Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Kajetanowi Kęsickiemu ze sklepu gram.pl

13156 postów w tym temacie

Dnia 18.01.2011 o 18:55, skodr napisał:

OK przykład podany przeze mnie o odebraniu paczki przez kogo innego jest trochę zły (bo
w końcu odbiór powinien być osobisty) ale to tylko przykład w dodatku pisany pod wpływem
nerwów :P

Niestety Stalker się skończył i więcej go w tej cenie nie będzie. DOK wysłał do Ciebie informację mailem, że z 3 gier otrzymasz tylko 2. Oczywiście zamówienia nie musisz w takiej sytuacji odbierać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żadnego e maila nie dostałem* (a skrzynki przeciążonej nie miałem). Ale myślałem, że skoro zamówiłem STALKERA kiedy jeszcze był to mam go tak jak by już zarezerwowanego, jak widać nie. Tą przesyłkę odebrałem ale gdy następnym razem się taka sytuacja powtórzy po prostu nie odbiorę.

*A informację oczywiście dostałem ale dopiero gdy skontaktowałem się z działem obsługi klienta, normalnie nigdy nie zaglądam na swoje zamówienia z swojego konta na gramie tylko śledzę przesyłkę z linka który dostaję e mailem, gdybym tak zrobił miałbym dzisiaj niemiłą niespodziankę po odpakowaniu pudełka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2011 o 17:29, skodr napisał:

Żadnego e maila nie dostałem* (a skrzynki przeciążonej nie miałem).


Sprawdz folder ze spamem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2011 o 17:29, skodr napisał:

Żadnego e maila nie dostałem* (a skrzynki przeciążonej nie miałem). Ale myślałem, że
skoro zamówiłem STALKERA kiedy jeszcze był to mam go tak jak by już zarezerwowanego,
jak widać nie.

Czasami, jeśli w zamówieniu są > 2 produkty, to rezerwacja nie tworzy się na wszystkie produkty.
Stalker rozszedł się błyskawicznie, nie było go dużo.
Przepraszamy za zaistniałą sytuację. Oferuję Ci darmową przesyłkę przy następnym zamówieniu lub rabat na dowolną premierową grę w tym roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przypomnę o sobie. Akne możesz przerobić metodę odbioru zamówień: PE01661040, FN05091005 tak aby dostawa była do Sferis (adres jak w zamówieniu: QE00221199? A w zamówieniu QE00221199 płatność na taką jak w tych dwóch pierwszych (przelew)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aniu, pisałem do BOK-u w sprawie zmiany metody dostawy mojego zamówienia (z kuriera na odbiór osobisty). Wszystko byłoby ok, ale niestety ktoś w Waszym sklepie nie pomyślał, żeby zmienić też koszta dostawy. I takim oto sposobem będę mógł odebrać swoją paczkę za jedyne 13,90 + cena gierek. ;p Mogłabyś to poprawić? Zamówienie nr DD01411045. Z góry dzięki za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2011 o 18:53, akne napisał:

Czasami, jeśli w zamówieniu są > 2 produkty, to rezerwacja nie tworzy się na wszystkie
produkty.
Stalker rozszedł się błyskawicznie, nie było go dużo.
Przepraszamy za zaistniałą sytuację. Oferuję Ci darmową przesyłkę przy następnym zamówieniu
lub rabat na dowolną premierową grę w tym roku.


Darmową przesyłkę ale kurierem? Bo w mojej okolicy nie ma punktu odbioru osobistego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2011 o 00:03, skodr napisał:

Darmową przesyłkę ale kurierem?

Tak, w ramach rekompensaty.
Złóż zamówienie (ale płatne przelewem, żeby nie poszło z automatu do realizacji, ja Ci potem zmienię na pobranie), podaj mi jego numer, a ja Ci zdejmę koszt wysyłki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2011 o 19:28, logray napisał:

Przypomnę o sobie. Akne możesz przerobić metodę odbioru zamówień: PE01661040, FN05091005
tak aby dostawa była do Sferis (adres jak w zamówieniu: QE00221199? A w zamówieniu QE00221199
płatność na taką jak w tych dwóch pierwszych (przelew)?

Płatność zmieniłam sama, odbiór w Sferis ustawi Dr Evil dziś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2011 o 19:59, logray napisał:

Myślę o zakupie 3ds. Planujecie preorder? Na Amazonie już jest :)

Na Amazonie jest też pre-order Diablo 3 :)
A poważnie, to czekamy na więcej informacji o 3ds.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aniu :)

Takie szybie pytanko:
Czy zamierzasz wprowadzić do katalogu gry z CI? Nie mówię o ich budżetówkach tylko o przygodówkach typu Art of Murder :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2011 o 10:44, matis9988 napisał:

Czy Half-Life 2: The Orange Box Classic będzie jeszcze kiedyś dostępny?

Trudno powiedzieć. EA nie ma tego obecnie w ofercie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2011 o 10:45, Phobos_s napisał:

Czy zamierzasz wprowadzić do katalogu gry z CI? Nie mówię o ich budżetówkach tylko o
przygodówkach typu Art of Murder :)

Gry CI kupujemy rzadko, tylko większe tytuły (ostatnio tylko Snipera na premierę), ich przygodówki nie sprzedają się u nas dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2011 o 09:43, akne napisał:

Złóż zamówienie (ale płatne przelewem, żeby nie poszło z automatu do realizacji, ja Ci
potem zmienię na pobranie), podaj mi jego numer, a ja Ci zdejmę koszt wysyłki.



Dobrze ale na razie nie mam potrzeby nic zamawiać, rozumiem, że to może poczekać aż będę na następny raz robił zamówienie. Jeśli tak to przypomnę się do ciebie przy składaniu zamówienia w przyszłości :)

A i dzięki :) Widać dbacie o klientów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2011 o 15:53, skodr napisał:

Dobrze ale na razie nie mam potrzeby nic zamawiać, rozumiem, że to może poczekać aż będę
na następny raz robił zamówienie. Jeśli tak to przypomnę się do ciebie przy składaniu
zamówienia w przyszłości :)

Rekompensata jest bezterminowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2011 o 15:28, akne napisał:

Gry CI kupujemy rzadko, tylko większe tytuły (ostatnio tylko Snipera na premierę), ich
przygodówki nie sprzedają się u nas dobrze.


Łoki :) Dziękuję za, jak zawsze, rzetelną informację :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować