ww3pl

Steam - pomoc dla graczy czy ich zagłada?

14796 postów w tym temacie

Dnia 28.05.2014 o 02:44, Outlander-pro napisał:

Randomowo do ekwipunku steamowego dodało mi się jakieś Dead Island: Epidemic - to jakaś
większa akcja, każdy dostał, tylko wybrani?

Ja dostałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2014 o 02:44, Outlander-pro napisał:

każdy dostał, tylko wybrani?

Ja też dostałem.

Jak ktoś nie ma, a miałby ochotę zagrać, to oddam bo sam nie będę korzystał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2014 o 02:44, Outlander-pro napisał:

Randomowo do ekwipunku steamowego dodało mi się jakieś Dead Island: Epidemic - to jakaś
większa akcja, każdy dostał, tylko wybrani?

Może dostają ci, którzy mają w bibliotece Dead Island?
Kiedyś dostałem zniżkę na Shadow Warrior, bo miałem Hard Reset.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od wczoraj można rejestrować na Steamie swój klucz GFWL z gry Super Street Fighter IV: Arcade Edition. Ci, którzy grę mają, muszą ją ponownie pobrać, żeby gra przeszła na Steamworks.

Oficjalnie migracja będzie 30 maja, ale raczej wszystkim klucze będą działać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mam potwierdzonego konta na PayPal, ale mam wystarczająco dużo środków... jednak nie mogę kupić gry! Próbowałem się logować przez aplikację STEAM oraz przez przeglądarkę i woła o powiązanie karty... :( Co robić? Da się z niezweryfikowanym kotnem dokonać transakcji? Jeszcze 14 maja nie było problemu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak ściągam grę ze Steama to po pobraniu od razu automatycznie leci instalacja. Po zainstalowaniu ściągnięte pliki są usuwane czy gdzieś tam siedzą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2014 o 16:48, Zauri napisał:

Sniper EliteV2 za free na steamie. Wystraczy przypisać do konto i wsio!

A propos: czy komuś też wyskakuje błąd przy próbie dodanie sniper elite?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jakiż jest to błąd? może już promocja się skończyła, bo była przewidziana tylko na 24h. sam wczoraj dodałem bezproblemowo do konta, dziś ściągnąłem i zainstalowałem też bez problemów/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Był błąd. Jeśli miałeś włączone Family Sharing i osoba, która dawała ci dostęp do swojej biblioteki miała już Sniper Elite na swoim koncie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2014 o 19:42, bVarador napisał:

Był błąd. Jeśli miałeś włączone Family Sharing i osoba, która dawała ci dostęp do swojej
biblioteki miała już Sniper Elite na swoim koncie.

Taa, "był" i teraz kiedy znam rozwiązanie promocji już nie ma... Great. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2014 o 16:48, Zauri napisał:

Sniper EliteV2 za free na steamie. Wystraczy przypisać do konto i wsio!


Eh, niektórym wystarczy niszowa gierka sprzed kilku lat, łaskawie dodana na steama do ściągnięcia za darmo, żeby zachwycać się ścierwem jakim bez wątpienia jest ta śmieciowa platforma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sniper Elite to nie jest niszowa seria. To jest bardzo dobra seria gier o snajperach. Niedługo wychodzi trzecia część i pewnie z tej okazji dali możliwość przypisania sobie dwójki do konta.

No a co do Steama, to i on nie jest śmieciową platformą. Bez wątpienia jest to najlepsza platforma do gier, która supportuje osiagnięcia i karty, integrację ze znajomymi, big picture i jeszcze trochę.

Coś mi się zdaje, że jesteś jak Tusk czy Katon. W nienawiści zaślepiony...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale o czym ty mówisz, osiągnięcia, karty? Takie pierdółki są dobre dla podniecających się Amerykanów, Steam ma dużo zalet, ale patrząc na całość to lepiej by było aby steam nigdy nie powstał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2014 o 09:45, XywkaToy napisał:

Ale o czym ty mówisz, osiągnięcia, karty? Takie pierdółki są dobre dla podniecających
się Amerykanów, Steam ma dużo zalet, ale patrząc na całość to lepiej by było aby steam
nigdy nie powstał.


Nigdy nie powstał? Ok, przecież lepiej jest liczyć na cud, że poszukiwana gierka pojawi się w jakiejś nowej serii, a stara płytka z jakimś klasykiem nadal będzie chciała współpracować. Nawet o promocjach nie wspomnę, na których wszyscy korzystają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Karty to może i pierdoły (choć fajnie się prezentują jako odznaki a i czasem da się na nich zarobić), ale osiągnięcia nie są złe. W gry się gra dla funu, ale co szkodzi przy okazji zdobyć kila osiągnięć, szczególnie tych ciężkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2014 o 10:14, Heartbreaker napisał:

W gry się gra dla funu, ale co szkodzi przy
okazji zdobyć kila osiągnięć, szczególnie tych ciężkich :)


No własnie, w gry gra się dla funu, tylko platforma zwana Steamem dla wielu ten "fun" wyklucza. W większości przypadków steam jedynie utrudnia granie i w wychodzi na to, że pirat ma łatwiejsze życie od kogoś, kto wydał na grę 120zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się