Zaloguj się, aby obserwować  
AssaxoN

Got Talent - Nowy świetny show czy następny bezsensowny program rozrywkowy?

972 postów w tym temacie

Bardzo fajny program ;). Prawda, że przepuszczają dzieci, ale ta dziewczynka i ten chłopiec naprawdę byli świetni. Wczoraj powaliła mnie na kolana ta niewidoma kobieta, w oczach łzy i nie tylko moich. Chylińska i jej teksty oraz ruchy są po prostu...niesamowicie śmieszne :D. Nie mogę doczekać się kolejnego odcinka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten program na pewno przejdzie do historii, ponieważ można robić tam wszystko i można mieć nawet 5 lat i iść tam pokazać swój talent. Nie dość, że jest śmiech to jeszcze można złamać swoje lęki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2008 o 08:09, Hunter 19938 napisał:

"Mam talent" jest kopią brytyjskiej wersji , która póki co znacznie lepiej się prezentuje
niż u nas w Polsce - tam naprawdę pokazują ciekawych ludzi . Każdy kto jest ciekaw może
wpaść na youtube i zobaczyć to i owo ;]


Eh... lepsze bo ich ? Denerwuje mnie to podejście ;/ W Polsce były dopiero dwa odcinki ! Zresztą angielskie talenty też mnie nie powalają. "Tam dopiero pokazują ciekawych ludzi" A u nas nie ? Po dwóch odcinkach mamy już chociażby tą niewidomą panią, którą ja osobiście oceniam wyżej niż tego sprzedawcę komórek z Anglii. A ta 6(?) latka z brytyjskiej wersji ? Totalnie nie wiem dlaczego wygrała ;/ A polska odpowiedź: 11 latka śpiewająca "Dziwny jest ten świat". Zaśpiewała to z energią, głosem jak dzwon...

Cała sprawa sprowadza się do jednego - "cudze chwalicie, a swojego nie znacie..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2008 o 11:05, HunterO7 napisał:

> "Mam talent" jest kopią brytyjskiej wersji , która póki co znacznie lepiej się
prezentuje
> niż u nas w Polsce - tam naprawdę pokazują ciekawych ludzi . Każdy kto jest ciekaw
może
> wpaść na youtube i zobaczyć to i owo ;]

Eh... lepsze bo ich ? Denerwuje mnie to podejście ;/ W Polsce były dopiero dwa odcinki
! Zresztą angielskie talenty też mnie nie powalają. "Tam dopiero pokazują ciekawych ludzi"
A u nas nie ? Po dwóch odcinkach mamy już chociażby tą niewidomą panią, którą ja osobiście
oceniam wyżej niż tego sprzedawcę komórek z Anglii. A ta 6(?) latka z brytyjskiej wersji
? Totalnie nie wiem dlaczego wygrała ;/ A polska odpowiedź: 11 latka śpiewająca "Dziwny
jest ten świat". Zaśpiewała to z energią, głosem jak dzwon...

Cała sprawa sprowadza się do jednego - "cudze chwalicie, a swojego nie znacie..."


Zgadzam sie z twoją opinią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2008 o 00:45, Agntx napisał:

I też szkoda mi osób, które uroniły łzę na tym występie pod wpływem dobrze zmontowanej
ścieżki dźwiękowej pod tło, a potem w trakcie reklam zajęli się rozkminami "hmm... ciekawe,
który proszek lepszy". Niewidomych ludzi na świecie jest miliony. Niepełnosprawnych dziesiątki
milionów. I nie wszyscy mają czelność pakować się do tego typu programu ze względu na
"talent". A chorzy psychicznie? To jest dopiero przes*ana sprawa. I oni nie mogą w takim
TVNie wystąpić, a nierzadko są bardziej rozgarnięci, niż większość społeczeństwa.


Nie rozumiem co z tego bełkotu ma wynikać? Niepełnosprawny uważający, że umie śpiewać/tańczyć nie może udać się do programu rozrywkowego i spróbować tam swoich sił? Na kilka oglądanych programów tego typu jedyną osobą niepełnosprawną jaką widziałem była właśnie ta kobieta z psem. Statystycznie rzecz biorąc, zważywszy na ilość niewidomych ludzi w kraju, nie jest to jakiś nadzwyczajny wysyp. Po prostu masz jakieś uprzedzenia. Smuci tym bardziej, że właśnie przez takich jak Ty te osoby czują się jak podludzie. Dostanie prace, to zaraz gadają "bo na wózku", a nie ze względu na kwalifikacje. Niepełnosprawny poderwie fajną dziewczynę - zaraz mówią, że wziął ją na litość. Co zatem mają robić? Dziwne, że nie zgłosiłeś konieczności oddzielnego Mam Talent dla niepełnosprawnych... bo po co mają się mieszać z normalnymi i brać nas na litość, prawda?

Dnia 21.09.2008 o 00:45, Agntx napisał:

I zresztą finito - czy ktoś spodziewał się, że taka "pro-społeczna" stacja, jak TVN,
odrzuci tę dziewczynę? Wtedy ta debilna "Uwaga" nie miałaby co zamieścić w cyklu "sławni
ludzie", jak to idiotycznie zrobili z sławną/niesławną milionerką.


Moim zdaniem zaśpiewała nie najgorzej, gorsi pełnosprawni przechodzili.

Dnia 21.09.2008 o 00:45, Agntx napisał:

Dla mnie "Mam talent" to przegrany program. Dałem mu szansę w tym tygodniu, ale za cholerę
nie potrafię rozkminić podstaw, według których jury puszcza dalej lub nie. Grupa tancerzy
nie przeszła, ale już tańczące siksy tak. Tak samo śląska orkiestra - co oni nowego zaprezentują
w finałowych odcinkach? Odnosi się do większości "wygranych", jak iluzjonista, tancerze
czy śpiewający.


Subiektywne odczucie każdego z oceniających, wywołane emocje, zaskoczenie, medialność danego wystąpienia. Tak trudno do tego dojść? Jak Ci nie odpowiada możesz udać się na przesłuchania w sprawie pracy, doktorskie dysertacje czy egzaminy na prawo jazdy. Tam na pewno znajdziesz więcej konkretów. Dziwne, że po tych kilkunastu latach życia wciąż nie wiesz do czego służy telewizja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.09.2008 o 23:56, DJ Szlafrok napisał:

Innymi słowy: w mojej opinii program spadł z poziomu rokującego dobrze na przyszłość
na sympatyczne szoł, wprawdzie trzysta tysięcy razy lepsze od Gwiezdnego cyrku czy innych
pomyłek, ale mimo wszystko tylko dobre.


W brew pozorom ''''Mam talent'''' jest to po prostu tylko kolejny program rozrywkowy i nic więcej , mało tego , przecież było to już wiadome od samego początku , więc nie rozumiem skąd to rozczarowanie ? A pierwszy odcinek prezentował się tak fajnie tylko dlatego , aby przyciągnąć jak największą liczbę telewidzów , dopiero teraz program ten pokazuje swoje prawdziwe oblicze,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2008 o 16:41, Sebat1 napisał:

W brew pozorom ''''Mam talent'''' jest to po prostu tylko kolejny program rozrywkowy i nic więcej , mało tego , przecież było to już wiadome od samego początku , więc nie rozumiem skąd to rozczarowanie ?


Sam sobie odpowiedziałeś:

Dnia 21.09.2008 o 16:41, Sebat1 napisał:

A pierwszy odcinek prezentował się tak fajnie tylko dlatego , aby przyciągnąć jak największą liczbę telewidzów , dopiero teraz program ten pokazuje swoje prawdziwe oblicze,


Po prostu biorąc pod uwagę początek, mogło być nieźle.
Dosyć narzekania, obecnie nie ma sensu oceniać program po eliminacjach (choć można tak robić, jednak w niewielkim stopniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ach, i jeszcze jedno. Dla mnie bohaterem wczorajszego odcinka był 14-letni chłopiec, który po - nie ma co ukrywać - mocno średnim występie na pytanie o cel swojego wystąpienia oświadczył, że zrobił to aby przełamać w sobie nieśmiałość.
Mnie zamurowało. Świetna rzecz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak. Jedni wykorzystują ten program do pokazywania swych talentów, a inni jak widać potrzebowali czegoś takiego, by albo się pośmiać, albo - jak zrobił ten chłopiec - przełamywać lęki.
Swoją drogą, The Morders mnie rozwalili ^^

A sam program jest dość średni. Owszem, miło się ogląda wyczyny niektórych, ale zawsze trafia się kilka tak żałosnych, że chce się przełączyć na inną stację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.09.2008 o 00:45, Agntx napisał:

Sorry, ale żal mi się trochę robi ludzi, którzy biorą jury "na litość".


Ale na jakiej podstawie uważasz że ta niewidoma dziewczyna , wzięła jury na litość ? Przecież ta dziewczyna wzięła zarówno jury , jak i publiczność na swój talent do śpiewu operowego , a nie jakąś tam szeroko pojętą litość. Przecież to TVN wziął telewidzów na litość , montując cały jej występ w taki , a nie inny sposób , śmiem wątpić aby ktokolwiek z jury powiedział swoje ''''TAK'''' , kierując się litością , a nie talentem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2008 o 17:17, Sebat1 napisał:


> Sorry, ale żal mi się trochę robi ludzi, którzy biorą jury "na litość".

Dnia 21.09.2008 o 17:17, Sebat1 napisał:

Ale na jakiej podstawie uważasz że ta niewidoma dziewczyna , wzięła jury na litość ?

No właśnie.

Dnia 21.09.2008 o 17:17, Sebat1 napisał:

Przecież ta dziewczyna wzięła zarówno jury , jak i publiczność na swój talent do śpiewu
operowego , a nie jakąś tam szeroko pojętą litość. Przecież to TVN wziął telewidzów na
litość , montując cały jej występ w taki , a nie inny sposób , śmiem wątpić aby ktokolwiek
z jury powiedział swoje ''''TAK'''' , kierując się litością , a nie talentem.

Jury zdziwiło się, że ktoś niepełnosprawny przyjdzie do programu. Najbardziej zdziwił się Wojewódzki. Przeszła bo miała talent. Choć dla mnie nie było średnie. Ale to tylko moje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.09.2008 o 16:46, DJ Szlafrok napisał:

Sam sobie odpowiedziałeś:


I widzisz do czego to już doszło , żeby samemu sobie na posty odpowiadać... Dziwne , nie ? xD Może chciałem zobaczyć inną odpowiedź , może miałem za dużo do napisania na ten temat , a może po prostu właśnie po to napisałem tego posta... ;P

Dnia 21.09.2008 o 16:46, DJ Szlafrok napisał:

Dla mnie bohaterem wczorajszego odcinka był 14-letni chłopiec, który po - nie ma co ukrywać - mocno
średnim występie na pytanie o cel swojego wystąpienia oświadczył, że zrobił to aby przełamać w sobie
nieśmiałość.

Na mnie taż chłopak ten zrobił pozytywne wrażenie. To jak na początku Chylińska , wyraźnie chciał mu jak najmocniej dowalić to nie było zbyt fajne. Samym występem chłopak się ośmieszył , ale później na końcu wyskoczył z takim wyznaniem , że chyba nawet Wojewódzki był pod wrażeniem. No normalnie szacun , sam też jestem nieśmiały , ale w życiu nie zdecydował bym się na coś takiego.

Dnia 21.09.2008 o 16:46, DJ Szlafrok napisał:

Mnie zamurowało. Świetna rzecz.

Ale nie ma co ukrywać , że gdyby nie odpowiedni podkład muzyczny i odpowiednie ujęcia kamery w wykonani TVN-u to nie zrobiło by to aż takiego wrażenia na telewidzach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2008 o 17:38, Sebat1 napisał:

I widzisz do czego to już doszło , żeby samemu sobie na posty odpowiadać... Dziwne , nie ? xD Może chciałem zobaczyć inną odpowiedź , może miałem za dużo do napisania na ten temat , a może po prostu właśnie po to napisałem tego posta... ;P


;- )

Dnia 21.09.2008 o 17:38, Sebat1 napisał:

No normalnie szacun , sam też jestem nieśmiały , ale w życiu nie zdecydował bym się na coś takiego.


Mniej-więcej jak ja. Może chłopak nie jest przebojowy, ale jak najbardziej odważny. Ja na sam widok kamer schowałbym się w kąt. ;- )

Dnia 21.09.2008 o 17:38, Sebat1 napisał:

Ale nie ma co ukrywać , że gdyby nie odpowiedni podkład muzyczny i odpowiednie ujęcia kamery w wykonani TVN-u to nie zrobiło by to aż takiego wrażenia na telewidzach.


Fakt, niby wrażenie jest większe, jednak w większości przypadków zdecydowanie przesadzono. Połowa czasu programu to powtórki w zwolnionym tempie (pocisków nie odnotowano) i muzyka mająca uderzyć w serce. Blah. ;- )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.09.2008 o 17:52, DJ Szlafrok napisał:

;- )

Możesz mi wierzyć albo i nie , bo nie przywiązuje do tego wagi , ale w 100 % byłem pewny , że właśnie tak będzie wyglądała Twoja odpowiedź. ;]

Dnia 21.09.2008 o 17:52, DJ Szlafrok napisał:

Mniej-więcej jak ja. Może chłopak nie jest przebojowy, ale jak najbardziej odważny. Ja
na sam widok kamer schowałbym się w kąt. ;- )

Ja jak znajduje się w obiektywie kamery to od razu paraliżuje mnie ta moja nieśmiałość , dlatego też chłopak ten bardzo pozytywnie mnie zaskoczył. Tym bardziej że dzielnie zniósł ataki Chylińskiej , a podczas swojego występu bardzo dobrze wiedział , że wszyscy od samego początku toczą z niego bekę i mimo wszystko dał radę.

Dnia 21.09.2008 o 17:52, DJ Szlafrok napisał:

Fakt, niby wrażenie jest większe, jednak w większości przypadków zdecydowanie przesadzono.
Połowa czasu programu to powtórki w zwolnionym tempie (pocisków nie odnotowano) i muzyka
mająca uderzyć w serce. Blah. ;- )

Facktycznie , momentami zdecydowanie z tym przesadzają , ale co zrobić , takie to już są te prawa tego rodzaju programu rozrywkowego , widowiskowość przede wszystkim. A to że połowa czasu programu to powtórki to uważam że przesadzasz , o wiele gorsze jest to że (nie wiem jak to określić) program robiony jest że tak powiem ''''na szybkiego'''' , wolałbym żeby program ten był dłuższy i puszczany w dwóch częściach , a nie tak głupio niektóre występy są mocno okrojone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak ogólnie to program ciekawy, mozna zobaczy bardzo dużo ciekawych ludzi, którzy mają jakąś swoją pasje i chcą pokazac ją innym ale z drugiej strony ma to by tylko show i nic po za tym. Kuba Wojewódzki jak zawsze fajnym tekstem pojedzie ale Foremniak te teksty to ja nie wiem skąd bierze (żal tego słucha) Agnieszka Chylińska to byle występ przeżywa tak jak by nie wiadomo co się stało.
No i to było by na tyle nie wspominają już o tych tancerzach, którzy przychodzą w liczbie 50 osób i myślą, że mają talent (połowa ludzi w Polsce tak potrafi)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie się z tobą zgodzę w 100%, moim zdaniem jedenym programem jaki odzwierciedlał ''Mam Talent''
był ''Z jak załóż się'' moim zddaniem był świetny, lecz szkoda, że zdjeli z anteny; no ale cóż poradzić. Dzisiejsze media nie ''zaspokajają'' potrzeb telewidza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2008 o 20:41, Sebat1 napisał:


> Za chwile nowy odcinek emocje sięgają zenitu, a ja mam odłączoną kablówkę...
> Tak to jest jak się zapomina płacić rachunków :(

A co na kablówka do TVN-u ? Przecież TVN jest ogólnodostępny dla wszystkich i to za
darmo...

Nie mam anteny i cholernie śnieży (wbudowana nadaje się na złom).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować