Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Kajetanowi Kęsickiemu ze sklepu gram.pl

13156 postów w tym temacie

Dnia 12.03.2011 o 16:38, rtyrtyrty napisał:

Czy EA odpowiedziało może w sprawie Shifta 2?

"Bonusem jest dodatkowa zawartość w Edycji Limitowanej, która kosztuje tyle co zwykła, a jest dostępna przed premierą"
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2011 o 14:40, bugs14 napisał:

Nie wiesz, jak to ma wyglądać w przypadku PC?

Nie wiem, zapytam się w Ubisoft.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2011 o 21:02, TTTr96 napisał:

A teraz pytanie z innej beczki. Akne nie orientujesz się czy EA ma zamiar reformować
okładki punktów BioWare''u ze względu na DA II? Bo chętnie bym sobie kupił ze dwie paczki
do DA II, ale chciałbym dostać wiedzieć czy nie lepiej poczekać kilka miesięcy i dostać
pudełko z okładką po reformacji, czy już teraz masowo odkładać kasę i kupować punkty.

Sądzę, że za jakiś czas zmienią, kiedy się wyczerpie zapas nakładu punktów z obecną okładką.
Wróżąc z fusów: w czerwcu 2011 :)

Dnia 11.03.2011 o 21:02, TTTr96 napisał:

Nie można jakoś dostać kodów za pre-order DA II szybciej niż przewiduję procedura przy
płatności przy odbiorze? Chciałbym mieć możliwość zapoznania się z Amuletem Popiołów
zanim skończę pierwszy raz Dragon Age II.

Napisz do naszego DOK, powinni Ci odblokować, jeśli status Twojego zamówienia jest u nas już widoczny jako "odebrane".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Magazyn walczył dzielnie do ostatniej chwili, żeby spakować towar, o 0:18 11.03.2011 dostałam informację, że paczki spakowane. Czyli od spakowania do dostawy do klienta w niektórych przypadkach minęło 9 h :)
Niestety nie mamy wpływu na godzinę doręczenia paczki przez danego kuriera. Kurierzy pracują mniej więcej od 8:00 do 19:00, więc w tych godzinach można się spodziewać paczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2011 o 14:54, Pietro87 napisał:

Gram.pl niniejszym się wybronił od nierzetelności =)

Relację na żywo z walki o szybką wysyłkę DA2 na PC składałam na forum - jak widać nie było to mydlenie oczu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na dobre traktowanie zasługują klienci i chłopaki z naszego DOK.
Klienci chcą dostać grę na czas, a chłopaki z DOK nie lubią odbierać telefonów od niezadowolonych klientów.
Ja po prostu mam taki styl pracy, że często odwalam Reytana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2011 o 08:30, marakeusz napisał:

Wczoraj o ok. 14:00 zauważyłem, że moje zamówienie (DAII SE)znalazło się w sekcji WYSŁANE,
jednak nie dostałem do tej pory żadnego maila potwierdzającego. Nie wiem czy to coś znaczy.

A odebrałeś paczkę w piątek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś pytałem o możliwość dogadania się z kurierem o godzinę dostawy przesyłki- można próbować. I chciałbym się dopytać jak to dokładnie wygląda... Dajmy przykład, że grę mam dostać w środę, w wtorek wysyłacie, kurierzy chyba w nocy odbierają przesyłki (tak?) i numer jej jest nadawany wtedy. Punkty wysyłki kurierów działają coś po 8 chyba (nie chce mi się sprawdzać), chodzi o to kiedy można dzwonić. I teraz przechodzę do pytania- można zadzwonić w wtorek (kiedy wysyłacie dopiero paczki) i Oni będą orientować się o co chodzi, jak podam imię i nazwisko? Nie dzwoniłem, a raczej nie mam możliwości o tej 8 godzinie, gdy jest już numer przesyłki... Czy nie ma nawet co próbować? Chodzi o takie coś, żeby powiedzieć kurierowi kiedy może mnie zastać, lub, że może iść do sąsiada (raczej każdy odbierze).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma sensu już pisać do DOK''a. bo jutro pewnie jak wrócę ze szkoły będę mógł pobrać kody, a nie ma siły żebym giere dziś zaliczył. Jak mi jutro nie odblokują po moim powrocie ze szkoły to napiszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety to jest tak z kurierami, że ciężko się z nimi dogadać. Ogólnie rzecz biorąc to jest tak, że dopóki paczka nie będzie u kuriera, to nie wiadomo, jaki kurier będzie ją miał, więc we wtorek nie ma sensu dzwonienia. Więc tak można zacząć dzwonić dzień później, lecz to rzadko pomaga, z mojego doświadczenia wiem, że ciężko namówić kuriera, żeby przyjechał o podanej godzinie i tak samo, jak dostanie jego numeru telefonu, by do niego zadzwonić.. Ogólnie to trzeba mieć farta, żeby się natrafiło na miłego kuriera. Dla przykładu ja mam bardzo dobrze skojarzenia z kurierem DHL, nikogo nie było w domu, to zadzwonił do mnie, a jako, że musiałem jeszcze gdzieś pojechać przed powrotem do domu to umówiłem się z nim w innym miejscu, poza domem, na odbiór przesyłki.

Ogólnie to morał taki, że zawsze warto próbować, bo później można żałować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ja nie mam możliwości dzwonić na następny dzień... A z kurierami to jest tak- od całej mojej przygody z gram.pl tylko raz zastał mnie w domu :) Pamiętam, że raz jechał do rodziny z sąsiedniej wioski (kilka km), kolejnym razem do szkoły, a kiedyś zostawił u sąsiada. Ogólnie dość kumaci są w moim rejonie, chyba się nie obrażają tylko idą do jakiegoś domu obok, a tam dostaną info gdzie jestem, lub zostawią paczkę na 100%- specjalnie opłacam ostatnio przelewem, żeby problemów nie było. Mogliby jednak dać w zamówieniu możliwość napisania uwagi- np. zastępczy adres, gdzie można kogoś znaleźć w tej, a tej godzinie. Trochę to problematyczne, wiem...
U mnie jeżdżą najczęściej koło 13:00- no, dwie godzinki za wcześnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Złożyłem zamówienie na DA 2 BSE w czwartek(10.03), w historii zamówień na drugi dzień miałem, że paczka została wysłana. Dzisiaj wchodzę znowu i ku mojemu zdziwieniu data wysłania paczki zmieniła się na sobotę. O co chodzi? I mam jeszcze jedno pytanie odnośnie pre-ordera. Czy zamówienie z 10.03(dzień przed polską premierą) liczy się jeszcze jako pre-order i dostanę bonusy za takie zamówienie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Data wysyłki Twojego zamówienia to 11.03.2011, czyli piątek. Dziś zostanie doręczona.

Tak, będziesz mógł pobrać bonusowe klucze do przedmiotów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest mniej więcej tak, jak napisał Piotrbov.
Najlepsze efekty daje zadzwonienie do oddziału firmy kurierskiej, który odpowiada za Twój rejon, ale dopiero w dniu dostawy. Zwykle pani na infolinii mówi wtedy, że "postarają się spełnić tę prośbę".
Często kurierzy już odd 8:00 dzwonią do adresatów i sami się pytają, o której godzinie będzie można ich zastać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2011 o 13:42, akne napisał:

Data wysyłki Twojego zamówienia to 11.03.2011, czyli piątek. Dziś zostanie doręczona.

Tak, będziesz mógł pobrać bonusowe klucze do przedmiotów.


Dziękuję za szybką odpowiedź ;) Rzeczywiście jest piątek po "wejściu" w szczegóły zamówienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Liczę, że uda się jakoś paczkę dostać, ale bardziej niepokoi mnie to, że przelew wysłany w piątek jeszcze nie doszedł :/ A już dostałem e-maila, że mam dwa dni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aniu, jak dowiedziałabyś się czegoś na temat tych dodatkowych DLC z Edycji Limitowanej w Zwykłych Edycjach Assassin''s Creed: Brotherhood, to odpisz (nie oczekuję szybkiej odpowiedzi jeśli jej nie znasz, więc poczekam) ;)
Premiera już za kilka dni, a jest to ostatnia niewiadoma co do gry ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować