Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Diablo III oficjalnie zapowiedziane!!!

505 postów w tym temacie

Dnia 28.06.2008 o 17:25, J.a.k napisał:

Gdyby to była grafika gry na konsole to byście ją wyśmiali!

A po co komu konsola, skoro wychodzi Diablo III? W odstawkę pójdą te maszynki, które mydlą Wam oczy fotorealistyczną grafiką... W tą grę będzie się można zagrywać przez lata. Jak ktoś już powiedział Blizzard ma swój specyficzny styl. Poza tym ta firma wydaje jeno perełki, więc a kysz prowokatorze! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2008 o 17:24, GSM napisał:


No sorry ale po nikim niepowtarzam. Po prostu takie są moje pierwsze odczucia. Też chciałem
aby wydali Diablo3, ale bałem się że trend graficzny panujący w ostatnich grach blizzarda
przeniesie się na Diablo. Tutaj ten styl graficzny po prostu niepasuje. Jeszcze w tych
podziemiach spoko wygląda ale jak gość wyszedł na powierzchnię to miałem niemiłe zaskoczenie;/


A tak po za tym to nie wszystkie gry blizza mi podeszły. Przedewszystkim WoW dla mnie
jest przereklamowany i nieuważam go za najlepsze MMO na rynku.


Każdy ma swoje zdanie i już :P

Co do WoWa nie ma tam napisane masz nas uważać za najlepszego MMO bo ci utniemy głowę xD Blizzardowi wystarczy że 11mln jak nie więcej ludzi uważa tą grę za swoje guru i 1 osoba w tą czy w tą nic im nie robi ;)

Ale nawet jak na moje oko grafika w D3 nie wygląda jak z WoWa2 xd mi tam ta grafika wystarczy by cieszyła oko bo wiem że jak zwykle fabuła zabije wszystko tak jak we wszystkich grach Blizza ;)

I nie ma co polonizować o grafice bo to nie ma być atut gry tylko grywalność/fabuła/dźwięk i na końcu grafika by doganiała czasy w jakim powstaje gra i była ładna a jak narazie w D3 wszystko jest ok a do końcowej wersji pewnie się jeszcze nie raz zmieni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Diablo III, a więc mój gramsajt powstanie z martwych, a za chwilę będziemy mieli na ja.gram.pl pisane najwiekszymi literami ''''diablo iii''''XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2008 o 17:30, Metalhead86 napisał:

> Gdyby to była grafika gry na konsole to byście ją wyśmiali!
A po co komu konsola, skoro wychodzi Diablo III? W odstawkę pójdą te maszynki, które
mydlą Wam oczy fotorealistyczną grafiką... W tą grę będzie się można zagrywać przez lata.
Jak ktoś już powiedział Blizzard ma swój specyficzny styl. Poza tym ta firma wydaje jeno
perełki, więc a kysz prowokatorze! ;)


Dobry tekst :) Jak dla mnie to będzie świetna gra i pewnie w nią ostro posiekam. Tyle że mi nie przeszkadza że to H''n''S, a wam na litość boską powinno!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Buhahahahahahaha!:) A pisałem tyle razy że nie będzie Warcrafta IV:) To jeszcze mi odpisywano "że się nie znam":) I miałem rację:P A nowe Diablo.. Cóż zawsze jest miło popykać rozwalając setki potworków dla odstresowania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2008 o 17:42, J.a.k napisał:

Dobry tekst :) Jak dla mnie to będzie świetna gra i pewnie w nią ostro posiekam. Tyle
że mi nie przeszkadza że to H''n''S, a wam na litość boską powinno!!!

Dlaczego by miało nam przeszkadzać? To przecie jedna z perełek PeCetowych! Nie było jeszcze godnego rywala dla Diabełka, więc gdy patrzę na gameplay czy chociaż małe info na jego temat łezka kręci się w oku ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Zajebiście to wszystko śmieszne... Gdyby ta gra nazywała się inaczej i wychodziła na
> konsole to by tu były tylko teksty typu: "jakiś tam zwykły H''n''S"

Dobra J.a.K daruj sobie... Ta jedna gra ma szansę sama położyć line-up exclusive''ów choćby na x-klocka do końca jego istnienia, więc nie dziwię się że chcesz sobie na nią popluć.

Z tego co obejrzałem na gameplay''u to grywalność wylewa się wiadrami z monitora, przebija spokojnie to co było w D2. W tą grę będzie można grać bez znudzenia latami, tak jak w poprzednią część.

godryk

> Poza tym, jak ma wyglądać ujecie na powierzchni gdy świeci słońce, jak w nocy?? GSM, nie osmieszaj się -
> Diablo R.I.P?? Zero klimatu?? WoW 2?? Czy Blizzard kiedyś coś spaprał, pomyśl logicznie.

Dokładnie. Jak jest się na powierzchni i świeci Słońce to też ma być ciemno? No kurde bez przesady, przecież do cholery to nie jest jakiś Emo 3 tylko Diablo 3. Wystarczy pomyśleć, że jak cała gra jest mroczna, to czym ma się wyróżnić np. takie sanktuarium Diablo? Jeżeli cała gra jest do przesady mroczna, to staje się mdła i nie ma żadnego kontrastu, przez co można to wszystko o kant dupy potłuc, dobrze że przynajmniej Blizzard o tym wie i nie zatrudnia takich "pseudohardkorowców" co to tylko w "mroczne" gry grają.

Jak dla mnie gra prezentuje się już teraz świetnie, a przecież do premiery jeszcze wiele się zmieni (ile w samym SC2 już się zmieniło od czasu ogłoszenia prac ;)). Rewelacyjnie prezentuje się nowe sterowanie, znacznie łatwiej będzie zmieniać umiejętności itd. Ogólnie bardzo pozytywnie mnie zaskoczyli :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trailer "Cinematic Trailer" obejrzałem już kilka razy i oto moja mała analiza i znaki zapytania:

* pierwsza scena - to, jak pali się ogień prezentuje się świetnie - dynamika, barwy zostały zachowane w perfekcyjny sposób

* świece które zapala dziewczynka były już wcześniej użyte, na co wskazują szczątki wypalonego wosku przyklejone na górze

* kto jest przedstawiony na tym "pomniku" w 48 sekundzie? Co to są te budowle w tle, czyżby jakieś zapomniane miasto..?

* zachód słońca wygląda bardzo ładnie i naturalnie

* szczątki jakiegoś potwora w minucie 1:05 świadczą o tym, że musiała tu niedawno odbyć się jakaś bitwa

* minuta 1:12 - spadająca gwiazda, meteoryt..?

* minuta 1:30 - czyżby armia demona? Ogromna ilość stworów na ekranie, rewelacyjna gra świateł, ogień buchający z dwóch kręgów...

* minuta 1:34 - co oznacza ten miecz? Czy jest on wyrzucony w imię dobra?

* minuta 1:36 - ten sam obiekt, który widzieliśmy w 1:12 - czyżby miał on coś wspólnego z fabułą? Uderza on potem w tą budowle, w której biegnie dziewczynka...

* 1:43 - kim jest ten dziadek? Moim skromnym zdaniem postać ta związana jest z tą dziewczynką, może to być jakiś mag...

* no i pytanie główne - kim jest ta dziewczynka?

* 1:45 - demon w nowym wcieleniu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2008 o 17:53, Metalhead86 napisał:

> Dobry tekst :) Jak dla mnie to będzie świetna gra i pewnie w nią ostro posiekam.
Tyle
> że mi nie przeszkadza że to H''n''S, a wam na litość boską powinno!!!
Dlaczego by miało nam przeszkadzać? To przecie jedna z perełek PeCetowych! Nie było jeszcze
godnego rywala dla Diabełka, więc gdy patrzę na gameplay czy chociaż małe info na jego
temat łezka kręci się w oku ;).


Łezka kręci się i mi... ale ta gra to nic takiego poza tym :) To co pokazali to fajowe momenty, a większość gry wiadomo jak wygląda. Więc naprawdę, moim zdaniem jesteście w tej chwili nie fair.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

UWAGA! WAŻNE OGŁOSZENIE NIEPŁATNE:*Ostrzegamy producentów gier, że teraz nie warto robić H&S innego niż Diablo III*.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2008 o 18:14, master matrox napisał:

* 1:43 - kim jest ten dziadek? Moim skromnym zdaniem postać ta związana jest z tą
dziewczynką, może to być jakiś mag...


Jest to... Deckard Cain jeśli dobrze wywnioskowałem po połączeniu faktów z trailera i z gameplay''u ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować