Zaloguj się, aby obserwować  
reykan

Gothic 3: Zmierzch Bogów

2348 postów w tym temacie

Dnia 15.09.2009 o 20:27, Karol44 napisał:

Dać powinno się bo zmierzch bogów to podstawka gothica z dodanymi postaciami i wyciętymi
miastami na varancie i w nordmarze


To zupełnie inna kompilacja świata, zupełnie inne zadania, inni NPC, zatem wszystkie pliki PAK różnią się od tych z G3.

Poza silnikiem, są to 2 różne gry, choć część zasobów mają wspólną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2009 o 22:05, Karol44 napisał:

ale oni nawet postaci jakoś tak nie usunęli kodem mozna przywoływać zubena rhobra itp
i wszystkie postacie


Owszem, ale patch 1.7x jest zupełnie niezgodny ze Zmierzchem Bogów.
Inny świat, inna kompilacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie dotyczące dźwięku.Nie wiem czy jest to wina gry, czy może mojej karty dźwiękowej. A dokładnie chodzi o to, że dźwięki słychać albo słabo, albo w ogóle, raz je słychać raz nie np. przy rozmowie. Jedno zdanie mówi głośno i zrozumiale,a drugie w ogóle nie słychać.A więc co mogę w tej sprawie zrobić? bo gra mi się naprawdę podoba tylko te cholerne dźwięki ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś gdzie mogę znaleść takie postacie jak Silvester , Rudolf i Nicolas.
Są potrzebni do wykonania misji ,,zdobądź informacje na temat czarnego maga'''' wszędzie ich szukami i niemoge ich znaleść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś może czy wyjdzie jeszcze jakiś patch do G:ZB? Jakaś zawartość dodatkowa miała się ukazać (tak słyszałem kiedyś) ale nic na ten temat nie słychać już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam :) Pisze bo dawno nie zaglądałem co sie dzieje z tym dodatkiem do G3. Rozwiązał się już problem z tymi bugami gry? Bo mam oryginała ale nie moge pograć bo łapie straszne ścinki. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym się dowiedzieć co się dzieje w fabule Gothic 3 Zmierzch Bogów, gdyż nie bardzo interesuje mnie Gothic 3 i dodatek pod względem gry, jednak chciałbym się dowiedzieć co się stało z Xardasem(czy został zabity przez beziego - tak wynika z intra, czy coś dalej knuł), co się stało z bogami? Jak oglądałem zakończenie na youtube to nie a tam nic o nich a jedynie o tym jak bezio został królem Myrtany i zakończył waśnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2009 o 22:08, Bosper napisał:

Chciałbym się dowiedzieć co się dzieje w fabule Gothic 3 Zmierzch Bogów, gdyż nie bardzo
interesuje mnie Gothic 3 i dodatek pod względem gry, jednak chciałbym się dowiedzieć
co się stało z Xardasem(czy został zabity przez beziego - tak wynika z intra, czy coś
dalej knuł), co się stało z bogami? Jak oglądałem zakończenie na youtube to nie a tam
nic o nich a jedynie o tym jak bezio został królem Myrtany i zakończył waśnie.


No to streszczę ci wszystko w skrócie:

Spoiler

Bezimienny wściekł się, że pokój o który walczył wisi na włosku. Gdy chciał wrócić do myrtany Xardas postanowił go zatrzymać no i doszło do walki. Po pokonaniu Xardasa lądujemy w okolicy Silden. Tam rozwiązujemy problemy mieszkańców i wspomagamy Inoga i Anoga (na których Bezi jest wściekły) w zaprowadzeniu spokoju. Dalej trafiamy do Trelis do Thorusa (na którego Bezi jest wściekły) i Gothy do Gorna (na którego Bezi jest wściekły), żeby dowiedzieć się, że działają sobie ostro na nerwy. Trafiamy do Vengardu i rozwiązujemy problemy Paladynów (na których Bezi jest wściekły) po czym trafiamy do Lee (na którego Bezi jest wściekły) i rozwiązujemy jego problemy. W tym momęcie dowiadujemy się co naprawde planuje Thorus (podbicie Myrtany i panowanie wraz z orkami). Po uporaniu się z problemami ruszamy z Lee do Gothy by wspomóc Gorna w obronie przed atakiem orków. Później atakujemy Trelis (Thorus oczywiście zwiał) i uwalniamy Miltena z podziemi świątyni. Po krótkim czasie razem z Miltenem i armią Gorna idziemy zabić Mrocznych Magów, którzy chcą wezwać jakiegoś demona. Gdy przybywasz na miejsce okazuje się, że demon został wezwany w jakiejś większej jaskini. W Vengardzie dowiadujemy się, że bezimienny został opętany przez mroczną siłe wyzwoloną po zabiciu Xardasa. Wyruszamy na poszukiwanie demona (który jest w Reddock) i zabijamy go bez problemu. Po walce wracamy do Vengardu i udajemy się do sali tronowej gdzie wszyscy paladyni i "Khorinis Team" (z których Bezi jest przesadnie dumny) czekają na powrót Bezimiennego. Starzy znajomi mu gratulują i proponują objęcie tronu na co bezi reaguje nadętą gadką o mianowaniu siebie królem.



Tyle ci wystarczy?

A jeśli chodzi o bogów to zostali wygnani ze świata ponieważ Bezimienny:
- ma cząstkę Innosa jako wybraniec
- ma cząstkę Adanosa według magów wody
- ma cząstkę Beliara po Xardasie
Więc po co bogowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować