Zaloguj się, aby obserwować  
Smuggler416

nasza-klasa.pl - Temat Ogólny

698 postów w tym temacie

Dnia 12.09.2008 o 18:56, HiSin napisał:

wiem co tam było
ale BYŁO i się nie odstanie...


Jedno podstawowe pytanie: Byłeś tam? Wiem, że dużo się o tym mówi na historii, dużo się ogląda filmów dokumentalnych, ale człowiekowi, który tam nigdy nie był i nie widział wszystkiego trudno sobie tak naprawdę wyobrazić jakich strasznych rzeczy tam dokonywano.

EDIT do powyższego: Tak... 3000 ludzi dziennie w jednym miejscu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2008 o 19:00, HiSin napisał:

i co z tego że zgineli...
ludzie umierają w różnych miejscach.

Pewnie, jest ok. Pojadę do Katynia czy na cmentarz i sobie strzelę "słitaśną fotkę". Wpadnę na miejsce gdzie dokonano morderstwa i też sobie zrobię zdjęcie. Przecież to normalne, bo ludzie umierają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wymordujmy Twoją rodzinę, Twoich znajomych, Twoich bliskich. Potem postawimy Ciebie nad ich grobem i powiemy Ci słodko do ucha: Co nas to obchodzi że oni zginęli? :] Teraz już nie żyją więc mamy ich gdzieś i Ciebie też. Papa.

Ciekawe czy byłoby Ci miło, gdybyś takie coś przeżył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję podejścia. Pewnie w szkole na lekcji historii rysowałeś kwadraciki na ławce, zamiast słuchac. No, ale cóż, połowa dzisiejszej młodzieży nie ma pojęcia co to Oświęcim i dlaczego nie jest to śmieszne....
Miejsce zagłady ludzkości, nie jest miejscem, w którym mozna sobie robic zdjęcia, które potem publikuje się w internecie. Ludzie, którzy to robią mają iloraz inteligencji mniejszy od mrówki. Uważanie, że to śmieszne i komentowanie czegoś takiego jest głupotą.
Heh choc w dzisiejszej dobie komputerów rodzi się coraz więcej odmózgów niż ludzi normalnych.

Jeżeli nie masz co napisac, bądź chcesz napisac bzdure - zamilcz. Oszczędzisz sobie wstydu, a ludziom nerwów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo to są miejsca do których POWINNO się przywiązywać dużą wagę. Skoro nie potrafisz tego pojąć, to lepiej zacznij się w końcu uczyć, dziecko. Jak nie z własnej woli, to poproś kogo o porządną dawkę paska na 4 literach. Bo widać, że nikt nigdy Ciebie nie próbował nawet wychować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2008 o 19:00, HiSin napisał:

i co z tego że zgineli...
ludzie umierają w różnych miejscach.

Naprawdę nie masz pojęcia o tym co się tam stało/działo. Owszem ludzie umierają w różnych miejscach, ale nie umierają w sposób jaki doświadczyli tego ludzie będący w tym obozie. Jak nie masz nic ciekawego do powiedzenia tylko prowokujesz (to nie twój pierwszy raz kiedy twoje wypowiedzi są prowokujące i pozbawione sensu). Moze jak zmądrzejesz to przeczytaj - Autobiografia Rudolfa Hessa, komendanta obozu oświęcimskiego lub Dzienniki Rudolfa Hessa.
Choć szczerze wątpię byś nawet po przeczytaniu tych książek coś więcej zrozumiał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co innego "szczelać słitaśne zdjonda", a co innego zdjęcia na powiedzmy wypracowanie. Czy po prostu by ukazać to straszne miejsce z szacunkiem. Chociaż lepiej nic i tak nie robić właśnie z szacunku.
EDIT: Sheloi: Wątpię żeby przeczytał więcej niż okładkę. I tak to byłby szczyt możliwości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2008 o 19:14, HiSin napisał:

dobra dobra macie racje.
Uważam na Historii!!!
w 1 gim miałem czwórkę ;p

Można to tylko tak skomentować: n/c
Uważałbyś też na innych lekcjach, bo pisanie każdego "zdania" od nowej linijki nie jest prawidłowe. Chyba, że masz monitor 4" :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2008 o 19:07, HiSin napisał:

nie chodziło mi o to że mam gdzieś zmarłych tylko o to że zbyt dużą wagę przywiązujecie
do miejsc

Do takich miejsc wręcz TRZEBA przywiązywać dużą wagę. Oczywiście pod warunkiem, że nie jest się tępym pajacem, który największą wagę przywiązuje do swojego osiedla i bandy "ziomków"... Wiesz co? Mam nadzieję, że jak najszybciej pojedziesz na tę wycieczkę do Oświęcimia. Może wtedy to zrozumiesz, bo obecnie nie widzę na to szans...

i co z tego że zgineli...
ludzie umierają w różnych miejscach.

/W tym miejscu była bardzo długa odpowiedź, ale w ostatniej chwili ją skasowałem, bo na 95% skończyłoby się degradem dla mnie/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2008 o 19:07, HiSin napisał:

nie chodziło mi o to że mam gdzieś zmarłych tylko o to że zbyt dużą wagę przywiązujecie
do miejsc

Wiesz co? Zapieprzaj dziecko do oświęcimia. JUŻ. Popatrz na komory, na warunki w jakich ci biedacy umierali i powiedz to samo, że miejsce nieważne.

Dnia 12.09.2008 o 19:07, HiSin napisał:

no z polskiego miałem 2 ;/

O, ktoś tu mówił, że się dobrze uczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2008 o 18:46, HiSin napisał:

szalona laska xd!!!

Tak, robienie sobie zdjęć w miejscu w którym zostało zamordowanych tysiące ludzi jest naprawdę taktowne i inteligentne. Widzę, że ci zaimponowała...Idź zrób sobie sesje z ciekawymi pozami na cmentarzu - będziesz miał się czym pochwalić przed znajomymi (na marginesie pewnie z takim samym kręgosłupem moralnym jak twój).

Dnia 12.09.2008 o 18:46, HiSin napisał:

Troche nieodpowiednie miejsce.

No nie gadaj?! Na serio mówisz?

Dnia 12.09.2008 o 18:46, HiSin napisał:

ale nie przesadzajmy

Przesadą są te zdjęcia i zachowanie na nich przedstawione.

Dnia 12.09.2008 o 18:46, HiSin napisał:

wiem co tam było
ale BYŁO i się nie odstanie...

Co jest powodem do szargania pamięci zmarłych tam osób? Interesująca teza.

Dnia 12.09.2008 o 18:46, HiSin napisał:

i co z tego że zgineli...
ludzie umierają w różnych miejscach.

I na pewno każdy masowo w ten sam okrutny sposób. Sin dorośnij w końcu zamiast wyżywać się na swojej mamie za swoje problemy, wmawiać sobie, że jest się homoseksualistą, prowokować tylko po to żeby zmniejszyć swoje kompleksy i słuchać muzyki która na pewno twego stanu psychicznego nie poprawi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dobra głupio wyszło moja wina.
głupote palłem :/

Ta tylko z polaka miałem 2
a z innych tylko 4 albo wyżej.

ps.postanowiłem się wsiąść za polaka bo za rok test gimnazjalny :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja miałęm też 2 z polskiego , matemy, histori i fizyki a tak to dosyć dobże ogólnie na koniec 3 gimnazjum osiągnąłem srednią 3.7 . Ale testy za super mi nie poszły :( Miałem 30 punktów ogólnie , a dziś jestem w liceum profilowanym i idzie mi swietnie , no ale nawet sie dobże wrzesień nie rozpoczoł ale jakies dobre ocenki już mam :) . Dla mnie w szkole jest tylko ważny język angielski i inforrmatyka , a na reszte mam wyje****:) . Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale to nie temat od tego :) Od tego jest temat "Szkoła i sprawy wokół niej".

Co do n-k - nie zamierzam mieć i zakładać tam konta, bo to wg mnie dziecinne.

Co od powyżej przedstawionych linków do komentarzy typu "sweetaśne" w odniesieniu do obozu Auschwitz... to po prostu jest wg mnie żałosne i tragiczne, takich ludzi powinno się moralnie karać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Serwer nk kuleje bo
-pustacze komenty do zdjęć userów
-zaproszenia praktycznie wysyłane przez niektórych userów do zbyt dużo (nie)znajomych
-fikcyjne konta jakiś gwiazd popu czy innych celebriti
-bezsensowne klasy-szkoły, które nikomu do szczęścia nie są potrzebne
-fora, których tematy jak i same fora są niepotrzebne i zazwyczaj nie mają sensu

ale cóż takie mamy społeczeństwo nk ale mamy gram.pl, które miejmy nadzieję nie będzie takie jak Nasza-klasa.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować