Zaloguj się, aby obserwować  
LESZ3u

Hitman: Absolution - Temat Ogólny [M]

597 postów w tym temacie

Wiem co to za film, ale akurat nie opierałem się na nim opisując to co wiem. Oglądałem wywiady z ludźmi, którzy byli naprawdę na usługach karteli czy jakiś tam bossów mafii i oni opisywali jak to wszystko działało. Umieszczanie członków ugrupowań przestępczych w akademiach policyjnych nie służyło aby taki delikwent przeniknął do stróżów prawa, tylko aby się nauczył strzelać i technik śledzenia jak i postępowania podczas zgubienia celu itp. Kartele nie miały czasu na takie lekcje ani chęci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2012 o 15:27, Gacol08 napisał:

Umieszczanie członków ugrupowań przestępczych w akademiach policyjnych nie
służyło aby taki delikwent przeniknął do stróżów prawa, tylko aby się nauczył strzelać i
technik śledzenia jak i postępowania podczas zgubienia celu itp. Kartele nie miały czasu na
takie lekcje ani chęci.

Tego nie wiedziałem... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze a ja dopiero zagram w środę. Zamawiałem na 3kropki.pl bo w miare tanio na X360 bylo ale wysyłają dopiero jutro:(. Mam nadzieję że będzie dużo misji co najmniej tyle co w Krwawej Forsie, albo i więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2012 o 16:40, Ziggy napisał:

Kurcze a ja dopiero zagram w środę. Zamawiałem na 3kropki.pl bo w miare tanio na X360
bylo ale wysyłają dopiero jutro:(. Mam nadzieję że będzie dużo misji co najmniej tyle
co w Krwawej Forsie, albo i więcej.


Jest ich więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myszasty w recenzji napisał, że gra ma 20 rozdziałów, a każdy rozdział średnio 3 misje przy czym nie wszystkie są tak rozbudowane jak w BM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2012 o 17:02, mati285 napisał:

Myszasty w recenzji napisał, że gra ma 20 rozdziałów, a każdy rozdział średnio 3 misje
przy czym nie wszystkie są tak rozbudowane jak w BM.

O to supcio. Liczę na ok 15-20 h grania. I oczywiście zaraz ponownego przejścia bo ta gra na szczęście nie jest na jeden raz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2012 o 17:49, Ziggy napisał:

O to supcio. Liczę na ok 15-20 h grania. I oczywiście zaraz ponownego przejścia
bo ta gra na szczęście nie jest na jeden raz:)

Na wyższych poziomach trudości, to może być i 30 godzin, jak będzie się chciało grać w 100% "na czysto". :) Tak pzynajmniej myślę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Okej. Mam za sobą prolog i na chwilę obecną jest bardzo bardzo fajnie. Co jako pierwsze rzuciło mi się w oczy to menusy, strasznie podobne do tych z serii Resident Evil (dlaczego mnie to nie dziwi?). Nie podobało mi się to tam, nie podoba mi się to tutaj. Według mnie są szpetne i surowe. Nie podoba mi się system czekpointów jako zapisów. Coś takiego może być sobie ...nie wiem, w Mario, ale w Hitmanie? Bardziej wolałbym standardowe sejwy.

Recenzenci wytykają temu systemowi pewną głupotę, po wczytaniu czekpointa wszyscy zabici wrogowie nagle się odradzają, geez. Mi się taka sytuacja jeszcze nie zdarzyła, ale musi to być frustrujące. Podoba mi się oprawa audio/vid. Konsolowa wersja wygląda bardzo ładnie, szczególnie w pomieszczeniach gdzie widać każdy mniejszy szczegół jak np gazety na stole z opisem i tytułem.

Podoba mi się system osłon i jego płynne obchodzenie ich. Podoba mi się, że pakując kulkę w głowę czas na chwilę się spowalnia, bardzo fajny jest też też system szybkiej eliminacji kilku gości w tym specjalnym trybie. Wygląda efektownie. Już czuję, że nowego Hitmana z pewnością ukończę. Może i nie jeden raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2012 o 17:02, mati285 napisał:

Myszasty w recenzji napisał, że gra ma 20 rozdziałów, a każdy rozdział średnio 3 misje
przy czym nie wszystkie są tak rozbudowane jak w BM.


Z czego duża część, to wszelakie przejscia, dojścia i wyjścia. Wiele z tych obszarów da się - przy obcykaniu mechaniki - przejść w kilka minut z maksymalnym wynikiem. Za to duże obszary z naszymi celami, to już - zależnie od stylu gry - nawet dobre kilkadziesiąt minut zabawy na każdym. Zakładając, ze gramy bez wpadek, albo olewamy minusy za wykrycie etc. Mając na większości map status cień i profesjonalista, obskoczyłem całość w około 17 h. Da się pewnie bez problemu w 10, na puryście to zabawa na kilka dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2012 o 22:23, Sanders-sama napisał:

Jeżeli dla Ciebie babole związane z przebraniami i przeciwnicy widzący Cię przez ścianę
to czepianie się z założenia to wytrwałości w graniu życzę ;-)


Nie wiem, jakie problemy są z przebraniami, ale przeciwników widzących przez ściany nie doświadczyłem. Owszem, jak ktoś zza przeszkody pól dupy wystawiał i myślał, że gra tego nie policzy, to może i miał takie wrażenie. Oni po prostu zauważają ruch z dużej odległości (choć nie od razu podnoszą alarm), warto też uważać na to, w którą stronę zwracają głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2012 o 00:23, Myszasty napisał:

Nie wiem, jakie problemy są z przebraniami,


Podobno nawet gdy jesteś za kogoś przebrany to od razu wiedzą że to ty... Ciekawi mnie jak to będzie wyglądać na Puryście skoro tam nie będzie triku z czapeczką.

Dnia 20.11.2012 o 00:23, Myszasty napisał:

ale przeciwników widzących przez ściany nie doświadczyłem.


Pisali że nawet przez 2, 3 ściany cię widzą czasem.

Spoiler

PS: Dzięki za przyjęcie zaproszenia na Steamie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować