Zaloguj się, aby obserwować  
radeon1

Kącik fanów Half-Life 2

4433 postów w tym temacie

Panowie, bez przesady, czego wy oczekujecie? Tego, że Alyx w czasach wojny z najeźdzcami z innego wymiaru zacznie odwiedzać salon piękności, częściej spoglądać na lusterko i sięgać do torebki po kosmetyki? :P Alyx to taka dzielna dziewucha, która nie chce się chować pod murami i chce walczyć na równi z innymi, stąd też nie skupiła się zbytnio na własnej urodzie :P

Ale co racja to racja - Adzie Wong (chyba dobrze odmieniłem imię?) trudno odmówić seksapilu, a miałem z nią do czynienia już za czasów Resident Evil 2 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak trochę zejdźmy z tematu fabuły itd...
... oto, co chory fan może zrobić w ciągu pół godziny ze świadomością, że kompletnie nie ma talentu.
Może kiedyś to nawet skończę - przestrzeń wokół cytadeli jest przecie pusta ;>

20080118193649

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja dostałem dzisiaj tę grę z wygranego konkursu i muszę powiedzieć, że na razie zrobiła na mnie pioronujące wrażenie. Wszystko opiera się na skryptach, ale to jak na razie chyba najlepsza gra w jaką grałem :). Szkoda, że Gordon nic nie mówi :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właśnie - w HL 2 jest to coś, czego nie ma w CoD 2 na przykład. Bo jakoś mało który recenzent wytykał tej pierwszej te skrypty ;) I mimo ich obecności już 3 raz przechodzę HL2 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uff... Po raz kolejny przeszedłem HL2. Ta gra ma już 4 lata, a ciągle trzyma poziom! IMO jest to najlepsza gra jaka kiedykolwiek wyszła.

Wstyd przyznać, ale jeszcze nie miałem styczności z Orange Box. Chyba pora to nadrobić, tylko na razie nie mam pieniędzy. Mam też zamiar w najbliższej przyszłości ściągnąć FakeFactory''s Cinematic Mod, ale przerażają mnie w nim dwie rzeczy - rozmiar i wygląd Alyx - nie oszukujmy się, ta normalna była o wiele ładniejsza.

Dla osób posiadających moda - mógłby ktoś umieścić na forum screena z wyglądem innych postaci? Chodzi głównie o G-Man''a i Barneya. Swoją drogą - dopiero teraz zauważyłem, że głosu do tych dwóch postaci podkłada jeden aktor :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2008 o 20:08, Kamil950 napisał:

To wie ktoś, jak podarować komuś grę przez Steam , czy nie?


Nie ma takiej opcji no chyba że całe konto komuś dasz.

Master962 - HL2 to coś więcej niż interaktywny film. HL2 ma coś z książek, z filmów no i z gier :P HL2 jest wspaniały i nie ma go od czego porównywać. To inne rzeczy można do HL2 porównać ale nie na odwrót.

WorldWar3PL - chory to może nie bo chory to by narysował coś co by nam się nie spodobało bo by bezcześciło HL2 :D to co zrobiłeś jest porządne i nie zaburza na światopoglądu więc jest dobrze ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2008 o 13:39, Kerigun napisał:

> To wie ktoś, jak podarować komuś grę przez Steam , czy nie?

Nie ma takiej opcji no chyba że całe konto komuś dasz.

Jak to nie? Gdy masz dwa egzemplarze danej gry to jedną możesz komuś podarować z tymże on musi mieć konto na Steamie. Klikasz na Upominek przy nazwie gry i wybierasz grę z listy. Później wpisujesz adres E-mail odbiorcy lub wybierasz go z listy przyjaciół.
Ta opcja nie jest szczególnie przydatna,ale jednak istnieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2008 o 13:39, Kerigun napisał:

Nie ma takiej opcji no chyba że całe konto komuś dasz.

JEST taka opcja. Bylo o tym od poczatku pojawienia sie infomracji o skasowaniu Black Boxa i zostawieniu wylacznie Orange Boxa.


>>> Lesz3yk
>> ale przerażają mnie w nim dwie rzeczy - rozmiar i wygląd Alyx

Nie przerazaj sie rozmiarem. Gdyby byl mniejszy tekstury nie byly by tak wyjebiste w kosmos jak teraz. To po prostu trzeba zobaczyc. Skok jakosciowy (w porownaniu do golego HL2 i Ep1 jest oczywisty). W Ep2 Cinematic jeszcze nie gralem. no i zawsze mozesz zapuscic Torrenta z tym - sciagasz ile chcesz i kiedy chcesz ;)...
Co do Alyx to z tego co pamietam mozna spokojnie zostawic sobie stara Alyx, albo Alyx, ktora wyglada prawie jak stara. Ma tylko lepsze tekstury ubrac i broni ;)


>>> *Kamil950
Jesli miales stare konto steam z HL2 i dodales do niego Orange Boxa to mozesz podarowac HL2 i, bodajze, Episode One. Wejdz do Steama. Pozniej w menu Games/Gry szukaj opcji ''Manage gifts& guest passes... (zarzadzaj podarunkami). Jesli bedziesz mial takowy to mozesz go podarowac dowolnej osobie z kontem Steam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2008 o 13:52, Piotrek K. napisał:

> Nie ma takiej opcji no chyba że całe konto komuś dasz.
JEST taka opcja. Bylo o tym od poczatku pojawienia sie infomracji o skasowaniu Black Boxa i
zostawieniu wylacznie Orange Boxa.

Dnia 19.01.2008 o 13:52, Piotrek K. napisał:

>>> *Kamil950
Jesli miales stare konto steam z HL2 i dodales do niego Orange Boxa to mozesz podarowac HL2
i, bodajze, Episode One. Wejdz do Steama. Pozniej w menu Games/Gry szukaj opcji ''Manage gifts&
guest passes... (zarzadzaj podarunkami). Jesli bedziesz mial takowy to mozesz go podarowac
dowolnej osobie z kontem Steam...


Mi chodzi o coś innego. Mam już konto Stam z Orange Box''a, a kupiłem sobie na allegro drugie konto Steam z grą Lost Planet (za 15zł!!! - naprawdę). A ja chciałbym mieć te wszystkie gry razem na jednym koncie. A kiedy klikam na zarządzaj upominkami na tym koncie z Lost Planet, to wyskakuje, iż nie mam żadnego upominku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie nie jest możliwe przerzucanie gier pomiędzy kontami STEAM, poza wspomnianymi wcześniej podarunkami.
Operacja, którą próbujesz wykonać, nie może się udać, ponieważ podarunki dotyczą jedynie gier w dwóch sztukach lub więcej, a przecież Lost Planet na drugim koncie masz tylko jedno, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2008 o 13:14, Lesz3yk napisał:

Wstyd przyznać, ale jeszcze nie miałem styczności z Orange Box. Chyba pora to nadrobić, tylko
na razie nie mam pieniędzy. Mam też zamiar w najbliższej przyszłości ściągnąć FakeFactory''s
Cinematic Mod, ale przerażają mnie w nim dwie rzeczy - rozmiar i wygląd Alyx - nie oszukujmy
się, ta normalna była o wiele ładniejsza.

Powinny Cię też przerazić wymagania owego moda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2008 o 14:16, WorldWar3PL napisał:

Powinny Cię też przerazić wymagania owego moda :)

Ja w wersje 4.0 gralem spokojnie na PIV 2,66, GF7600GS i 11.5gb ramu, wiec nie wiem czy to jakis kosmos jest. No chyba, ze v 6.0 wprowadza duzo wyzsza poprzeczke ;). Okaze sie pozniej - choc i sprzet lepszy mam ;P...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2008 o 14:20, Piotrek K. napisał:

> Powinny Cię też przerazić wymagania owego moda :)
Ja w wersje 4.0 gralem spokojnie na PIV 2,66, GF7600GS i 11.5gb ramu, wiec nie wiem czy to
jakis kosmos jest. No chyba, ze v 6.0 wprowadza duzo wyzsza poprzeczke ;). Okaze sie pozniej
- choc i sprzet lepszy mam ;P...

dla przykładu, ja nie zamierzam mieć w tym dziesięcioleciu 11,5 GB ramu, więc dla mnie to są wymagania z kosmosu:)
A wracając do sprawy, jakoś słabo zoptymalizowany jest ten mod, nawet mimo iż był robiony dla systemów 64 bitowych. Nie dziwię się, że wymaga
- DX9 capable graphics hardware with minimum 256 MB VRAM. (512 MB recommended)
- 2.5 GB RAM (4 GB recommended)
w końcu trzeba brać porawki na pamięciożerność Wincrapu Vista(skoro do samego działania potrzebuje 1GB to co dopiero gdy weźmie w obroty jakąś grę) ale bez przesady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2008 o 13:45, mati285 napisał:

> Nie ma takiej opcji no chyba że całe konto komuś dasz.
Jak to nie? Gdy masz dwa egzemplarze danej gry to jedną możesz komuś podarować z tymże on musi
mieć konto na Steamie. Klikasz na Upominek przy nazwie gry i wybierasz grę z listy. Później
wpisujesz adres E-mail odbiorcy lub wybierasz go z listy przyjaciół.
Ta opcja nie jest szczególnie przydatna,ale jednak istnieje.


Aha w ten sposób. No ale trzeba mieć dwie takie same gry a to się rzadko spotyka bo częściej jest tak że komuś coś się nie podoba lub przeszedł i już nie chce :D Dobrze wiedzieć przynajmniej. Sry za wprowadzenie w błąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2008 o 20:20, Kerigun napisał:

No ale trzeba mieć dwie takie same gry a to się rzadko spotyka

Ja wiem czy tak rzadko? Wystarczy,że ktoś kupił oddzielnie podstawkę i EP1,a później Orange Boxa. Już ma 3x Half-Life 2 i 2x Episode One,więc może komuś podarować. Zapewniam Cię,że sporo jest takich osób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2008 o 20:26, mati285 napisał:

> No ale trzeba mieć dwie takie same gry a to się rzadko spotyka
Ja wiem czy tak rzadko? Wystarczy,że ktoś kupił oddzielnie podstawkę i EP1,a później Orange
Boxa. Już ma 3x Half-Life 2 i 2x Episode One,więc może komuś podarować. Zapewniam Cię,że sporo
jest takich osób.


Może i tak :P Ja mam Orange Box i CS Antologie. Chce mi ktoś podarować HL1 Antologie i CS:S :P Kiedyś se kupie bo gry fajne. Chociaż nie wiem czy bym grał w CS:S. Mam teraz CoD4 do gry po sieci. Dobra koniec takiego offtopa. Co jest w Half Life (1) Antology ?? Half Life i jakie dodatki ?? Może ktoś chce mi podarować bo może ma dwie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2008 o 20:53, Kerigun napisał:

> > No ale trzeba mieć dwie takie same gry a to się rzadko spotyka
> Ja wiem czy tak rzadko? Wystarczy,że ktoś kupił oddzielnie podstawkę i EP1,a później Orange

> Boxa. Już ma 3x Half-Life 2 i 2x Episode One,więc może komuś podarować. Zapewniam Cię,że
sporo
> jest takich osób.

Może i tak :P Ja mam Orange Box i CS Antologie. Chce mi ktoś podarować HL1 Antologie i CS:S
:P Kiedyś se kupie bo gry fajne. Chociaż nie wiem czy bym grał w CS:S. Mam teraz CoD4 do gry
po sieci. Dobra koniec takiego offtopa. Co jest w Half Life (1) Antology ?? Half Life i jakie
dodatki ?? Może ktoś chce mi podarować bo może ma dwie :D


"Half-Life® 1 Anthology...

...Zawartość zestawu:
• Half-Life
• Half-Life Deathmatch
• Half-Life: Opposing ForceTM
• Half-Life: Blue ShiftTM
• Team Fortress® Classic"
Skopiowałem to ze strony http://ww1.www.ea.pl/games/8428/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować