Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Diablo III oficjalnie zapowiedziane!!!

505 postów w tym temacie

Dnia 29.06.2008 o 08:58, J.a.k napisał:

Wykorzystanie Havok i zniszczalne otoczenie to nic nowego... sorry.

Z twoich wypowiedzi można wywnioskować, że jesteś fanbojem konsol ;). Nigdy w grach cRPG (i ich "odgałęzieniu" czyli H''n''S) nie można było spotkać wykorzystania otoczenia do przewagi nad przeciwnikiem. To tak samo jak powiedzieć, że Call of Duty 4 jest dupny bo Company of Heroes jest bardziej epicki. Sorry ale mówienie takich rzeczy graniczy z bezsensem ;).

Dnia 29.06.2008 o 08:58, J.a.k napisał:

Grafika moim zdaniem jest doskonała. Jest ładna i estetyczna, a przy tym gra pewnie nie
będzie miała zbyt dużych wymagań. No i to co jest naprawdę świetne to klimat. Te wszystkie
smaczki o których wspomniałeś(choć kamieniem milowym to na litość boską nie są), razem
tworzą naprawdę fajne wrażenie :)

Dobrze, że gra nie będzie całkowicie mroczna i denna. Połączenie "stałej" kamery z trójwymiarem, jak to miało miejsce w m.in. Titan Quest, jest znakomitym rozwiązaniem. Muzyka z poprzednich części Diablo budowała świetny klimat (były to imho najbardziej klimatyczne gry w jakie miałem przyjemność zagrać), dlatego też myślę, że Blizzard i tu nie zawiedzie. Fabuła troszkę naciągana - kiedy Deckard Cain wraca do ruin katedry w Tristram, kometa z nieba trafia w miejsce, skąd Diablo - Pan Grozy - niegdyś wszedł do naszego świata. Cytując Blizz''a "kometa ta niesie omen i wzywa wojowników Sanktuarium do obrony świata śmiertelników". Brzmi to aczkolwiek epicko ;). Co do narzekań o W4 - Azeroth i Pustkowia zostały do końca wyeksploitowane przez WoW, a WarCraft''ów jest już za dużo, więc czemu by nie wskrzesić Diabełka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja również zamierzam wrócić do dwójki , baaa nawet od jedynki zacznę ;)

Właśnie sprawiłem sobie leciwego lapa - na diablo1 w sam raz ;D

Zauważyłem ,że niektórzy narzekają na grafikę.
Szczerze ? na początku również się przestraszyłem . Mówię sobie, kurde przecież to taka sama bajkowa grafika jak w WoW/Warcraft '' cie ;/ Ale po obejrzeniu wszystkich możliwych materiałów ( gameplay na deser ;) )stwierdziłem, że grafika jest przecudna i bardzo się cieszę, że graficy Blizzarda nie zdecydowali się na ostatnio panujący modny efekt graficzny bump mapping (a jeśli nawet to prawie go nie widać )bo wygląda to okropnie. Wszystko się świeci jakby było nonstop mokre lub brudne;/ Najgorzej to wyglądło w Prey''u .....bleeeeee

Jeśli chodzi o sama grę to sama mechanika gry na szczęście nie zmieniła się ;) Wygląda to narazie jak mocno rozszerzone diablo 2 ;)

Mam nadzieje, że CDP da EK bo z przyjemnością kupię - jeśli zdążę; D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Plus jakaś postać walcząca na odległość/z ukrycia, takie połaczenie Amazonki z Zabójczynią."

a, no może...to Ranger w takim razie będzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2008 o 12:31, zawcia napisał:

"Plus jakaś postać walcząca na odległość/z ukrycia, takie połaczenie Amazonki z Zabójczynią."

a, no może...to Ranger w takim razie będzie :D



Według mnie to klasy postacie będą lekko powiązane z WoW, czyli pojawią się jeszcze:

-Druid
-Jakaś odmiana Rogue (może Assassin?)
-Nieumarły Nekromanta
-Mag
-Być może Czarnoksiężnik, albo Paladyn

Łącznie dałoby to 7 klas postaci (o tylu wspominał facet w gameplayu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2008 o 12:36, rob300i napisał:

Łącznie dałoby to 7 klas postaci (o tylu wspominał facet w gameplayu).


Klas postaci ma być 5!
Poczytaj FAQ na oficjalnej stronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2008 o 12:37, Kawosz napisał:

> Łącznie dałoby to 7 klas postaci (o tylu wspominał facet w gameplayu).

Klas postaci ma być 5!
Poczytaj FAQ na oficjalnej stronie.



Właśnie że nie jest to pewne. Na stronie pisze że 5, tymczasem facet w oficjalnym gameplayu mówi że 7...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.06.2008 o 12:40, rob300i napisał:

Właśnie że nie jest to pewne. Na stronie pisze że 5, tymczasem facet w oficjalnym gameplayu
mówi że 7...


Facet czytając mógł się pomylić, na stronie to raczej mało prawdopodobne. Ja obstaje przy wersji z FAQ-sa. Oczywiście wszystko jest możliwe, na dzień dzisiejszy należy przyjąć, że 5 sztuk :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie w FAQu brak jednej kwestii: co z hardcore?? Sądząc po tym odgryzaniu głowy to moze nie byc :/ to by nie bylo fajne.
Jesli chodzi o klasy mamy juz nekromante(witch doctor) i barbarzynce. zostaje miejsce na jakiegos maga, jakas klasa dystansowa, no i pewnie paladyn. Albo odpowiedniki, taki byl w sumie rozklad klas w podstawce do D2. Calkiem logiczny i ciezko tu z czegos zrezygnowac.
Gameplay wyglada akurat - tak podobny do D2 ze az sie lezka w oku kreci :) Jednoczesnie sprawia wrazenie bardziej dynamicznego. nic dodac nic ujac, z mojego punktu widzenia jakies szczegolne zmiany w konwencji nie sa potrzebne. Siła Diablo nie lezala w szczegolnym nowatorstwie, tylko w dobrm balansie (albo czymkolwiek innym, wazne ze jest sporo gier podobnych ale rzadzi Diablo)

Ehh, az sie boje tych przyszlych godzin spedzonych na Bnecie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2008 o 13:28, Mroku21 napisał:

Ale wy jesteście biedni :P, lektor powidział SEVERAL a nie seven. Widać różnicę
teraz?


Dzięki za sprostowanie. Akurat nie słuchałem jego komentarza. Skoro jest napisane 5 to chyba wszystko jest jasne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam propozycję do CDProjekt jeśli będzie wydawcą Diablo 3 aby edycja kolekcjonerska była dostępna w pierwszej kolejności uczestnikom tego wątku !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! żeby znów gówniani cwaniaczkowie nie handlowali na Allegro EK tak jak to było w przypadku wielu premier choćby Wiedźmina ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znamy już 2 klasy: Barbarzyńca i Witch Doctor (po polsku ZNACHOR)
Moim zdaniem w Diablo 3 nie ujrzymy na pewno Nekromantę, bo zamiast niego mamy już Znachora, który ma podobne zdolności co Nekromanta. Nie spotkamy także Amazonki, bo tutaj nie mamy wyboru płci przeciwnej :)

Ale moim zdaniem na pewno ujrzymy w Diablo 3, Paladyna, jako bohatera światłości walczącego ze złem. Tego bohatera to jestem na 100% pewien. Czarodzieja, bo zawsze był w Diablo od samego początku istnienia tej gry. I może być jakiś jeszcze nieznany bohater, ale obstawiałbym na Druida.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2008 o 14:41, Thebisre napisał:

Nie spotkamy także Amazonki, bo tutaj nie mamy
wyboru płci przeciwnej :)

Nie? Czemu niby? ;<

Dnia 29.06.2008 o 14:41, Thebisre napisał:

Ale moim zdaniem na pewno ujrzymy w Diablo 3, Paladyna, jako bohatera światłości walczącego
ze złem.

A to kimś można było kiedykolwiek w Diablo walczyć przeciwko dobru?

Dnia 29.06.2008 o 14:41, Thebisre napisał:

Tego bohatera to jestem na 100% pewien. Czarodzieja, bo zawsze był w Diablo
od samego początku istnienia tej gry.

Musi być czarodziejka, bo to już kultowa sprawa jest, że kobita tam wszystkich niszczy w magii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2008 o 14:41, Thebisre napisał:

Nie spotkamy także Amazonki, bo tutaj nie mamy
wyboru płci przeciwnej :)


No to dostaniemy Łowcę, co za problem.

@walkfire, wth? Uczestnikom wątku? Dzieciom, które około godziny 12:30 zasypały temat durnymi wypowiedziami? Niektórzy to mają naprawdę głupie pomysły :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2008 o 15:32, Mistic napisał:

> Nie spotkamy także Amazonki, bo tutaj nie mamy
> wyboru płci przeciwnej :)

No to dostaniemy Łowcę, co za problem.

@walkfire, wth? Uczestnikom wątku? Dzieciom, które około godziny 12:30 zasypały temat
durnymi wypowiedziami? Niektórzy to mają naprawdę głupie pomysły :-)

Podpieram Mistica stabilną belką :P Ten pomysł jest tak "zabawny", że aż skłonił mnie do wypowiedzi. Większość z "użytkowników" tego forum, które po ogłoszeniu przez Blizzard projektu Diablo III rzuciła się do tematu pisząc " Djablo jush jezd!!111!1!1 Gimła Djablo". To ma być dyskusja na poziomie? No błagam. Apropo sprzedawania na allegro Edycji Kolekcjonerskich, to tylko spryt i wrodzona umiejętność radzenia sobie w życiu.

(HyHy :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakie dzieci Neo? Jaka dyskusja niemerytoryczna ? Ja tam widzę mnóstwo wypowiedzi na temat - ludzie dywagują o klasach postaci, ilości czarów, grafice, wymaganiach itp., itd. :). A cóż.... ludziska się cieszą i nie ma co się dziwić, Blizzard i jego gry są praktycznie objęte pewnego rodzaju kultem :).

Sam się niezmiernie cieszę że trójeczka nie dość że będzie, to w dodatku jest już w zaawansowanym stadium produkcji :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Również uważam, ze Witch Doctor zastąpił nekromantę
Barbarzyńca jako tępy wojownik.
Łowca jako dystansowiec i cichy zabójca.
Paladyn bo musi być i już.
Czarodziej j/w

ot i mamy 5 klas ^^

Grafika wygląda bardzo klimatycznie i zdecydowanie nie jest tak cukierkowa jak Warcrafta III

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2008 o 16:10, Budyn napisał:

> > Nie spotkamy także Amazonki, bo tutaj nie mamy
> > wyboru płci przeciwnej :)
>
> No to dostaniemy Łowcę, co za problem.
>

Dnia 29.06.2008 o 16:10, Budyn napisał:

Podpieram Mistica stabilną belką :P Ten pomysł jest tak "zabawny", że aż skłonił mnie
do wypowiedzi. Większość z "użytkowników" tego forum, które po ogłoszeniu przez Blizzard
projektu Diablo III rzuciła się do tematu pisząc " Djablo jush jezd!!111!1!1 Gimła Djablo".
To ma być dyskusja na poziomie? No błagam.

Przejrzałem ten, i parę innych wątków o Diablo III, i to nawet od tej 12.30. I wiesz co ? Stwierdzam że musiały ci się pomylić fora.
No chyba że jesteś tym typem człowieka, która uważa że bycie przez całe życie poważnym , jest cechą świadczącą o byciu męską, dorosłą, i odpowiedzialną osobą, i krzywo patrzysz się na ludzi którzy po prostu cieszą się na wieść że w końcu, po prawie 8 latach oczekiwań (tak, niektórzy tyle czekali) wyjdzie kontynuacja ich ulubionej gry.
>Apropo sprzedawania na allegro Edycji Kolekcjonerskich,

Dnia 29.06.2008 o 16:10, Budyn napisał:

to tylko spryt i wrodzona umiejętność radzenia sobie w życiu.

(HyHy :P)

Ja to nazywam cwaniactwem, które w wielu środowiskach nie jest mile widziane. Jest respektowane, tylko dlatego że jest legalne, jeśli tak to można ująć.
Kurna, odnoszę wrażenie że w dzisiejszych czasach bycie pogodnym człowiekiem jest wręcz zabraniane. To już nawet cieszyć się głośno z czegoś nie można?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować