Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Age of Conan - niższy abonament dla Polaków!

233 postów w tym temacie

tak czy siak będą się trafiać nooby typu "1000k gold plz" i to zarówno u tych grających w gry za 50zł miesięcznie i w te za 30zł miesięcznie- tego sie nie zmieni. Ale wprost proporcjonalnie do liczby takich noobów będzie rosła liczba normalnych graczy- przynajmniej mam taka nadzieję :). Po prostu jest wielu "normalnych" graczy których nie stać na zapłacenie 50zł miesięcznie a którzy chętnie by w WoW-a na globcu zagrali, a AoC daje im taka możliwość, za co jestem wdzięczny. Co do antypatriotycznego nastawienia- chodziło mi o takiego jednego delikwenta który napisał że woli płacić 20zł więcej i nie grać z polakami... żal...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2008 o 18:31, pig.on.the.wing napisał:

a co do dzieciarni... w empiku powinien stac policjant i prosic o dowod przy kazdym kupnie
gry ze znaczkiem 18+... xd.. ale to zupelnie inna sprawa xd


Każdy jest burakiem czy dzieciakiem jeśli nie potrafi się zachować ale widać u ciebie trudno z myśleniem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2008 o 18:31, pig.on.the.wing napisał:


Tak jak i o inne gry ? *.* No a co do zmiany serwow to mhm znając życie to wystarczy 20 % populacji serwa i poczujesz to jakby ich były miliony .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2008 o 18:14, Mychaa napisał:

No tak, polak tylko jedno potrafi robić najlepiej, narzekać.


Ale jesteś kozak, nie narzekasz! Mogę cię dotknąć?

Dnia 05.06.2008 o 18:14, Mychaa napisał:

Heh jak Was czytam to aż mi sie płakać chce, a wiekszość piszących o pryszczatej hołocie pewnie pisząc to
wyciska pryszcze z nosa.


I kto to mówi...

Dnia 05.06.2008 o 18:14, Mychaa napisał:

Mnie cieszy najbardziej że są mniejsze szanse na spotkanie w grze brazylijczyków


Podobno w Tibii to przeszkadza... :<<<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2008 o 18:32, lukesky16 napisał:

tak czy siak będą się trafiać nooby typu "1000k gold plz" i to zarówno u tych grających
w gry za 50zł miesięcznie i w te za 30zł miesięcznie- tego sie nie zmieni. Ale wprost
proporcjonalnie do liczby takich noobów będzie rosła liczba normalnych graczy- przynajmniej
mam taka nadzieję :). Po prostu jest wielu "normalnych" graczy których nie stać na zapłacenie
50zł miesięcznie a którzy chętnie by w WoW-a na globcu zagrali, a AoC daje im taka możliwość,
za co jestem wdzięczny. Co do antypatriotycznego nastawienia- chodziło mi o takiego jednego
delikwenta który napisał że woli płacić 20zł więcej i nie grać z polakami... żal...


A czemu nie może woli poznawać ludzi pograłem np w silkroad online czy na serwie burning legion i rozumiem jego pretensje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2008 o 18:32, lukesky16 napisał:

tak czy siak będą się trafiać nooby typu "1000k gold plz" i to zarówno u tych grających
w gry za 50zł miesięcznie i w te za 30zł miesięcznie- tego sie nie zmieni. Ale wprost
proporcjonalnie do liczby takich noobów będzie rosła liczba normalnych graczy- przynajmniej
mam taka nadzieję :). Po prostu jest wielu "normalnych" graczy których nie stać na zapłacenie
50zł miesięcznie a którzy chętnie by w WoW-a na globcu zagrali, a AoC daje im taka możliwość,
za co jestem wdzięczny. Co do antypatriotycznego nastawienia- chodziło mi o takiego jednego
delikwenta który napisał że woli płacić 20zł więcej i nie grać z polakami... żal...


Mam ci zarzucić definicją ''patriotyzm'', czy sam się zastanowisz, o co się plujesz? Ja też chętnie wydam więcej, aby grać na globalu, a to, że nie spotkam hołoty to dodatkowy buziaczek od losu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obniżenie abonamentu - jeszcze gorzej. Gdyż abonament nie jest taki wysoki , w grze najdzie sie dużo dzieci neo. Będzie chamstwo i ublizanie. Najlepiej grać na angielskich serwerach , tam nie ma takiej sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2008 o 18:35, pig.on.the.wing napisał:

mam problemy to fakt.
bo kompletnie nie kumam o co ci chodzi ;]


Tu nie chodzi o wiek a kulturę ,dzieci neo to nie dzieci a osoby które łamią etykiete.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niski abo - fajnie. Polskie serwery - jeśli będzie można grać też na tzw. europejskich, to ok, ale jeśli nie-dziękuję, nie chcę takiego... je-ne-sais-quoi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dzieciarnia, a dzieciaki... delikatna roznica.
moj blad w tlumaczeniu ;]
a przyklad z policjantem za ostry (ale na pudelku jest 18+!)

a co do etykiety... jak rozrozniasz czlowieka, ktory machnie polska zdrowa k*&^a macia ku pocieszeniu serc, a kims kto do ciebie: lol noob! ? :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2008 o 18:46, pig.on.the.wing napisał:

dzieciarnia, a dzieciaki... delikatna roznica.
moj blad w tlumaczeniu ;]
a przyklad z policjantem za ostry (ale na pudelku jest 18+!)

a co do etykiety... jak rozrozniasz czlowieka, ktory machnie polska zdrowa k*&^a macia
ku pocieszeniu serc, a kims kto do ciebie: lol noob! ? :>


Nie obruszę się gdy powie kurwa od tak ale jak będzie wyzywał bez powodu o od noobów itp to jest chamskie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nie, niższy abonament, będzie grać hołota. A do tego gra po polsku, to też oznacza hołotę. I można ją bez problemu kupić na terenie Polski, co też oznacza hołotę. Ech, powinni robić gry z abonamentem rzędu 1000$ dziennie, w jakimś egzotycznym języku jak suahili czy może w jakiejś lokalnej mowie znad Amazonki, wtedy nie tylko polska hołota ale i amerykańska, chińska i inna brazylijska się do gry nie dopcha i będą mogli grać tylko elitarni pr0-gracze. Będzie klimat, przyjemna rozgrywka i full wypas. I jeden, góra dwóch graczy na serwerze. Idealnie.

Dobra, to był żart, mam nadzieję, że to widać. Sam w Conana nie zamierzam grać, choć cena jest już całkiem rozsądna, ale uważam, że to dobrze, że CDP wynegocjowało niższe ceny dla graczy (o ile to zostanie potwierdzone), dostosowane po polskich realiów. Swoją drogą, już przy Guild Wars pokazali, że potrafią coś zrobić dla graczy, tłumacząc całą grę. Pewnie, aby grać bardziej "światowo" to lepiej po angielsku, ale jak ktoś nie ma globalnych aspiracji i po prostu chce razem ze znajomymi potłuc jakieś potworki, to przyjemniej jest chyba robić po polsku.
Co do hołoty, gram w Guild Wars i wiem do czego niedojrzali gracze są zdolni. Ale przecież można ich po prostu ignorować. Ok, w GW trochę łatwiej, wystarczy wyjść z miasta i jest się odciętym od reszty. Ale czy kogoś naprawdę znieważa to, że jakiś inny "gracz" będzie go wyzywać. I to znieważa go tak mocno, że czyni to grę niegrywalną. Czy tam nie ma żadnych administratorów czy innych mistrzów gry, którym będzie można takie zachowanie zgłosić?

Ale wiadomo, jakby nie było, trzeba narzekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie ;]...
i glownie o to mi chodzilo.
ja tylko wnioskuje z doswiadczenia swojego (niewielkiego ale ;])
ludzie mlodsi (dajmy na to 14letni... z calym szacunkiem oczywiscie :) ), nie bluzgajacy na innych bo nie udalo im sie wcisnac jakiegos crapa za kupe forsy komus, sa odsetkiem.

wiec... pomyslunek mam dobry, ale z komunikacja zle u mnie? ;p buhah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2008 o 18:55, Lord Ya napisał:

Ale czy kogoś naprawdę znieważa to, że jakiś inny "gracz" będzie
go wyzywać. I to znieważa go tak mocno, że czyni to grę niegrywalną. Czy tam nie ma żadnych
administratorów czy innych mistrzów gry, którym będzie można takie zachowanie zgłosić?

Ale wiadomo, jakby nie było, trzeba narzekać.



ignore! xD... tez mnie to w GW spotyka :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2008 o 18:55, Lord Ya napisał:

No nie, niższy abonament, będzie grać hołota. A do tego gra po polsku, to też oznacza
hołotę. I można ją bez problemu kupić na terenie Polski, co też oznacza hołotę. Ech,
powinni robić gry z abonamentem rzędu 1000$ dziennie, w jakimś egzotycznym języku jak
suahili czy może w jakiejś lokalnej mowie znad Amazonki, wtedy nie tylko polska hołota
ale i amerykańska, chińska i inna brazylijska się do gry nie dopcha i będą mogli grać
tylko elitarni pr0-gracze. Będzie klimat, przyjemna rozgrywka i full wypas. I jeden,
góra dwóch graczy na serwerze. Idealnie.

Dobra, to był żart, mam nadzieję, że to widać. Sam w Conana nie zamierzam grać, choć
cena jest już całkiem rozsądna, ale uważam, że to dobrze, że CDP wynegocjowało niższe
ceny dla graczy (o ile to zostanie potwierdzone), dostosowane po polskich realiów. Swoją
drogą, już przy Guild Wars pokazali, że potrafią coś zrobić dla graczy, tłumacząc całą
grę. Pewnie, aby grać bardziej "światowo" to lepiej po angielsku, ale jak ktoś nie ma
globalnych aspiracji i po prostu chce razem ze znajomymi potłuc jakieś potworki, to przyjemniej
jest chyba robić po polsku.
Co do hołoty, gram w Guild Wars i wiem do czego niedojrzali gracze są zdolni. Ale przecież
można ich po prostu ignorować. Ok, w GW trochę łatwiej, wystarczy wyjść z miasta i jest
się odciętym od reszty. Ale czy kogoś naprawdę znieważa to, że jakiś inny "gracz" będzie
go wyzywać. I to znieważa go tak mocno, że czyni to grę niegrywalną. Czy tam nie ma żadnych
administratorów czy innych mistrzów gry, którym będzie można takie zachowanie zgłosić?

Ale wiadomo, jakby nie było, trzeba narzekać.


Ale jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niecałe 30 zł za miesiąc abonamentu?! Wow... takiej ceny chyba nikt się nie spodziewał. Miejmy tylko nadzieję, że informacja ta jest w 100% prawdziwa (a myślę, że tak właśnie jest). Dzięki tak niskiej cenie miesięcznych opłat i spolszczeniu tego tytułu możemy się spodziewać niezwykłego wręcz sukcesu tej gry w naszym kraju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, no, no... gdyby to była prawda, to gratuluje. Powiem szczerze, że od MMO zawsze odrzucał mnie właśnie tak wysoki abonament, a tak... kto wie, może to będzie teraz mój nowy ulubiony MMO ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Lord Ya:

Jakbys nie argumentowal i tak nic nie zmieni tego , ze koniecznosc znajomosci jezyka podnosi wymogi stawiane graczowi co do posiadanej edukacji, co z reguły przeklada sie tez na poziom jego kultury osobistej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować