Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Kajetanowi Kęsickiemu ze sklepu gram.pl

13156 postów w tym temacie

Dlaczego zestaw Assassins Creed: Brotherhood + Assassins Creed II Game of the Year Edition kosztuje 279zł, skoro każdy wie że taniej wyjdzie kupić AC II GOTY + AC:B+ dodatki DLC i wydać 240 zł ?

PS. Czy wiesz może, czy na święta Ubisoft planuje wydać zestawy gier typu 2 w cenie 1 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A właśnie mi się przypomniało czy DOK uporał się z problemami ?? Czy nadal ma dużo roboty ??
Bo czekam za nowymi częściami z EK wiedźmina 2, na razie mi się nie spieszy.
Wiem, że DOK ma zbyt małą ilość ludzi, nie chce na razie robić kłopotów to będę wyrozumiały i poczekam aż, DOK załatwi wszystkie sprawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aniu, mam jeszcze jedno pytanie - będziecie mieli jeszcze 2100 MSP w tej promocyjnej cenie? Teraz zauważyłem, że też jest tutaj z tego promocja, ale wszystkie za 2100 są już wyprzedane. Podobnie jak abonament GOLD na 3 miesiące...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2011 o 15:42, PolishBox napisał:

Aniu, mam jeszcze jedno pytanie - będziecie mieli jeszcze 2100 MSP w tej promocyjnej
cenie? Teraz zauważyłem, że też jest tutaj z tego promocja, ale wszystkie za 2100 są
już wyprzedane. Podobnie jak abonament GOLD na 3 miesiące...

Nieprędko, skończył się towar w MS i nie wiadomo, kiedy będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2011 o 21:51, Battlefist napisał:

Karty prepaid do SWTORa beda dostepne on-line 14.12 / 15.12 na 100%?
Tj. czy gracz dostanie prepaid online na czas by moc wziac udzial w Early Access?

Dostawa ma być najpóźniej 14.12. (po cichu liczymy na to, że już 12.12), prepy w postaci kluczy online będą dostępne popołudniu w dniu dostawy, najpóźniej rano dzień później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

DOK ma załatwić wszystkie reklamacje na W2 EK do końca roku.
Popędziłam ich właśnie.
Dotkliwie odczuwają nawał pracy, a rekrutacja nowej osoby jeszcze trwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2011 o 13:23, Lemonardo napisał:

Wiadomo może, kiedy znowu będzie dostępny StarCraft 2?

Może pod koniec tego tygodnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam pytanie dotyczące zamówienia FB01081197 (Obudowa dysku twardego). Zamówienie odebrałem 22.11 z płatnością przy odbiorze w Sferis, jednak do tej pory w historii moich zamówień widnieje status: w realizacji.

Czy da się coś z tym zrobić? Domyślam się, że do momentu zmiany statusu nie będę mógł pobrać Audiobooka Wiedźmin, który dajecie gratisowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2011 o 17:31, Bartusz10 napisał:

Dlaczego zestaw Assassins Creed: Brotherhood + Assassins Creed II Game of the Year Edition
kosztuje 279zł, skoro każdy wie że taniej wyjdzie kupić AC II GOTY + AC:B+ dodatki DLC
i wydać 240 zł ?

PS. Czy wiesz może, czy na święta Ubisoft planuje wydać zestawy gier typu 2 w cenie 1
?


Witam,

Już poprawione. Dzięki za czujne oko. Czasem się coś przegapi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aniu takie pytanko, jest szansa, że w przyszłości obniżycie cenę Edycji Specjalnej Saints Row The Third? (ta z koszulką i lalką :P).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2011 o 19:39, akne napisał:

Dostawa ma być najpóźniej 14.12. (po cichu liczymy na to, że już 12.12), prepy w postaci
kluczy online będą dostępne popołudniu w dniu dostawy, najpóźniej rano dzień później.


Może debilne pytanie, ale czy te klucze będą obsługiwane przez automat? Tzn. po zamówieniu i zapłacie np. w weekend nie będzie trzeba czekać aż ktoś zdrapie kod i wklepie go do zamówienia w poniedziałek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2011 o 18:50, kmalcherek napisał:

Może debilne pytanie, ale czy te klucze będą obsługiwane przez automat? Tzn. po zamówieniu
i zapłacie np. w weekend nie będzie trzeba czekać aż ktoś zdrapie kod i wklepie go do
zamówienia w poniedziałek :)

Możesz złożyć zamówienie na taki produkt (produkt online) tylko wtedy, jeśli są wolne klucze.
Jeśli nie ma, to "produkt niedostępny". Więc nie ma sytuacji, że złożyłeś zamówienie, opłaciłeś i nie ma dla Ciebie klucza.
Klucz możesz pobrać po pomyślnej autoryzacji płatności, czyli nawet już kilka minut po dokonaniu płatności.
Przy czym odradzam płatność kartą kredytową, bo autoryzacja płatności kartą może trwać do 24 h.
Polecam szybkie przelewy typu mTransfer, płacę z Inteligo itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2011 o 16:36, skodr napisał:

Aniu takie pytanko, jest szansa, że w przyszłości obniżycie cenę Edycji Specjalnej Saints
Row The Third? (ta z koszulką i lalką :P).

Dopiero co wyszło :) Myślę, że najwcześniej na wakacje można oczekiwać jakiejś przeceny tej gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2011 o 10:37, Harrolfo napisał:

Czy będzie dziś jakaś super-hiper-mega-... oferta mikołajkowa? :)

Codziennie po północy odpala się promocja na jedną z gier EA:
http://www.gram.pl/sklep/gra/hitySezonu
Oprócz tego od jutra będzie promocja na wybrane tytuły Ubisoft - "25% taniej z okazji 25-lecia" czy jakoś tak ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2011 o 13:23, Lemonardo napisał:

Wiadomo może, kiedy znowu będzie dostępny StarCraft 2?

Najnowsze wieści: w czwartek 08.12.2011, w nowej niższej cenie, ale nie pamiętam dokładnie jakiej, bo padnięta jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować