, jeżeli widzicie
tam nekromorfa :D :D

nie obrazasz po prostu niedowidzisz xD:P przystopuj sobie filmik

Spoiler

jak te cos sie rzuca na bohatera a zobaczysz ze bedzie wygladalo jak jego panna (wiadomo ze ona juz nie zyje ale to jednak jest jej upiór ) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2009 o 16:38, enilis napisał:

Mam pytanie. Na youtube widziałem kombinezon w różnych kolorach, jak to się robi?

chodzi ci o taki bialy ? z zielonymi swiateklami na hełmie tam gdzie a oczy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2009 o 16:38, enilis napisał:

Mam pytanie. Na youtube widzia3em kombinezon w ró?nych kolorach, jak to sie robi?

taki jak ten?

20090130165442

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2009 o 17:04, enilis napisał:

nie, o zmiane kolorów w kombinezonie, np. czerwone "oczy"

To pewnie jakieś alternatywne skórki dla postaci, może na konsolach mają jakieś narzędzia, o takowych dla PC nie słyszałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy przy zmianie RIG-a na lepszy model zachowuję zainstalowane w nim węzły mocy? Jaki zestaw broni najlepiej nosić ze sobą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2009 o 17:18, Lex napisał:

Czy przy zmianie RIG-a na lepszy model zachowuję zainstalowane w nim węzły mocy? Jaki
zestaw broni najlepiej nosić ze sobą?

Nie zmieniasz RIG''a -czyli modułu podtrzymującego życie, a kombinezon, więc tak, zachowujesz wszystkie ulepszenia RIG''a.
Co do broni: na pewno prydaje się coś o stzrelajacego szybkimi pociskami i coś zadajacego obszarowe obrażenia. U mnie to plasma cutter(szybkie pociski) i Line cutter( szerokie pole rażenia i możliwość instalowania min), całość wspierałem plasma rifle'm(pojemny magazynek) i miotaczem płomieni (dobry na wszelkie małe a liczne upierdliwce) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

elo mam small problem z gierą a dokladnie zaciolem sie w pewnym momencie i nerwy mi puszczaja powoli..... mianowicie jestem na etapie walki z typkiem ktory sie regeneruje i ilekroc go cwiartuje ten po chwili lata jak nowo narodzony...... pomieszczenie jest zamkniete. zadnych drzwii nie moge otworzyc nawet uzywajac telekinezy...i roznych kombinacji ....pleasss nie wiem o co kaman a chcialbym ja skonczyc wiec jak ktos moze mi pomoc to bede wdzieczny....pozd

20090130180758

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zwracam wszystkim twierdzącym, że Isaaca podczas jego powrotu na Ziemię zaatakowała Nicole honor.
Obejrzałem dokładnie filmik na YouTube - macie racje to Nicole w wersji Nekro.
Żeby nie było więcej wątpliwości i sporów zamieszczam screeny.
Zrobiłem je z filmiku zakończenia na Xboxie. Nie wiedzieć czemu ta sama scena na PC została hmm... nieźle rozmazana.

20090130190946

20090130190952

20090130190959

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2009 o 19:11, TommoS napisał:

Zwracam wszystkim twierdzącym, że Isaaca podczas jego powrotu na Ziemię zaatakowała Nicole
honor.
Obejrzałem dokładnie filmik na YouTube - macie racje to Nicole w wersji Nekro.
Żeby nie było więcej wątpliwości i sporów zamieszczam screeny.
Zrobiłem je z filmiku zakończenia na Xboxie. Nie wiedzieć czemu ta sama scena na PC została
hmm... nieźle rozmazana.


Moim zdaniem ta końcowa scena jest jedną z najstraszniejszych w grze:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2009 o 19:11, TommoS napisał:

Zwracam wszystkim twierdzącym, że Isaaca podczas jego powrotu na Ziemię zaatakowała Nicole
honor.
Obejrzałem dokładnie filmik na YouTube - macie racje to Nicole w wersji Nekro.
Żeby nie było więcej wątpliwości i sporów zamieszczam screeny.
Zrobiłem je z filmiku zakończenia na Xboxie. Nie wiedzieć czemu ta sama scena na PC została
hmm... nieźle rozmazana.

Kurczę, teraz już jaśniej widać, żeto nie może być nekromorf, brak dzióry w czole mówi sam za siebie. A ta krew na twarzy to chyba tylko tak dla efektu, bo Nico nie zginęła az tak "gwałtownie". Może rzeczywiście ten Monolit produkuje jakieś upiory. Taka teoria: skoro upiory produkuje Monolit(Marker), z ciał martwych ludzi, a nekromorfy również z nich powstają, to może po prostu zaszedł konflikt interesów pomiędzy Nekromorfami i Markerem i stąd to zwalczanie się:)
W każdym razie z dwojga złego wolę upiora, chyba jednak w walce z nim Isaac ma większą szansę i może jednak będzie w sequelu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Taka teoria:

Dnia 30.01.2009 o 20:06, zadymek napisał:

skoro upiory produkuje Monolit(Marker), z ciał martwych ludzi, a nekromorfy również z
nich powstają, to może po prostu zaszedł konflikt interesów pomiędzy Nekromorfami i Markerem
i stąd to zwalczanie się:)


Sorki zadymek, ale proszę wytłumacz o czym ty mówisz tu do nas :D
Znak produkuje upiory, nekromorfy same z siebie powstają z martwych ludzkich ciał?
Wzajemne zwalczanie? Że co że nekromorfy i "upiory" wzajemnie się zwalczają?
Wytłumacz proszę bo się pogubiłem w twojej wypowiedzi z deczka ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2009 o 23:48, TommoS napisał:

Sorki zadymek, ale proszę wytłumacz o czym ty mówisz tu do nas :D
Znak produkuje upiory, nekromorfy same z siebie powstają z martwych ludzkich ciał?
Wzajemne zwalczanie? Że co że nekromorfy i "upiory" wzajemnie się zwalczają?
Wytłumacz proszę bo się pogubiłem w twojej wypowiedzi z deczka ;P

taka luźna teoryjka, abstrakcyjne podejście, niekoniecznie zrozumiałe:)
Ot. tak sobie wymyślam racjonalne powody nt dlaczego Marker miałby żreć się z nekromorfami? Bo wiesz jest takie przysłowie "Jeśli nie wiesz o co chodzi, idzie o pieniądze." A ja dorzucam ", a jak nie pieniądze to władzę". I tutaj może chodzić o to drugie. Marker tworząc upiora udowadnia, że wcale taki dobry nie jest a w grach ci źli zwykle się nie zwalczają bez powodu. No i wymyśliłem prosty powód:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeszedłem DS''a ale chyba mnie coś ominęło xD W którym momencie Znak zwalcza nekromorfy? ;/
Nie mogę sobie przypomnieć, sorki mogę nie mieć racji, ale po prostu pierwszy raz o czymś takim słyszę (a raczej czytam ;P).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2009 o 00:40, TommoS napisał:

Przeszedłem DS''a ale chyba mnie coś ominęło xD W którym momencie Znak zwalcza nekromorfy?
;/
Nie mogę sobie przypomnieć, sorki mogę nie mieć racji, ale po prostu pierwszy raz o czymś
takim słyszę (a raczej czytam ;P).


No raczej, że Znak zwalcza je- Znak stopuje Matkę roju (Hive mind). To dlatego Necrosy zaatakowały Ishimurę. Zresztą w chwili gdy znak dociera na miejsce, wszystkie necrosy w pobliżu umierają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować