Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Kajetanowi Kęsickiemu ze sklepu gram.pl

13156 postów w tym temacie

Dnia 10.01.2011 o 21:18, akne napisał:

> W prawie wszystkich grach EA jest chyba wybór języka.
Hmmm, wydaje mi się, że w jakiejś jednej, z ostatnich 2 lat, nie było możliwości zmiany
dubbingu na angielską. Ktoś coś kojarzy?


Mass Effect 2. Ale chłopaki zrobili to jakiś "domowym sposobem" żeby było ang dubbing i polskie napisy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2011 o 17:05, Lex napisał:

Akne, Crysis 2 będzie dostępny tylko w pełnej polskiej wersji czy też będzie możliwe
wybranie języka gry?

Mam odpowiedź z EA: będziesz mógł wybrać polski dubbing albo angielską wersję językową z dubbingiem angielskim.
Wersji z polskimi napisami nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2011 o 13:33, akne napisał:

> Akne, Crysis 2 będzie dostępny tylko w pełnej polskiej wersji czy też będzie możliwe

> wybranie języka gry?
Mam odpowiedź z EA: będziesz mógł wybrać polski dubbing albo angielską wersję językową
z dubbingiem angielskim.
Wersji z polskimi napisami nie będzie.


A czemu z tego artykułu można wywnioskowac ze napisy bedą ?
To jest tylko wielkie mieszanie w głowie graczom , tak się nie robi :
http://www.gram.pl/news_8QPiJ,y3_W_jakich_wersjach_jezykowych_pojawia_sie_nadchodzace_gry_od_Electronic_Arts.html

Jasno pisze - Crysis 2 - pełna polska lokalizacja (dubbing i napisy)

W głowie mi się już od wszystkiego zakręciło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2011 o 15:36, akne napisał:

Poprawione na "pełna polska lokalizacja".

Dziękuje bo nie jedna osoba tak zrozumiała , potem niektórzy by pisali ze ich oszukali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2011 o 22:18, Nor2323 napisał:

Akne chyba musze Ci podziękować, bo w Twoim temacie dorobiłem się rangi brygadzisty ;)

Spamuj śmiało :)

BTW: Info dla wszystkich, co zadają pytania w tematach stricte konsolowych:
Takie posty wysyłam do Łukasza, który opiekuje się tą działką w gramie - Łukasz (Isilothar) odpowie Wam asap
,ale nie 17:00-7:00, bo ma życie prywatne, którego ja nie mam, więc Wam odpowiadam o różnych dziwnych porach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2011 o 15:41, karolekx23x napisał:

Dziękuje bo nie jedna osoba tak zrozumiała , potem niektórzy by pisali ze ich oszukali.

Nikt nikogo nie oszukuje, czasami po prostu informacje od wydawcy są niejasne do końca.
Jedno jest pewne: w momencie potwierdzania zamówienia przedpremierowego (czyli u nas 7 dni przed wysyłką gry) na karcie produktu wszystko jest jasno i klarownie opisane (czasami aż nazbyt szczegółowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2011 o 22:18, Nor2323 napisał:

Akne chyba musze Ci podziękować, bo w Twoim temacie dorobiłem się rangi brygadzisty ;)

Heh, spadłeś szczebelek niżej? Why? Ale to nie przez posty w tym wątku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2011 o 22:25, akne napisał:

> Dziękuje bo nie jedna osoba tak zrozumiała , potem niektórzy by pisali ze ich oszukali.

Nikt nikogo nie oszukuje, czasami po prostu informacje od wydawcy są niejasne do końca.
Jedno jest pewne: w momencie potwierdzania zamówienia przedpremierowego (czyli u nas
7 dni przed wysyłką gry) na karcie produktu wszystko jest jasno i klarownie opisane (czasami
aż nazbyt szczegółowo :)


ja nie mówię że ktoś oszukuje ale by się znalazły osoby i tak to by ocenili.
Ale chociaż wszystkie jasne informacje można zawsze uzyskać od Ciebie , tu zawsze można polegać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2011 o 22:34, karolekx23x napisał:

ja nie mówię że ktoś oszukuje ale by się znalazły osoby i tak to by ocenili.

Masz rację, że czasami to tak wygląda, jakby wydawca w kulki leciał. Ale naprawdę czasami wydawca nie jest w stanie oficjalnie potwierdzić wersji językowej parę miesięcy przed premierą, bo coś jeszcze negocjuje z licencjodawcą, albo coś tam ma niedograne itp. itd.

Dnia 11.01.2011 o 22:34, karolekx23x napisał:

Ale chociaż wszystkie jasne informacje można zawsze uzyskać od Ciebie , tu zawsze można
polegać.

Staramy się podawać Wam aktualne informacje i dusimy o to wydawców.
Zawsze 7 dni przed wysyłką pre-ordera wiadomo, jaka będzie wersja językowa (chociaż czasami może być niespodzianka - jak np. dodatkowe n wersji językowych w wydaniu dystrybuowanym w Polsce), więc przy potwierdzaniu/opłacaniu zamówienia możecie to sprawdzić w sklepie gram.pl na karcie produktu. Ale dubbing/kinowa polska - to zawsze piszemy wyraźnie na karcie produktu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2011 o 22:28, akne napisał:

Heh, spadłeś szczebelek niżej? Why? Ale to nie przez posty w tym wątku.


Akurat ten uzytkownik wspial sie szczebelek wyzej, bo system go awansowal za pisanie postow. :) Tu akurat degrada nie bylo. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2011 o 16:15, Vantor_Zorin napisał:

Będzie dostępna gra DC Universe Online na ps3?


Możliwe, że nie, ale nie ustajemy w staraniach by się jednak pojawila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2011 o 09:40, Isilothar napisał:

> Będzie dostępna gra DC Universe Online na ps3?

Możliwe, że nie, ale nie ustajemy w staraniach by się jednak pojawila.


A może wiesz gdzie mógłbym to kupić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2011 o 16:39, Isildur napisał:

Aniu, czy osoby, które zamówiły Dragon Age II Bioware Signature Edition wcześniej otrzymają
również te DLC co są wymienione w tym newsie: http://www.gram.pl/news_8QPjHe,0_Dragon_Age_II_w_przedsprzedazy_w_sklepie_gram_pl_z_bonusami.html
? :)

Tak, ale tylko ci, którzy zamówili BSE na PC lub X360. Dla PS3 nie ma tych 3 przedmiotów, i dla zwykłej i dla BSE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witaj Aniu i ty drogi Isilothar ( bo to dotyczy konsoli ), mam taką prośbę ( dość dziwną ), czy możecie sprawdzić w magazynach, gdzie kupujecie hurtowo gry, czy są dostępne tam gry od Nintendo Polska, albo czy jest możliwość ich zamówienia ( chodzi o nowe gry, premiery, jak np. Inazuma Eleven na NDS''a - data premiery 28 styczeń ).

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2011 o 07:54, Nor2323 napisał:

Tak jak Wojman mówi. Nie spadłem :) tylko ranga mi podskoczyła ;P

A to misie coś pochrzaniło, bo na logikę dla mnie przodownik ma wyższy status niż brygadzista (vide przodownicy pracy socjalistyczni) :)
Graty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować