Zaloguj się, aby obserwować  
dudi_mati

Burnout Paradise na PC

894 postów w tym temacie

Witam.
Mam taki "głupi" problem. Mam pada Logitech DualAction. Ale moja gra go nie wykrywa: po wejściu w opcje sterowania dostępna jest tam tylko klawiatura. Mam poinstalowane wszystkie potrzebne sterowniki. A co najważniejsze... W innych grach pad działa bez najmniejszego problemu. Ktoś może spotkał się z taką sytuacją? Wie jak sobie z tym poradzić?
Bo naprawdę, nie uśmiecha mi się gra na klawiaturze w taką wypaśną gierkę... :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozwiązania problemu niestety nie znam, ale... Spróbuj pograć na klawiaturze, gra się wygodnie. Sam chciałem grać na padzie, ale nie chciało mi się iść do kumpla i pożyczać, więc gram na klawierce, i gra się super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2009 o 22:12, cubba napisał:

Witam.
Mam taki "głupi" problem. Mam pada Logitech DualAction. Ale moja gra go nie wykrywa:
po wejściu w opcje sterowania dostępna jest tam tylko klawiatura. Mam poinstalowane wszystkie
potrzebne sterowniki. A co najważniejsze... W innych grach pad działa bez najmniejszego
problemu. Ktoś może spotkał się z taką sytuacją? Wie jak sobie z tym poradzić?
Bo naprawdę, nie uśmiecha mi się gra na klawiaturze w taką wypaśną gierkę... :|

Próbowałeś ręcznie zmienić sterowanie w grze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2009 o 22:12, cubba napisał:

Witam.
Mam taki "głupi" problem. Mam pada Logitech DualAction. Ale moja gra go nie wykrywa:
po wejściu w opcje sterowania dostępna jest tam tylko klawiatura. Mam poinstalowane wszystkie
potrzebne sterowniki. A co najważniejsze... W innych grach pad działa bez najmniejszego
problemu. Ktoś może spotkał się z taką sytuacją? Wie jak sobie z tym poradzić?
Bo naprawdę, nie uśmiecha mi się gra na klawiaturze w taką wypaśną gierkę... :|

Mam podobny problem. Mój pad (jakiś chinol pod marką Brooklyn) normalnie jest wykrywany przez Panel Sterowania, nie wiem jak w innych grach(nie chce mi się instalować czegoś co obsługuje pada), ale podejrzewam że działa. Znalazłeś rozwiązanie problemu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie trzeba po prostu w ustawieniach zmienic opcje sterowania ? (jak mamy podlaczonego pada po prostu przypisac odpowiednie guziory ?) nie kazda gra robi to automatycznie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odświeżają wam się na bieżąco punkty w necie? Mi od kilkunastu dni stoi na 77, tak jak jak mojemu znajomemu na 99 i ani nie drgnie dalej, a punkty na pewno dostałem za wygrane w wyścigach i rekordy uliczne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2009 o 12:23, Grinczar napisał:

> A, co sądzicie o trybie multiplayer? Podobno są tam bardzo złożone zadania i wygląda

> to jak tryb kooperacji.Jak to się ma w praktyce?
Zanim zrozumiałem co i jak w trybie online to trochę minęło. Nawet dużo... Jest coś takiego
jak "Freeburn OnLine", gdzie gracze pobijają się nawzajem w rekordach np. beczki, palenie
gumy itp. Ale jak wyjdziesz "Freeburn OnLine" i wejdziesz ponownie to tych rekordów już
nie będzie. Jedynie w twoim profilu się zapiszą. Jedyne rekordy jakie idą na cały świat,
to te uliczne. I chyba mam jeszcze 2 rekordy takie, co je widzą wszyscy. Pewnie zaniedługo
to się zmieni. We "Freeburn ..." może przebywać maksymalnie 8 graczy. Ten kto założył
grę może włączać wyścigi albo różne wyzwania np. przejedź 300 jardów pod prąd albo zlikwiduj
drużynę czerwonych (wtedy się dzielą gracze na niebieskich i czerwonych). Takich wyzwań
jest dużo. Za wygrane wyścigi zdobywasz punkty do ogólnoświatowego rankingu (jestem 268),
a za przegrane tracisz je. To tyle, co na razie widziałem w trybie wieloosobowym, ale
chciałbym, żeby ktoś jeszcze coś dopowiedział.


No, dzięki za pomoc, ja koncentrowałem się na rekordach i takedownach i myślałem, że za to też nabija punkty, a tu zong, cóż, trzeba się więcej ścigać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z grą. Co kilka uruchomień podczas ładowania zawiesza mi się gra, zmienia się rozdzielczość i paleta kolorów do minimum oraz wyskakuje komunikat, że sterownik ekranu ati2dvag przestał działać i trzeba restartować system, by przywrócić wszystkie funkcje ekranu. Komus też to się zdarzyło lub wie co z tym zrobić? Mój sprzęt: Intel C2D E7200, 2GB RAM i Radeon 4850, problem pojawia się zarówno na sterownikach w wersji 8.12, 9.1 i 9.2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2009 o 19:38, bartek_kawa napisał:

Znalazłeś rozwiązanie problemu?


Tak. Właśnie przed momentem, udało mi się ''odkryć'' o co chodziło... Mianowicie najnormalniej sądziłem iż w opcjach powinno mi od razu pisać wykryte kontrolery: klawiatura, a obok PAD.
Okazało się, że wystarczyło, tak jak koledzy wcześniej pisali, ręcznie poprzypisywać skręty, gaz hamulec do przycisków na padzie. (czyli klikasz na pożądany efekt -> ciskasz przycisk na padzie) Wtedy już pojawia się PAD jako wykryty kontroler. :)

Dzięki Panowie za pomoc. Po meczu Lecha muszę w końcu zacząć grać w tą przepiękną gierkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj nareszcie zdobyłem prawo jazdy klasy A i awansowałem trochę w rankingu, teraz wiem, że (niestety) punkty zdobywa się tylko w wyścigach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Parę filmików do obejrzenia na weekend.
http://www.youtube.com/watch?v=d-y4hse7hVM - skróty górskie;)
http://www.youtube.com/watch?v=nNzfZlHZ2kA - ścigany
http://www.youtube.com/watch?v=Xzly3GybzDc - Ubershall płonąca trasa
http://www.youtube.com/watch?v=XRZ-nGNMTnw - thunder custom płonąca trasa
http://www.youtube.com/watch?v=Q8D6rpuI9aA - i na koniec, za wysokie skoki;)

Miłego burnautowego weekendu życzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam dziwny błąd. W multi, Freeburn lub wyścigu, gra wyrzuca mnie po kilku minutach i podaje komunkat, że zostałem wyrzucony przez spadek płynności gry. To o tyle dziwne, że nie mam zbyt słabego kompa i wszystko ustawiłem na minimalne. Czy ktoś wie o co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ktoś dostał się może do tej bramki? potrzebuje pomocy by się tam dostać bo od miesiąca próbowałem bez efektu(brakuje mi tej i 2 innych bramek w innej dzielnicy żeby mieć wszystkie zaliczone


jakość screena spowodowana ograniczeniem rozmiaru i tym że nie potrafię zmniejszać rozmiaru inaczej niż zmieniając format w paincie(lol)

20090303174133

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, zakupiłem tą grę z myślą o rozgrywce multiplayer jednak nie jestem w stanie zalogować się/połączyć z serwerem gry. Gdy chcę się logować zawsze wyskakuje komunikat iż podana kombinacja hasła i loginu nie istnieje (tymi samymi danymi logowałem się w NFS; PS), próbując zarejestrować nowe konto przy finalizacji zawsze wyświetla się komunikat iż serwer gry jest chwilowo niedostępny. Ma ktoś jakieś rozwiązanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować