Zaloguj się, aby obserwować  
reykan

Gothic 3: Zmierzch Bogów

2348 postów w tym temacie

Dnia 18.12.2008 o 16:26, Gorn7 napisał:

W Reddock niema Sabastiana są tylko potwory, chyba mówisz o podstawce ;]


Et, ostatnio mylą mi się tematy okołogothicowe. ;- ) Oczywiście, pisałem o podstawce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2008 o 20:51, PredAtor360 napisał:

Witam! Mam takie pytanie czy wam też ZB zcina się pomimo tego, że G3 działał na max detalach
bez przycinki ? ;/
Jeśli nie to dlaczego tak się dzieje u mnie ? ;>


U mnie też tak działa i według mnie to przez niestabilny silnik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam zadanie od strażnika pilnującego wejścia do Gorna w Gothcie, abym odnalazł w Cape Dun nijakiego Arthura, a ten z kolej ma mi przekazać informacje dotyczące jakiegoś Jorga. Wie ktoś gdzie ten Arthur jest dokładnie?
Proszę o szybką odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2008 o 21:38, PredAtor360 napisał:

Mam zadanie od strażnika pilnującego wejścia do Gorna w Gothcie, abym odnalazł w Cape
Dun nijakiego Arthura, a ten z kolej ma mi przekazać informacje dotyczące jakiegoś Jorga.
Wie ktoś gdzie ten Arthur jest dokładnie?
Proszę o szybką odp.


Znając życie i Bugi w tej grze gdzieś za niewidzialną ściana :P
Użyj consoli albo prześpik się kilka naście razy to może go znadziesz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szybko to pewnie Ci nikt nie powie bo z powodu ogromnej ilości bugów większość zrezygnowała z kupna dalszych części sagi :) Jak trójka ma tyle błędów i takie wymagania to ja się boje o czwórkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pojawił się znikąd jak przechodziłem po Cape Dun ;/ masakra co oni zrobili z Gothiciem. :(
Jeszcze jedno, może wie ktoś gdzie w Faring mogę zdobyć 5x Nordmarskiej Starki oraz 10x Czarnego Rhobara ? ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta gra to jedna wielka katastrofa, gram jeszcze tylko dlatego bo jestem miłośnikiem Gothica i kupilem każdą część ale to jak skopana jest ta część to nie da sie opisać, tyle bugów w jednej grze nigdy nie widzialem: wychodzące trolle nagle zza ściany jakiejś które wystarczy zabić jednym uderzeniem, z Gornem wogole nie idzie porozmawiac, strażnik chcial zebym mu dal 50tys a ja mu nie dalem i przeszedlem obok nich sobie i juz z Gornem nie idzie porozmawiac a jak wczytalem save i dalem straznikowi kase to i tak nie moglem z Gornem porozmawiac, kraść sobie mozna wszystko co sie chce i nikt nic nie zrobi, najlepsze zbroje i miecze mozesz miec od razu jak tylko zaczniesz gre, niektorych przedmiotow i roslin wogole nie idzie zebrać i tak mozna by bylo w nieskończoność wymieniac, jednym slowem wielka tragedia !! Po raz pierwszy żałuję pieniędzy wydanych na Gothic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2008 o 01:32, czarny23a napisał:

z Gornem wogole nie idzie porozmawiac, strażnik chcial zebym
mu dal 50tys a ja mu nie dalem i przeszedlem obok nich sobie i juz z Gornem nie idzie
porozmawiac a jak wczytalem save i dalem straznikowi kase to i tak nie moglem z Gornem
porozmawiac,


to że nie pogadasz to nie bug
po prostu gra jest bardziej liniowa niż podstawka - bez zrobienia jakiś wczesniejszych questów inne po prostu nie wystartują ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2008 o 01:32, czarny23a napisał:



Następny tak mówiący fan gothica...Jak sie ciesze, że poszedłem po rozum i nie kupiłem (moja fanatyczna miłość do Gothiców została przyhamowana xD).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2008 o 08:57, Cremek napisał:

Ja sie natomiast jak zwykle zastanawiam co i ile trzeba wypalic zeby przetlumaczyc Forsaken
jako Zmierzch... :/

Jak już było mówione to nazwa angielską jest zła, a nie Polska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2008 o 08:59, Ecko09 napisał:

Następny tak mówiący fan gothica...Jak sie ciesze, że poszedłem po rozum i nie kupiłem
(moja fanatyczna miłość do Gothiców została przyhamowana xD).


Sympatia do poprzednich części oczywiście pozostanie bez zmian , jednak jestem kolejną osobą , która niezdecydowała się na zakup Zmierzchu Bogów.Traktuję to nie tyle jak odwrócenie sie od serii , co odwrócenie się od gry , tylko z tytułu i paru innych nazw , będącą Gothickiem.Można oczywiście "produkować" kolejne , coraz gorsze i mniej podobne do siebie gry , ciągle używając znanej marki , ale w końcu rozsądek graczy wygra i znany tytuł przepadnie na zawsze.Przygody Bezimiennego , w ostatnich latach ewoluują właśnie w tym kierunku i jeżeli tak ma być dalej , to chyba lepiej , aby seria już się zakończyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja skończyłem serię Gothic na Nocy Kruka, początkowo dlatego, że miałem tylko radeona 9800, a połowa czasu spędzona na "trójce" (nie przeszedłem) polegała na czekaniu na załadowaniu poziomu i klęciu będąc w mieście...
Teraz mam ciut lepszy sprzęt (radka x1650), ale z kolei brak czasu na granie, a nawet gdybym takowy znalazł, to jednak odpuszczę sobie... to już nie to...
Póki co zostaję przy przy małej czarnej (ps2) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2008 o 11:38, KrzychW napisał:

/.../ > Sympatia do poprzednich części oczywiście pozostanie bez zmian , jednak jestem kolejną
osobą , która niezdecydowała się na zakup Zmierzchu Bogów./.../

Wiesz, mimo wszystkich błędów jednak nie żałuję zakupu. Tylko teraz zacznę nową grę, przeczytawszy wszystkie spoilery, zeby nie popełnić "błędów" i będę cieszył się fabułą. Z tego, co dotąd wiem, jest do bólu liniowa, ale wcale nie taka zła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2008 o 12:48, KrzysztofMarek napisał:

Wiesz, mimo wszystkich błędów jednak nie żałuję zakupu. Tylko teraz zacznę nową grę,
przeczytawszy wszystkie spoilery, zeby nie popełnić "błędów" i będę cieszył się fabułą.
Z tego, co dotąd wiem, jest do bólu liniowa, ale wcale nie taka zła...


Nie zarzekam się , że nigdy nie zagram , ale Gothic przez ostatnie lata zmierza , przynajmniej jak dla mnie , w kierunku gier wartych zakupu za 19,90.Co z tego , że seria jest kultowa , skoro jej najnowsze odsłony już takie nie są? Zdaję sobie sprawę , iż klimat z pierwszych części w jakimś stopniu jest wyczuwalny nawet w Zmierzchu Bogów , ale mnogość błędów przynajmniej częściowo to neutralizuje , a ryzyko zaplątania się w bugach i nieukończenia głównego wątku , dość skutecznie odstrasza.Na dodatek , jeżeli dalej będzie tak jak z podstawką , to porządnego patcha nigdy się nie doczekamy.Przy tym wszystkim jest bardzo ciężko pozytywnie myśleć o Gothic 4 , który nawet z nazwy nie całkiem jest Gothickiem , a nowe studio niedoświadczone w tego typu grach , to kolejna wielka niewiadoma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2008 o 11:10, Gorn7 napisał:

> Ja sie natomiast jak zwykle zastanawiam co i ile trzeba wypalic zeby przetlumaczyc
Forsaken
> jako Zmierzch... :/
Jak już było mówione to nazwa angielską jest zła, a nie Polska.


Znaczy sie ze co, tworcy sie pomylili ?! :-) - beka stulecia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować