Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Kajetanowi Kęsickiemu ze sklepu gram.pl

13156 postów w tym temacie

Dnia 12.01.2011 o 20:41, damlon napisał:

Mam pytanie o produkt: http://www.gram.pl/sk3_8QfjJ,i1_Worms_Reloaded.html gra jest
od 26 sierpnia 2010 na Steam, będzie wydanie pudełkowe, czy ten pre-order po prostu jakaś
pozostałość sprzed pół roku, którą ktoś zapomniał usunąć?

To nie jest żaden błąd. LEM postanowił to wydać 21.01.2011 w wersji pudełkowej, dostałam wczoraj taką informację wraz z ceną i opisem, stąd pre-order u nas.
Tylko full roboty miałam dziś i pomyliłam się w dacie wysyłki: wpisałam 2011-10-20 zamiast 2011-01-20, właśnie to poprawiłam, sorki za błąd w dacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2011 o 20:05, Piotrbov napisał:

Witaj Aniu i ty drogi Isilothar ( bo to dotyczy konsoli ), mam taką prośbę ( dość dziwną
), czy możecie sprawdzić w magazynach, gdzie kupujecie hurtowo gry, czy są dostępne tam
gry od Nintendo Polska, albo czy jest możliwość ich zamówienia ( chodzi o nowe gry, premiery,
jak np. Inazuma Eleven na NDS''a - data premiery 28 styczeń ).

Pozdrawiam.


Witaj,

Zamawiamy gry od Stadlbauer Polska, który jest przedstawicielem Nintendo w Polsce. Poproszę ich o najnowsze cenniki i wypytam o spodziewane nowe premiery.

Zobaczymy co z tego wyjdzie.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wow! Super :D już zamówione dzięki za info :)
Najpierw znalazłem w innym sklepie ale gra+dostawa(po 24 stycznia) 256zł a u was 195,Super oferta!
Czemu wysyłka 19 jak na gram pisze premiera jutro?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam i mam takie pytanie. Czy ktoś z serwisu gram.pl mógłby zapytać Cenegę dlaczego nie wyda w Polsce Deus Ex:Human Revolution Augumented Edition na PC, mimo iż użytkownicy Xboxa i Play Station mają możliwość jej nabycia? Warto dodać że w wielu zagranicznych sklepach ta wersja jest dostepna.

Ja sam pytałem, lecz nie uzyskałem konkretnej odpowiedzi. A jestem pewien że gram.pl tak łatwo nie spławią.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2011 o 12:17, Vantor_Zorin napisał:

Czemu wysyłka 19 jak na gram pisze premiera jutro?

Dostawę mamy we wtorek 18.01.2010, więc nieoficjalnie premiera jest w środę 19.01 lub w piątek 21.01.2010.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2011 o 15:56, yupik86 napisał:

Witam i mam takie pytanie. Czy ktoś z serwisu gram.pl mógłby zapytać Cenegę dlaczego
nie wyda w Polsce Deus Ex:Human Revolution Augumented Edition na PC,

Wysłałam właśnie zapytanie do Cenegi w tej sprawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2011 o 15:56, yupik86 napisał:

Witam i mam takie pytanie. Czy ktoś z serwisu gram.pl mógłby zapytać Cenegę dlaczego
nie wyda w Polsce Deus Ex:Human Revolution Augumented Edition na PC,


Podłączam się do tego pytania, sam wysyłałem zapytanie w tej kestii do Cenegi ale niestety nikt mnie nie uraczył odpowiedzią, jeśli mamy "wspierać" polskich wydawców to niech sie przyłożą do wydania w naszym kraju. Nie chce oddzielnie szukać soundtracka na ktorym mocno mi zależy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem Signature Edition Dragon Age II w sklep.gram.pl i dzis patrze i widze temat że osoby które zamóiwą pre-order dostaną kod na dodatkowe itemy.
Pytanie, czy dostane kod na dodatkowe itemy do signature edition czy musze złożyć nowe zamówienie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, zawsze zamawiałem z gram.pl i brałem odbiór osobisty w salonie sferis ( no prawie zawsze ;)). Sklep w którym odbierałem przesyłkę znajduje się w Przemyślu ale gdy teraz chcę zamówić paczkę z odbiorem osobistym to w waszej wyszukiwarce nie ma już możliwości odbioru osobistego w tym sklepie. Wiec mam pytanie, to błąd wyszukiwarki może czy po prostu zlikwidowaliście możliwość odbioru osobistego paczki na tym terenie? Jak tak to szkoda bo kurierem trochę drogo wychodzi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OK dzięki, raczej wiec teraz zamówię przez kuriera bo nie otworzą go pewnie w ten tydzień :) Oby jednak udło im się znaleźć jakiś salon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2011 o 19:42, skodr napisał:

OK dzięki, raczej wiec teraz zamówię przez kuriera bo nie otworzą go pewnie w ten tydzień
:) Oby jednak udło im się znaleźć jakiś salon.

Jeśli nie widzisz jakiegoś punktu odbioru przy składaniu zamówienia, to znaczy, że zakończył współpracę z nami, zbankrutował itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2011 o 15:55, Anonim_1 napisał:

Zamówiłem Signature Edition Dragon Age II w sklep.gram.pl i dzis patrze i widze temat
że osoby które zamóiwą pre-order dostaną kod na dodatkowe itemy.
Pytanie, czy dostane kod na dodatkowe itemy do signature edition czy musze złożyć nowe
zamówienie?

Te 3 itemy dostaną też osoby, które zamówiły BSE.
Karty BSE są ukryte od 12.01 od 18:00, bo wtedy skończył się termin na zamawianie BSE.
Są ukryte, żeby ci, którzy teraz będą chcieli zamówić DA2, nie wkurzali się, że BSE jest dla nich niedostępna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2011 o 13:18, yupik86 napisał:

> Wysłałam właśnie zapytanie do Cenegi w tej sprawie.
>
Wielkie dzieki!


Dostałam odpowiedź z Cenegi. Nie mogę zdradzić szczegółów, mogę tylko napisać: trochę cierpliwości, raczej będzie dostępna bardziej wypasiona edycja na PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować