ww3pl

Steam - pomoc dla graczy czy ich zagłada?

14796 postów w tym temacie

Dnia 10.08.2010 o 20:37, Kraju napisał:

W grach takich jak L4D gdzie
jest już wybrany język PL jako ANG nie pozostaje nic innego jak zmienić język i ściągnąć
od początku grę. Może również pomagać zmiana języka w plikach z grą.


W L4D akurat wystarczy zmienić język klienta Steam na angielski i już wszystko jest ENG...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2010 o 14:31, Feallan napisał:

W L4D akurat wystarczy zmienić język klienta Steam na angielski i już wszystko jest ENG...


A to o tym nie wiedziałem. Myślałem że po zmianie języka steama, coś trzeba będzie dociągnąć (czyt. pliki jeżykiem ang).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2010 o 15:03, In_The_End napisał:

Czy ktoś orientuje się za jaką cenę będzie sprzedawana gra na steam Burn Zombie Burn!,
która ma jutro premierę?

Na ten moment jest promocja 7.19€, zaś normalna cena to 7.99€.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam
Mam problem z dodawaniem przyjaciół do steam. Wyświetla mi się komunikat, który mówi, że aby dodać przyjaciół do steam muszę mieć zainstalowane gry (mam zainstalowane 2). Czy ktoś z Was miał taki problem a jeśli tak to jak go rozwiązać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2010 o 22:08, VoLuMe napisał:

Witam
Mam problem z dodawaniem przyjaciół do steam. Wyświetla mi się komunikat, który mówi,
że aby dodać przyjaciół do steam muszę mieć zainstalowane gry (mam zainstalowane 2).
Czy ktoś z Was miał taki problem a jeśli tak to jak go rozwiązać?


Jakie to gry ?? jeśli darmowy portal i alien swarm to moze być to przyczyną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.08.2010 o 22:23, Piter_Fersin napisał:

Jakie to gry ?? jeśli darmowy portal i alien swarm to moze być to przyczyną


Alien Swarm i HL2:Deathmatch, kiedys gdy miałem tylko Half life''a normalne mogłem dodawać przyjaciół

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2010 o 09:50, Raj napisał:

Musisz mieć jedną płatną grę na swoim koncie steam, aby móc dodawać przyjaciół.


No to trudno, widocznie coś się zmieniło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupilem uzywana gre Napoleon Total War.Nie moge jej zainstalowac bo steam informuje mnie,ze "podany kod jest niepoprawny,poniewaz zostal juz aktywowany przez konto Steam.Aktywacja produktu Napoleon Total War nie zostala sfinalizowana".Czy w takim przypadku gra nadaje sie tylko do koszalina?Jak ktos moze mi cos napisac na ten temat to bede wdzieczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2010 o 15:51, extasycola napisał:

Kupilem uzywana gre Napoleon Total War.Nie moge jej zainstalowac bo steam informuje mnie,ze
"podany kod jest niepoprawny,poniewaz zostal juz aktywowany przez konto Steam.Aktywacja
produktu Napoleon Total War nie zostala sfinalizowana".Czy w takim przypadku gra nadaje
sie tylko do koszalina?Jak ktos moze mi cos napisac na ten temat to bede wdzieczny.

Sprzedawca takiej używki powinien Ci również przekazać dane do konta, na jakie jest zarejestrowana, bo na Steamie nie można gier przerejestrowywać (z tego co wiem). Innymi słowy nabił Cię w butelkę i możesz go spokojnie oskarżać o oszustwo.

Dlatego też, jeśli gra korzysta ze Steam, a nie jesteś pewien czy nie będziesz chciał jej kiedyś sprzedać, powinieneś dla niej utworzyć osobne konto, które sprzedasz razem z grą. Jeśli zarejestrujesz grę na koncie, na którym już masz jakieś gry zarejestrowane to przyjdzie Ci sprzedać tę grę i wszystkie inne powiązane z danym kontem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2010 o 16:23, Melchah napisał:

> Kupilem uzywana gre Napoleon Total War.Nie moge jej zainstalowac bo steam informuje
mnie,ze
> "podany kod jest niepoprawny,poniewaz zostal juz aktywowany przez konto Steam.Aktywacja

> produktu Napoleon Total War nie zostala sfinalizowana".Czy w takim przypadku gra
nadaje
> sie tylko do koszalina?Jak ktos moze mi cos napisac na ten temat to bede wdzieczny.

Sprzedawca takiej używki powinien Ci również przekazać dane do konta, na jakie jest zarejestrowana,
bo na Steamie nie można gier przerejestrowywać (z tego co wiem). Innymi słowy nabił Cię
w butelkę i możesz go spokojnie oskarżać o oszustwo.

Dlatego też, jeśli gra korzysta ze Steam, a nie jesteś pewien czy nie będziesz chciał
jej kiedyś sprzedać, powinieneś dla niej utworzyć osobne konto, które sprzedasz razem
z grą. Jeśli zarejestrujesz grę na koncie, na którym już masz jakieś gry zarejestrowane
to przyjdzie Ci sprzedać tę grę i wszystkie inne powiązane z danym kontem.

Dzieki za posta.Z checia bym go oskarzyl ale podejrzewam,ze gosc jest tak samo w temacie jak ja.Jednym slowem mam nauczke na przyszlosc.Musze sie tylko nachodzic bo jasno jak slonce na opakowaniu gry jest napisane"REQUIRES INTERNET CONNECTION AND FREE STEAM ACCOUNT TO ACTIVATE".Moglem zapytac o dane konta,gdybym wiedzial oczywiscie.Jeszcze raz stokrotne dzieki.Ide do sklepu noz widelec maja dane a jak nie to ja oddam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przy próbie uruchomienia dema Kane & Lynch 2 pojawia się komunikat "Instalacja Kane & Lynch 2:Dog Days Demo nie została ukończona (10)" według supportu to oznacza że serwer steam jest obciążony. Jednak gra ściągała się z prędkością bardzo dobrą prędkością 2,5MB/s. Według właśnie supportu mam spróbować później jednak próbuje od 2h i nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2010 o 12:07, Tomek1120 napisał:

Przy próbie uruchomienia dema Kane & Lynch 2 pojawia się komunikat "Instalacja Kane &
Lynch 2:Dog Days Demo nie została ukończona (10)" według supportu to oznacza że serwer
steam jest obciążony. Jednak gra ściągała się z prędkością bardzo dobrą prędkością 2,5MB/s.
Według właśnie supportu mam spróbować później jednak próbuje od 2h i nic.

Usuń clientregistry.blob z głównego folderu Steama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2010 o 22:45, meJKu napisał:

> Przy próbie uruchomienia dema Kane & Lynch 2 pojawia się komunikat "Instalacja Kane
&
> Lynch 2:Dog Days Demo nie została ukończona (10)" według supportu to oznacza że
serwer
> steam jest obciążony. Jednak gra ściągała się z prędkością bardzo dobrą prędkością
2,5MB/s.
> Według właśnie supportu mam spróbować później jednak próbuje od 2h i nic.
Usuń clientregistry.blob z głównego folderu Steama.

Po paru godzinach samo się uspokoiło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam...może ktoś mi pomoże,a mianowicie...nie moge sie wylogowac z programu Steam Grałem w gre Killing Floori po zamknięciu gry wyskakuje mi komunikat ,że musze zamknąć gre aby sie wylogować...Prosze o pomoc jak zamknąć tą gre i program Steam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2010 o 18:22, tom4444 napisał:

Witam...może ktoś mi pomoże,a mianowicie...nie moge sie wylogowac z programu Steam Grałem
w gre Killing Floori po zamknięciu gry wyskakuje mi komunikat ,że musze zamknąć gre aby
sie wylogować...Prosze o pomoc jak zamknąć tą gre i program Steam....

Może sprawdź w menadżerze zadań czy nie ma gry w procesach...a jak nie ma to czekaj na inne odpowiedzi, bo u mnie jak takie coś się działo to zwykle gra jeszcze w procesach siedziała z tego czy innego powodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się