Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Kajetanowi Kęsickiemu ze sklepu gram.pl

13156 postów w tym temacie

Dnia 29.02.2012 o 14:19, Vexilium napisał:

Nie mogę potwierdzić swojego zamówienia na EK ME3 w wersji na PC. W szczegółach zamówienia
nie widnieje opcja "Potwierdź", a podobno powinna być właśnie w tym miejscu... Jednocześnie
jest już dostępny druk przelewu, a zamówienie ma status "oczekiwanie na płatność". Czy
jakimś cudem moje zamówienie automatycznie się potwierdziło, czy to błąd systemu? Wolę
się upewnić, że moja kolekcjonerka nie zostanie nagle anulowana...

Numer zamówienia: GI01001173

Z góry dziękuję za odpowiedź :)

Witam Aniu, to samo co kolega wyzej tylko numer zamowienia: SI00871128

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

email godzina 10:

"Dziękujemy za zainteresowanie ofertą internetowego sklepu gram.pl.
Twoje zamówienie zostało potwierdzone. Zamówienie zostanie wysłane zgodnie z datą podaną w szczegółach zamówienia na Twoim koncie (zamówienie pre-order), wybraną przez Ciebie metodą dostawy. Dziękujemy."

email godzina 11:

"W zeszłym tygodniu zakończyliśmy współpracę z punktem Gold Computer
znajdującym się na ulicy Grzybowskiej 30. Niestety w tej sytuacji nie
jesteśmy w stanie zrealizować Państwa zamówień pre-orderowych"

No to jakaś maksymalna porażka najpierw wszystko ok żeby za godzinę dowiedzieć się że już od poprzedniego tygodnia nie współpracujecie z punktem który jeszcze chwile wcześniej sami twierdzicie że jest dostępny? Chciałem zmienić na inny ale widzę że multum punktów zostało usuniętych. Czy będą w najbliższym czasie dodane jakieś nowe punkty w Warszawie czy niema zbytnio co na to liczyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obaj macie wybraną formę płatności "przelew bankowy", czyli przelew ręczny, przez przekierowania do Payu.
Po prostu zlećcie przelew na numer konta podany w zamówieniu. Kiedy ten przelew do nas wpadnie, zamówienie zmieni status na "potwierdzone" i "opłacone".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest tragedia z punktami odbioru w Warszawie. Do ostatniej chwiili mieliśmy nadzieję, że zostaną przywrócone, ale niestety Gold i kilka innych nie będą obsługiwać zamówień w najbliższym czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.02.2012 o 18:57, Janek_Izdebski napisał:

Czy u Was też będzie poniższy pre-order Maxa Payne''a obniżający bazową cenę gry?

http://www.empik.com/preorder-max-payne-3-pc-rockstar,p1046103720,multimedia-p#e

Czy jest on tylko exclusive''m sieci Empik oraz Empik.com? Dziękuję za odpowiedź.

Dziwne to coś wygląda. Dzięki za cynk, wysłałam właśnie zapytanie do Cenegi, co to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.02.2012 o 21:21, akne napisał:

Jest tragedia z punktami odbioru w Warszawie. Do ostatniej chwiili mieliśmy nadzieję,
że zostaną przywrócone, ale niestety Gold i kilka innych nie będą obsługiwać zamówień
w najbliższym czasie.


A nie możecie przywrócić punktu odbioru bezpośrednio u siebie na ulicy Jagiellońska tak jak było kiedyś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.02.2012 o 18:57, Cierpik182 napisał:

Aniu, napisałem do DOKu, coby dodali mi do zamówienia SU01981102 Punkty Bioware 1600
w wersji pudełkowej, ale nie odpisują. Rzuciłabyś na to okiem? Dzień premiery się zbliża
i zależy mi, żeby przy okazji to nabyć :)

Sprawdź teraz, czy jest ok. Dodałam punkty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nasz błąd, więc oczywiście 3,99 za wysyłkę kurierską zostanie, nic nie musisz dopłacać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.02.2012 o 14:30, Cymciak napisał:

Czy istnieje możliwość zmiany sposobu płatności w preorderze? Interesuje mnie płatność
kartą kredytową.

Moje zamówienie: SU02251146

Poprawiłam, sprawdź, czy możesz dokonać płatności kartą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.02.2012 o 14:19, Vexilium napisał:

Nie mogę potwierdzić swojego zamówienia na EK ME3 w wersji na PC. W szczegółach zamówienia
nie widnieje opcja "Potwierdź", a podobno powinna być właśnie w tym miejscu... Jednocześnie
jest już dostępny druk przelewu, a zamówienie ma status "oczekiwanie na płatność". Czy
jakimś cudem moje zamówienie automatycznie się potwierdziło, czy to błąd systemu? Wolę
się upewnić, że moja kolekcjonerka nie zostanie nagle anulowana...

Numer zamówienia: GI01001173


Masz wybraną formę płatności "przelew bankowy", czyli przelew ręczny, przez przekierowania do Payu.
Po prostu zleć przelew na numer konta podany w zamówieniu. Kiedy ten przelew do nas wpadnie, zamówienie zmieni status na "potwierdzone" i "opłacone".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.02.2012 o 14:12, dudi92 napisał:

Widzę, że na Xboxa i ps3 jest już edycja Radnet Prototype 2. Czy na PC pojawi się taka
sama edycja tylko, że w późniejszym terminie? Ewentualnie, czy będzie w Polsce Edycja
Kolekcjonerska (chyba nazywa się Blackwatch), czy może jeszcze trwają rozmowy w tej sprawie?

Prototype 2 na PC ukaże się bodajże dopiero w sierpniu, jeszcze nie mamy informacji z LEM, czy Radnet albo inna edycja specjalna będzie dostępna na PC, ale to się pewnie okaże najpóźniej w maju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.02.2012 o 21:26, akne napisał:

Dziwne to coś wygląda. Dzięki za cynk, wysłałam właśnie zapytanie do Cenegi, co to.

W warszawskiej Arkadii w Empiku mają specjalnie wyeksponowane standy z pre-orderami za 29,90 zł na każdą z trzech platform docelowych. W pre-orderze jest: koszulka "L-ka" i karteczka mówiąca, że kwota pre-ordera będzie potrącona przy zakupie finalnej kopii gry. Do tego są jeszcze 3 ciekawe przedmioty do trybu multi jako DLC - kod na nie dostaniemy jednak przy odbiorze gry.

Na spodzie pudełka z pre-orderem jest specjalny kod kreskowy - sprzedawca powiedział, że ponoć po nim rozpoznana będzie wersja platformy, na którą kupiliśmy grę (przy odbiorze gry w maju/czerwcu trzeba przyjść z rachunkiem i pudełeczkiem do zeskanowania kodu). Na foli od pre-ordera jest tylko nazwa platformy (3 rodzaje pre-oderów), nie ma natomiast mowy, że jest to ekskluzywna akcja dla Empiku! Wydaje mi się, że oferta z pre-orderem na Empik.com, do kóórej podalem Tobie link jest tożsama z ofertą sklepową, ale to tylko moje przypuszczenie. Może to Wam coś pomoże w rozmowach z Cenegą. Dasz jeszcze znać w tej sprawie? Dziękuję. :)

P.S. Oczywiście na Muve, też mają bonusowe dodatki i DLC do pre-orderow "Maxa", jednakże są to inne bonusy niż dla Empiku (breloczek w formie łuski oraz mapka "Cementary").

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.02.2012 o 21:36, akne napisał:

Poprawiłam, sprawdź, czy możesz dokonać płatności kartą.

Działa, opłacone :)

Dzięki wielkie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.02.2012 o 12:15, skodr napisał:

bym sobie z chęcią jeszcze do tego zamówienia Burnot Paradise The Ultimate Box Classic
domówił a już go macie (o ten mi chodzi: http://www.gram.pl/sklep/pc/burnout-paradise-the-ultimate-box-classic),
nie pamiętam już czy w tej sprawie mam pisać do pomocy technicznej czy też do ciebie
więc wolałem się zapytać.

Dodałam Ci teraz Burnout do zamówienia. Jeśli chcesz, żeby to zostało wysłane jutro, to napisz mi maila do 12:00, bo to ręcznie muszę skierować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.02.2012 o 10:33, kesik93 napisał:

Ja miałbym pytanie na temat Alana Wake a mianowicie czy data wysyłki wersji PC 29 marca
jest pewna? Bo wydawało mi się, że CDP nie podał żadnej konkretnej daty premiery.

Taką otrzymałam informację z CD Projekt, ale możliwe że premiera obsunie się na kwiecień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.02.2012 o 21:26, Fang napisał:

A nie możecie przywrócić punktu odbioru bezpośrednio u siebie na ulicy Jagiellońska tak
jak było kiedyś?

Na Jagiellońskiej mamy tylko siedzibę firmy dla KRS, fizycznie mieścimy się w Zamieniu pod Piasecznem, od prawie 4 lat, więc nie ma szans na punkt odbioru na Jagiellońskiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.02.2012 o 21:35, Bartusz10 napisał:

Mogłabyś zapytać kogoś z EA kiedy będzie kolejna promocja z cyklu "gry z serii EA Platinum
na PS3 i X360 za 50 zł" ?

Podobno ma być jakaś promocja na gry konsolowe z EA Platinum i Classic w marcu lub kwietniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1) UWIELBIAM (caps celowy) dowiadywać się czegoś istotnego od użytkowników gram.pl, a nie od wydawców / dystrubutorów.
2) muve ma specjalne traktowanie i inaczej nie będzie, zatem premiery z Cenegi zamawiajcie w muve.
Taka jest polityka firmy Cenega, że premiuje swój sklep (...).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować