Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Joybook - stylowy laptop od BenQ

29 postów w tym temacie

...wydanych przed 2003 rokiem...
haha, dobre :P pomijając fakt, że gry nie lubią laptopów, to odpalenie gry sprzed 2003 NIE jest sukcesem na takim sprzęcie... rozumiem, gdyby się chwalili, że laptop pociągnie gry sprzed roku, ewentualnie dwóch... ale sprzed 5? o.O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2008 o 16:10, Pavlovich napisał:

Tak prawde mówiąc to laptop na którym pociągnie np. Crysis kosztuje conajmniej (tak na
moje oko) z 7,500 zł. A ten na wygląd jest jak dla mnie bardzo fajny


Mocno przesadzasz.
http://ce.computers.toshiba-europe.com/cgi-bin/ToshibaCSG/jsp/productPage.do?LNG=20&service=CE&PRODUCT_ID=137038&toshibaShop=false

Chodzi pięknie na medium. Kosztował gdzieś z połowę tego co napisałeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2008 o 15:23, tmsn82 napisał:

Matryca 16:9 to by była, jakby miała np. 1280x720... Jak ma 1280x600 to na moje oko ma
coś ok. 16:7,5 :P


Bo w tekście jest babol na stronie producenta ma rodziałkę WXGA (1280 x 800)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2008 o 16:15, pendejo napisał:

Bo w tekście jest babol na stronie producenta ma rodziałkę WXGA (1280 x 800)


Dzięki wielkie za zwrócenie uwagi, zostało poprawione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Starcraft, Counter - Strike, Enemy Territory, Diablo II, Warcraft III - nic nie stoi na przeszkodzie, by zagrać w te tytuły". Czy tylko mi to zdanie wydaje się absurdalnie głupie? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2008 o 15:54, szypek26 napisał:

...wydanych przed 2003 rokiem...
haha, dobre :P pomijając fakt, że gry nie lubią laptopów, to odpalenie gry sprzed 2003
NIE jest sukcesem na takim sprzęcie... rozumiem, gdyby się chwalili, że laptop pociągnie
gry sprzed roku, ewentualnie dwóch... ale sprzed 5? o.O


Mój laptop z 2006 roku za 2300zł z po dokupieniu 2gb ramu pociągnął Witchera, więc czy mam czym się chwalić ? ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie oszukujmy się. Laptopy nie są przeznaczone do grania, nigdy nie były i nigdy nie będą. Nawet najszybsze egzemplarze z wypasionymi grafikami nVidii czasami nie trybią z grami z nieznanych bliżej powodów. Jak się chce grać, to albo zwykły desktop, albo konsola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no jasne ;D ostatnio koleżance pożyczyłem TR Legend; ma laptopa, który minimalne spełnia z ogromną nawiązką. ale, że to laptop - nie odpaliła jej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no dosyć fajny laptop ale do gier to on raczej nie jest ;/ teraz do gier to laptopy się moim zdaniem nie opłacają ;/
lepiej już kupić 10 niekiedy nawet 20 razy taniej PeCet osobisty niż laptopka ale i tak wolałbym konsole za te pieniądze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować