Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Kajetanowi Kęsickiemu ze sklepu gram.pl

13156 postów w tym temacie

Dnia 15.05.2012 o 13:32, mao_tse_tung napisał:

Aniu, mogłabyś się dowiedzieć czegoś więcej o moim zamówieniu, niźli "w realizacji"?
nr zamówienia EM02311293

Nieaktualne - właśnie dostałem SMSa o dotarciu paczki ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przesyłka doszła parę minut temu... kurier stwierdził że mają dziś niezły zapier i stara się wszystko dostarczyć... przekazał i pobiegł.... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2012 o 14:40, Andrzej18 napisał:

Aniu mam pytanie kupiłem właśnie d3 EK i podczas płacenia przez ipko na samym końcu kiedy
dokonałem przelewu wystąpił błąd strony , kasę zdjeło z konta a w zamówieniach nadal
wisi żeby opłacić co w takim razie zrobić

Numer zamówienia mi podaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2012 o 14:22, Chrronnos napisał:

Odebrałem dzisiaj D3 w punkcie odbioru ale zdziwiłem się gdy się dowiedziałem że fakturę
otrzymam mail''em. Do tej pory otrzymywałem na miejscu gdy odbierałem przesyłki. Coś
się zmieniło? Wolę się upewnić :)

Jeśli chcesz duplikat dowodu zakupu, to napisz mailem do DOK naszego.
Punkt odbioru powinien Ci wydać papierowy oryginał, ale może w ferworze walki z D3 gdzieś im wcięło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przykro mi bardzo, bo gdybym wiedział, że szybciej posiadłbym długo oczekaiwaną pozycję, jaką jest Diablo 3 po prostu idąc w dniu premiery do sklepu, niż zamawiając PRZED premierą w tak renomowanym sklepie jak gram.pl, to nie zdecydowałbym sie na taki ruch. Nie ma co gdybać, to prawda, ale prawdą jest też, że w moich oczach (podejrzewam, że nie tylko w moich) serwis gram.pl dużo stracił.

Po prostu musiałem to napisać, bo zaraz zwyczajnie wybuchne i paczka nie bedzię miała już do kogo dotrzeć.

Wdech, wydech, wdech i znów wydech....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2012 o 15:31, Andrzej18 napisał:

kasę drugi raz przelałem, a te z 1 przelewu mam jako środki zablokowane na koncie

Numer zamówienia mi podaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W momencie zamawiania widziałeś informacje o dacie wysyłki gry: 14.05.2012.
Wiadomo także, że kurierzy dostarczają towar o różnych porach.
Nie mogliśmy wysłać wcześniej ze względu na embargo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osoby, które pytały o inne sprawy niż Diablo 3 i nie dostały ode mnie odpowiedzi, proszę o powtórzenie pytań jutro, najlepiej używając bolda, żeby mogła szybko na nie odpowiedzieć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aniu co jest z tymi waszymi kurierami ostatnio (a dokładnie z DB SHENKER) czy oni w ogóle traktują klientów poważnie czy to moze robienie sobie prymitywnie jaja, jeżeli tak to sorry ale kiepsko z tym dowcipem bo wcale mi do śmiechu nie jest.
Zamówiłem paczkę w piątek po 14, od soboty mam status na DB SHENKER (od 6 rano), że przesyłka przybyła i nic...
Dzisiaj tak samo...
Dodam, że mój znajomy wczoraj zamówił na muvie (u nich kurier DPD chyba się nazywa) ten sam produkt i dostał go o niebo wcześniej niż ja (bo dzisiaj z rana) a mojej pewnie jeszcze dzisiaj nie dowiozą :/

Kiedyś byliście naprawdę super sklepem z super dostawą, przesyłki docierały szybko i były w stanie doskonałym teraz... no właśnie kicha bo z DB SHENKER co zamówienie mam problemy bo albo nagle moja miejscowość znika ( dla nich adres nieistnieje, w dodatku wszystkie telefony zapewne im padły bo zadzwonic też nie raczyli) albo coś jest uszkodzone (miałem uszkodzone opakowanie od gry kiedyś, darowałem sobie reklamację bo protokołu nie spisałem i w dodatku gra droga nie była a opakowanie puste miałem w domu więc mi nie zależało) albo po prostu dociera z spoooooooorą obsuwą, zresztą w opisie macie:
"Jest to najpewniejszy i najlepszy sposób, jeśli szczególnie zależy Ci na czasie. Czas dostarczenia przesyłki wynosi 24-48 godzin (tylko dni robocze) od chwili nadania. Wybierając tę metodę, możesz spodziewać się kuriera już na drugi dzień od wysłania przez nas paczki."
To fajnie ale teraz zaczyna mi się to kojarzyć "Przesyłka zostanie do ciebie dostarczona kiedy DB SHENKER się zechce, albowiem nie znasz dnia ani godziny gdy oni przybędą bo ich system śledzenia paczki czasem nawala"
A tak serio to zawsze dla tego wybieram kuriera, bo łudzę się, że dostarczą mi szybciej i bez problemów ale od czasu gdy podpisaliscie umowę z DB SHENKER jest coraz wolniej i więcej problemów.
I jeszcze nigdy nie zdarzyło się tak by przyjechali na drugi dzień po wysłaniu paczki (a jak mieliście UPS to z nich takie koksy byli, że przyjeżdżali na drugi dzień i to dość szybko co mi bardzo pasowało :))
Żeby chociaż DB SHENKER napisał kiedy przesyłka dotrze, w który dzień wyślą to bym przynajmniej nie siedział jak idiota cały dzień w domu i na nich oczekiwał bo może łaskę mi zrobią i dostarczą paczkę.
Gdyby ten kurier był tańszy to ok, dałoby się jeszcze te opóźnienia przełknąć no ale cena wcale nie staniała a tylko od cholery nerwów z nimi bo trzeba ich pilnowac jak dzieci.
Naprawdę po prostu aż strach mnie ogarnia co oni wykombinują następnym razem...
Dla tego tym większy żal bo dalej jesteście super sklepem i macie najlepszą ofertę ale przez te problemy z kurierem zawsze przemyślę kilka razy zanim zamówię coś a jeżeli muve czy Gry Online mają taka samą cenę lub odrobinę droższą danego produktu to jasne jest to, że wolę kupić tam gdzie przesyłka dotrze bez problemów i rzeczywiście mają kuriera a nie zamaskowaną "Pocztę Polską".
Nie winię was ale naprawdę myślę, że powinniście coś z nimi zrobić bo cyrki jakie odstawiają to po prostu tragiedia.
Tyle z mojej strony, mam nadzieję, że jutro moja paczka dojdzie w końcu bez problemów a wy coś z nimi zrobicie.

PS: Przepraszam za ton postu ale wkurzyłem się mocno :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No niestety mimo wszystko DPD czy UPS jest szybsze od DBS, może wkrótce przy zamówienaich pojawi się opcja wyboru kuriera (miejmy nadzieję).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Upewniłem się, czy paczka dzisiaj dojdzie - dojdzie. Wystarczy zadzwonić na infolinie, podać numer listu przewozowego, podają numer do kuriera i zwyczajnie zapytać o której będzie. Infolinia jak i sam kurier bardzo uprzejmi. Także dzwonić, pytać i czekać :) Sam kurier powiedział mi, że jest szał dzisiaj z tymi grami, co mnie nawet nie dziwi :)

Do zobaczenia w sanktuarium, mój diabełek będzie za godzinkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2012 o 15:52, Nor2323 napisał:

No niestety mimo wszystko DPD czy UPS jest szybsze od DBS, może wkrótce przy zamówienaich
pojawi się opcja wyboru kuriera (miejmy nadzieję).


No zdecydowanie by się taka opcja przydała, jestem gotów nawet zapłacić za UPS nieco więcej byle tylko mieć pewność, że dostanę paczkę i nie musze wcale co chwilę jej śledzić.
Czasem tez bywało tak, że UPS grzecznie zadzwonił (tak samo jak DPD) i powiedział, że kurier będzie w tych godzinach co było świetnym rozwiązaniem bo nie czekałem nadaremno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2012 o 15:53, Bulka159 napisał:

Upewniłem się, czy paczka dzisiaj dojdzie - dojdzie. Wystarczy zadzwonić na infolinie,
podać numer listu przewozowego, podają numer do kuriera i zwyczajnie zapytać o której
będzie. Infolinia jak i sam kurier bardzo uprzejmi. Także dzwonić, pytać i czekać :)
Sam kurier powiedział mi, że jest szał dzisiaj z tymi grami, co mnie nawet nie dziwi
:)

Do zobaczenia w sanktuarium, mój diabełek będzie za godzinkę.


Nerwy mi rozum odjęły, dzięki za poradę, do mnie również dzis dotrze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować