Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Duke Nukem Forever wciąż dopieszczany

116 postów w tym temacie

Jeżeli gra wyjdzie (trzymamy kciuki!) ma sporą szansę na dobrą sprzedaż - gracze kupią ją, chociażby dlatego, aby zobaczyć "jak im to wyszło" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2008 o 17:15, Erunn0 napisał:

To aż dziwnie brzmi... "chciałbym żeby gra nie wyszła"

No nie ?? Dla mnie DNF to jedno z tych niespełnianych marzeń, tych legend w które wierzymy acz nie mają szans się ziścić. To w sumie część uroku bycia graczem, jeśli DNF wyjdzie to część tego uroku diaboły wezmą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2008 o 17:16, HrandirPaladin napisał:

jesli bedzie sprawial tyle przyjemnosci co poprzednie czesci gotow jestem ja zakupic :P



No tak, ale DN to już klasyk/legenda, której nie powinno się ruszać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś mi się nie chce wierzyć - Duke Nukem Forever... ma w końcu wyjść...?! Nie do wiary, toż to jest oznaka końca świata... :O A tak serio - pewnie muszą wydać cokolwiek, bo bida zaczyna zaglądać im w oczy i trzeba coś w końcu sprzedać - poczekamy, zobaczymy, ja nie wierzę żeby to się udało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgromadzić zapasy, budować bunkry i schować się głęboko pod ziemią. Duke Nukem Forever nadchodzi...

Swoją drogą, rozśmieszyło mnie to zdanie: "cała załoga 3D Realms nabrała ochoty do pracy po grudniowej publikacji filmików z gry".
To żeby tworzyć grę, trzeba mieć ochotę? Gdyby to np. EA usłyszało... xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe.... Niech robią go dłużej, bo naprawdę, dużo ludzi sądzi, że ta gra będzie niemalże idealna, bezbłędna...... :o
Muszą się bardzo postarać, a jak się uda, to będziemy chyba mieli jedną z najlepszych gier 4ever....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2008 o 17:25, Mateusz9214 napisał:

Hmm jeśli ta gra wyjdzie to jednak majowie mówili prawdę o Końcu Świata...


W takim razie gra musi się opóźnić o 4 lata (jeśli miała by wyjść jeszcze w tym roku).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2008 o 17:22, Linux M napisał:

Swoją drogą, rozśmieszyło mnie to zdanie: "cała załoga 3D Realms nabrała ochoty do pracy
po grudniowej publikacji filmików z gry"
.
To żeby tworzyć grę, trzeba mieć ochotę? Gdyby to np. EA usłyszało... xD

Nie czepiaj się - małe niedociągnięcie literackie. Choć muszę przyznać, że to hardcorowo zabrzmiało ;>.
Wracając do tematu - czekajcie bez ustanku, śpijcie z otwartymi oczami i wyczekujcie nieoczekiwanego, gdyż powiadam Wam, Duke powraca i to z dwojoną siłą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie no gra kiedyś wyjdzie na pewno, nie wiadomo tylko ile nam przyjdzie poczekać i czy twórcom uda się zachować klimat poprzednich części (szczególnie 3-ki), mam tylko nadzieję, że to ogłoszenie z tym że filmik pobudził ich do działania nie oznacza tego, że dopiero się tak naprawdę do roboty nad grą wzięli :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nawet jeśli DNF wyjdzie to i tak nie będzie w stanie sprostać wygórowanym wymaganiom graczy którzy czekają na powrót Księcia już ponad 10 lat.

A w premierę Duke''a w tym roku uwierzę kiedy zobaczę grę na półce sklepowej ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To który to już raz mamy do czynienia z Latającym Holoduke''iem, czyli grą-widmo, o której wszyscy słyszeli, ale nikt nie widział?

Moje nastawienie do tego tytułu jest takie: uwierzę, jak zobaczę. Dopóki nie mamy nawet skrawka gameplayu pokazanego, nie bardzo jest o czym dyskutować. Status tej gry tak naprawdę nie zmienił się ani o kawałeczek - jak wiedzieliśmy tyle, co nic, tak wiemy tyle, co nic.

A szkoda, bo Duke był jedną z najlepszych strzelanek FPP w jakie kiedykolwiek grałem, a jego teksty do dziś mnie rozbrajają. Jeśli ktoś ma ochotę posłuchać fragmentów (a raczej wpadek) z sesji nagraniowych głosu Duke''a, czyli Jona St.Johna, zapraszam tu: http://www.3drealms.com/duke3d/outtakes.html

Dead babies... dead babies...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osobiście i tak nie wierzę w premierę tej gry kiedykolwiek ;-).
Jednak jeśli jakimś cudem pojawiłaby się ona w sklepach, to na 99,9% kupię ją w dniu premiery. ;-P
Choćby dlatego, żeby własnymi zmysłami doświadczyć tego, co nie istnieje. ;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jejkkku! Przecież to właśnie Duke Nukem 3D miałem zainstalowanego na HDD na moim ówcześnie super wydajnym PC''cie - Pentium 155MhZ, 16 MB RAM... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować