Zaloguj się, aby obserwować  
Nyarlatoteph

Quake Live - temat ogólny

1185 postów w tym temacie

Dnia 04.04.2010 o 18:59, Infinitas napisał:

> Nie jestem zorientowany w temacie. Jak są ''komendy'' na zmianę modelu postaci przeciwników?

> :P Np. na takich, jak na owym filmie ;p http://www.youtube.com/watch?v=59iL-etWcPY

Dopiero się za forcemodel obeirzałeś? :E cg_forceenemymodel keel/bright ;>


Aleee jak to uaktywnic? :D Bo nie moge sobie poradzic z tym wpisywaniem 0.0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2010 o 20:53, Budep napisał:

> > Nie jestem zorientowany w temacie. Jak są ''komendy'' na zmianę modelu postaci
przeciwników?
>
> > :P Np. na takich, jak na owym filmie ;p http://www.youtube.com/watch?v=59iL-etWcPY

>
> Dopiero się za forcemodel obeirzałeś? :E cg_forceenemymodel keel/bright ;>

Aleee jak to uaktywnic? :D Bo nie moge sobie poradzic z tym wpisywaniem 0.0


Dobra, ustawilem opcjach gry :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

heh ten nowy "mod" ze zmniejszoną grawitacją mnie rozbraja :) Zabawa pierwsza klasa. Szkoda tylko, że mapy są "zamknięte" i nie da się wlecieć na elementy konstrukcji budynków położone poza zasięgiem normalnego skoku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2010 o 14:22, Traitor napisał:

heh ten nowy "mod" ze zmniejszoną grawitacją mnie rozbraja :) Zabawa pierwsza klasa.
Szkoda tylko, że mapy są "zamknięte" i nie da się wlecieć na elementy konstrukcji budynków
położone poza zasięgiem normalnego skoku :)


Dla mnie porażka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2010 o 14:26, Budep napisał:

Dla mnie porażka.

Jeśli chodzi o normalną grę to tak, ponieważ strasznie ciężko jest kogoś zabić (a samemu też nie łatwo się utrzymać na mapie nie popełniając samobójstwa xD), ale dopóki nie wprowadzą rankingu do tego "trybu" dopóty będę w niego grał dla zabawy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy mi się zdaje, czy CA zostało ''zwolnione''? O.o Właśnie wszedłem, i wszystko jest powolniejsze, postać dłużej utrzymuje się w powietrzu, ogólnie zamulenie jakieś. I nie jest to ten nowy tryb. WTF?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2010 o 20:46, Budep napisał:

Czy mi się zdaje, czy CA zostało ''zwolnione''? O.o Właśnie wszedłem, i wszystko jest
powolniejsze, postać dłużej utrzymuje się w powietrzu, ogólnie zamulenie jakieś. I nie
jest to ten nowy tryb. WTF?!

Niezbyt często grywam w CA, ale po wejściu (przed chwilą) wydaje mi się, że wszystko jest w porządku. Może natrafiłeś na jakiś "zlagowany" serwer i wszyscy "wisieli".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2010 o 20:46, Budep napisał:

Czy mi się zdaje, czy CA zostało ''zwolnione''? O.o Właśnie wszedłem, i wszystko jest
powolniejsze, postać dłużej utrzymuje się w powietrzu, ogólnie zamulenie jakieś. I nie
jest to ten nowy tryb. WTF?!



Eee, ja nie widze różnicy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uważam że po ostatniej zmianie zmienili fizykę poruszania się i szybkość pocisku z rocket gun''a. Cały rok grałem aby wyczuć tą broń a teraz muszę uczyć się od nowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2010 o 21:42, Dux napisał:

> Czy mi się zdaje, czy CA zostało ''zwolnione''? O.o Właśnie wszedłem, i wszystko
jest
> powolniejsze, postać dłużej utrzymuje się w powietrzu, ogólnie zamulenie jakieś.
I nie
> jest to ten nowy tryb. WTF?!


Eee, ja nie widze różnicy:)


Faktycznie, to był chyba jakiś zmulony serwer, bo wszystko jest teraz w normie. Ale to było doprawdy dziwne, rozgrywka była zwolniona, myślałem, że kombinowali coś przy CA :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2010 o 22:56, Niewiernus napisał:

Czego tu się uczyć? Wciskać LPM? Poza tym fizyka jest ograniczona(?) co do np. Q3, więc
zbytnio nie mogli jak się ''popisać''...

No nie wiem jak ty grasz, ale ja umiałem przeskakiwać różne elementy na mapie, teraz widzę że trochę inaczej mi to wychodzi. Chyba szybciej się chodzi, ze skakaniem nie wiem jak jest. Rocket też inaczej się zachowuje. Widać amatorsko podchodzisz do tej gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Profesjonalista się znalazł... Skoro twierdzisz, że coś się zmieniło, to może podaj jakieś dane liczbowe odnośnie prędkości? Przed chwilą sprawdziłem:
- prędkość biegania bez zmian - 320ups
- prędkość rakiety bez zmian - około 1000ups
- wysokość skoku bez zmian
Czyli ogólnie wszystko jest tak jak było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2010 o 11:35, xD_ominik napisał:

> Czego tu się uczyć? Wciskać LPM? Poza tym fizyka jest ograniczona(?) co do np. Q3,
więc
> zbytnio nie mogli jak się ''popisać''...
No nie wiem jak ty grasz, ale ja umiałem przeskakiwać różne elementy na mapie, teraz
widzę że trochę inaczej mi to wychodzi. Chyba szybciej się chodzi, ze skakaniem nie wiem
jak jest. Rocket też inaczej się zachowuje. Widać amatorsko podchodzisz do tej gry.

Nie masz poięcia o strafe-iumpingu a uważasz że ktoś inny amatorsko podchodzi do gry? :E

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.04.2010 o 18:54, Infinitas napisał:

Nie masz poięcia o strafe-iumpingu a uważasz że ktoś inny amatorsko podchodzi do gry?
:E

Po pierwsze nie wymyślaj sobie własnych teorii że nie znam się na strafe''ach bo ja wiem że się znam, jednak jakie liczby odnoszą się do poszczególnych statystyk w poruszaniu się to tego nie wiem. Nie luię takich ludzi jak ty bo wymyślasz sobie własne bezpodstawne stwierdzenia na mój temat.

Nie rozumiem tego że nikt nie widzi zmian oprócz mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Nie luię takich ludzi jak ty bo wymyślasz sobie własne bezpodstawne stwierdzenia na mój temat.
Ale jak ty "wymyślasz", że ktoś jest amatorem amatorze to już jest dobrze, ta? Nie lubię takich ludzi jak ty.

Dnia 23.04.2010 o 20:57, xD_ominik napisał:

Nie rozumiem tego że nikt nie widzi zmian oprócz mnie.

Ależ to takie proste... zmian NIE ma :) Dlatego nikt ich nie widzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Człowieku, zrób sobie duelik z Infinitasem i zobaczysz OCB. Ja gram od czasów premiery Q3, ale nie mam takiego skilla (gram za mało, a ostatnio w ogóle) jak on i nawet nie potrzebuję, bo od początku quake traktuję czysto rekreacyjnie bez wgłębiania się w bardziej zaawansowane triki (no może niektóre).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować