Zaloguj się, aby obserwować  
Lumbago

Sny - jaki macie?

597 postów w tym temacie

Dnia 14.04.2007 o 16:17, czarek.k napisał:

ja miałem że z dwoma jamnikami najpierw zjechałem po kamiennej zjeżdzalni(pierwszy sen) potem
że byłem uwięziony z tymi psami w jakiejś komnacie(drugi sen) a potem że szukałem drogi ucieczki(trzeci
sen) potem jak przez rury wyszedłem ze zlwu mojej babci(czarty sen) potem jak do mojej babci
przyszły jakieś dzieci i skakalismy po domu(piąty sen) a potem ze sie komin za oknem zawalił
i babcia powiedziała żeby oszczędzac wode(szusty sen).



I co, cały czas byłeś z tymi jamnikami??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi się śniło,że chodzilem po mieście i kłuciłem się z mocherami na temat radia ma ryja, potem zaczeły mnie one atakować i zaczołem biec do sklepu z bronią po jakaś strzelbę. Okazało się,że sprzedawcą w sklepie jest Giertych, który mierzył do mnie z kuszy. Obudziłem się zlany potem
Ludzie ja przestane chyba interesowć się polityka, bo w nocy spać nie mogę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2007 o 17:09, Lord Otis napisał:

Mi się śniło,że chodzilem po mieście i kłuciłem się z mocherami na temat radia ma ryja,
potem zaczeły mnie one atakować i zaczołem biec do sklepu z bronią po jakaś strzelbę. Okazało
się,że sprzedawcą w sklepie jest Giertych, który mierzył do mnie z kuszy. Obudziłem się zlany
potem
Ludzie ja przestane chyba interesowć się polityka, bo w nocy spać nie mogę:D

Serio?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2007 o 17:04, Zieloonnyy napisał:

> ja miałem że z dwoma jamnikami najpierw zjechałem po kamiennej zjeżdzalni(pierwszy sen)
potem
> że byłem uwięziony z tymi psami w jakiejś komnacie(drugi sen) a potem że szukałem drogi
ucieczki(trzeci
> sen) potem jak przez rury wyszedłem ze zlwu mojej babci(czarty sen) potem jak do mojej
babci
> przyszły jakieś dzieci i skakalismy po domu(piąty sen) a potem ze sie komin za oknem zawalił

> i babcia powiedziała żeby oszczędzac wode(szusty sen).


I co, cały czas byłeś z tymi jamnikami??

tak.a co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi się ostatnio śniło, że znowu CDP otwiera nowa stronkę(było cdpojekt, gram.pl) gramitrwam.pl i znowu trzeba było pracować na status:P
Innym razem śniło mi się, że mój młodszy brat biegał po domu z tasakiem, ale nikogo nie zabijał. Biegał se dla zabawy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2007 o 19:18, Vasilli napisał:

Innym razem śniło mi się, że mój młodszy brat biegał po domu z tasakiem, ale nikogo nie zabijał.
Biegał se dla zabawy:P

a, w co twój brat się bawi na jawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio miałem bardzo ciekawy sen :)

Było to spowodowane tym, że grałem dość długo w S.T.A.L.K.E.R.a, bodajże od 20:00 do 22:30.

Do rzeczy:

Oczywiście byłem jednym ze Stalkerów, kombinezon, maska przeciwgazowa itd. Chodziłem po Zonie, strzelałem ( ogólnie to co w grze tyle, że dużo krócej ). Nagle zobaczyłem helikopter ( nie mam pojęcia jaki :P Pewnie ten ze Stalkera ), z którego dobiegał odgłos syreny policyjnej... W tym momencie się obudziłem - okazało się, że to policja przejeżdża na sygnale obok mojego bloku :P

Moje sny przeważnie zawsze kończą się dzwonkiem budzika ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2007 o 17:09, Lord Otis napisał:

Mi się śniło,że chodzilem po mieście i kłuciłem się z mocherami na temat radia ma ryja,
potem zaczeły mnie one atakować i zaczołem biec do sklepu z bronią po jakaś strzelbę. Okazało
się,że sprzedawcą w sklepie jest Giertych, który mierzył do mnie z kuszy. Obudziłem się zlany
potem
Ludzie ja przestane chyba interesowć się polityka, bo w nocy spać nie mogę:D


No to prawdziwie niezły sen!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nieczęsto miewam sny a, co gorsza, nieczęsto potrafię zapamiętać jakiś na dłuższy czas niż tydzień, dwa ;).
Tym niemniej ostatnio śniło mi się coś, co będę pamiętał do końca życia. Przekleństwo minionych dni, wielkie zło
systemu operacyjnego B.G., męczarnia pojawiająca się znikąd i zawsze bez ostrzeżenia ... śnił mi się Niebieski
Ekran Śmierci Windows - Critical Error ;). Po przebudzeniu od razu odetchnąłem z ulgą, że to tylko sen i że tym
razem obyło się bez strat jakiś ważnych plików :).

Do następnej wiadomości,
~Slyboots.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi się kiedyś śniło, że ja i mój tata zostaliśmy policjantami :). Aresztowaliśmy dzieci, które grały w piłkę pod zarzutem niszczenia boiska, albo ludzi w sklepie, bo komuś pękł balon. A w święta oglądałem 13 posterunek ;P. Dodam, że obudził mnie tata, gdy aresztowaliśmy dzieci z placu zabaw, które schowały piłkę pod jakims zamkiem. wtedy przybijaliśmy "żółwika", a tata obudził mnie, każąc iść do szkoły :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja miałam wczoraj dziwny sen. Weszłam do kuchni i zobaczyłam, że wszystko w niej lata: patelnie, sztućce itd. Potem weszłąm do łazienki. Widziałam, jak mój pies robi kupę:D. Wyszłam z domu. Ludzie mieli rybi ogon i skrzydła i latali. Weszłam do domu koleżanki. Okazało się, że była słoniem:D!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja nie mam prawie snów, ale jak już mam to związane z lataniem... najczęściej mam sen w którym nagle pojawiam się ze 20 km nad ziemią i spadam do okrągłego jeziora którego scianami jest jeden wielki wodospad, a jego żródłem morze "wypełniejące tło".. Strach jak cholera, sen mi sie kończy w momencie gdy wlatuję do tej "wodnej misy" Brr... moze za dużo reklam domestosa obejrzałem? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.04.2007 o 19:28, VictoriaKinger napisał:

No to prawdziwie niezły sen!


Najlepsze jest to,ze ja w zasadzie nie pamietam swoich snów, albo są one tak porypane i zawiłe, ze sam nie wiem o co w nich chodziło, a tu nie dość że wszystko rano pamiętalem, to do tego sen był bardzo realny. Masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mi zawsze w niedziele sni mi sie że jestem bezimiennym w gothicu !!!!!!! a w reszte dni przeważnie że jestem innym bohaterem gier RPG albo ścigam sie w carbonie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2007 o 20:11, bezimienny15 napisał:

mi zawsze w niedziele sni mi sie że jestem bezimiennym w gothicu !!!!!!! a w reszte dni przeważnie
że jestem innym bohaterem gier RPG albo ścigam sie w carbonie


LOHOHOL XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować