Zaloguj się, aby obserwować  
dudi_mati

Burnout Paradise na PC

894 postów w tym temacie

Dnia 15.04.2010 o 21:14, szypek26 napisał:

> Shiftem mżesz się odbijać, albo to inny klawisz był
Zależy jak podpiszesz :P
Jeśli chodzi o odbijanie, to wiadomo. Chodzi ci o ten sam, co w normalnej jeździe uruchamia
dopalacz, right?

Left :P Chodzi o ten sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2010 o 14:56, Mateuszencjowaty napisał:

Mam dziwny problem. Jak wchodzę w opcje i chcę zmienić ustawienia audio, video, to mnie
wyrzuca z gry z błędem .exe...Ktoś miał? Gra oryginalna, system to Seven 64

Ja tak mam gdy jestem online to samo na laptopie z Win7 to taka fuszerka jak to klatkowanie przy 60 fps!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko. Mam zamiar sprzedać Burnouta na PC. I Czy ten kod który tam jest nie przypisuje samochodów których już przeszedłeś na danym kodzie? Bo jak sformatowałem kompa to zainstalowawszy znowu ,bo mi się nudziło,a Samochody były które przeszedłem dotychczas (lol?) wiec nie wiem,żeby nie było,że kupca miał pretensje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się że save robi się na serwach EA, dzięki temu miałeś samochody. Ale mogę się mylić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2010 o 18:34, donard napisał:

co znaczy że prawdopodobnie na E3 dowiemy się o (nowych?) pozycjach od ulubionego studia.

Mi by starczyło jedynie Big Surf Island na PC. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2010 o 19:12, Kraju napisał:

Wydaje mi się że save robi się na serwach EA, dzięki temu miałeś samochody. Ale mogę
się mylić.

ja też do końca pewien nie jestem ale wydaje mi się że ogółem save są schowane na dysku, a być może przypisane do konta EA..sam też robiłem reinstall to save''y się zachowały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2010 o 18:55, rtyrtyrty napisał:

> Wydaje mi się że save robi się na serwach EA, dzięki temu miałeś samochody. Ale
mogę
> się mylić.
ja też do końca pewien nie jestem ale wydaje mi się że ogółem save są schowane na dysku,
a być może przypisane do konta EA..sam też robiłem reinstall to save''y się zachowały

Jeżeli na dysku nie masz save to pobiera je z EA a jeżeli grałeś offline i teraz online updatuje save na EA. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2010 o 19:43, Jan3d napisał:

Można tworzyć własne trasy jeśli tak powiedźcie jak ?

Nie można. Jedynie w multi trasy wyścigu, czyli start, czekpojnty i meta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Da radę jakoś przyspieszyć czas / przeczekać do godziny X? :D Mam Ultimate Boxa, zrobione prawie wszystko, brakuje tylko motocyklowych wyzwań i wyścigów nocnych. W świecie gry jest 11:40 rano -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2010 o 00:48, szypek26 napisał:

Da radę jakoś przyspieszyć czas / przeczekać do godziny X? :D Mam Ultimate Boxa, zrobione
prawie wszystko, brakuje tylko motocyklowych wyzwań i wyścigów nocnych. W świecie gry
jest 11:40 rano -.-


W opcjach możesz ustalić czas trwania doby albo cały czas konkretna porę dnia np cały czas dzień noc itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Mam problem otóż chcę się zalogować do gry Burnout w wersji na PC, ale nic nie mogę zrobić wpisywałem tak jak zapisałem podczas rejestracji konta hasło i login i po kilku miesiącach przerwy gry gdy chciałem wczoraj wrócić do gry... nie mogę się lognąć do niej :/, piszę że mam zły login :o, meil do zalogowania się do strony EA.pl też nie działa..., obawiam się że ktoś się włamał na moje konto EA i pozmieniał tam dane ;/, czy wie ktoś jak konto odzyskać?, czy może, mogę stworzyć nowe konto i grać na tym nowym koncie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2010 o 13:45, AphroditeDnB napisał:

jak zrobic ostre parkowanie ?

Musisz zaparkować pomiędzy dwoma samochodami na ręcznym. Jedziesz wolno, widzisz miejsce, dajesz ręczny i powinno Cię postawić w samym środku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować