Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Dnia 09.06.2007 o 23:06, stiffyone napisał:

8. Duża część ekipy wybiera się nad wodę gdzie męczą dziewczyny i wracają cali mokrzy.


Teraz TO nazywa sie meczeniem? ;-) Za moich czasow mowilo sie, ze... a przepraszam forum czytaja niepelnoletni uzytkownicy. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nawet mnie nie strasz ;) Nie uznaję czegoś takiego, jak zabawa na abonament :P No chyba, że chodzi o serwer klanowy do CS, to wtedy płacę ;)
Wojman-->skąd wiesz o co mu chodziło ?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2007 o 23:31, Probos napisał:

Nawet mnie nie strasz ;) Nie uznaję czegoś takiego, jak zabawa na abonament :P No chyba, że
chodzi o serwer klanowy do CS, to wtedy płacę ;)


Przez neta to ja ostatnio tylko w Guild Wars gram, bo przynajmniej płacić nie trzeba. World of Warcraft na przykład od razu mnie od siebie odrzucił bez powrotu ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście byłem bardzo na WoW napalony, ale w traila pograłem 3h i odłożyłem ;) Wymagam czegoś więcej od gry, niż tylko naparzania potworków, zwłaszcza, jeżeli ta przyjemność kosztuje 60zł miesięcznie ;)
PS: GW dobra rzecz ;P
PS2 : Spotkał się już ktoś z tą myszka ? Bo zastanawiam się nad zakupem ;P http://allegro.pl/item200345717_creative_fatality_mouse_optical_gamer_gw_24m_.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2007 o 23:18, stiffyone napisał:

> Idę spać, bo podejrzewam, że rodzice już niedługo wrócą z imprezy, toteż życzę wszystkim
dobranoc :)

My tobie również, a ja siedzę sam trzeci dzień jutro, ale ty masz szczęście.
Nikt mnie nie odwiedza i w dodatku jutro urodzinki, a ja sam - ale na pewno zerknę także do
was.
100lat, 100 lat ...

Wszystkiego najlepszego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też nie wiem co ci fani w WoW-iw widzą ;p.
W teamach CS dają kasę za to że grasz. (np. SK Gaming, czy Pokerstrategy.com dawniej Pentagram)
A za MMO każą płącić haah ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A z tą myszką, płacisz tylko za logo tego zasrańca który dobrze gra. ;p
Kup sobie A4Tech X-750 BF lub jeśli masz kasę Razer DeathAdder

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

LOL
Patrze się na statystyki forum a tam 1 koleś z WT który napisał tylko 2 posty i zdobył tytuł przez 8 dni. To chyba jakiś błąd na forum.
A drugi koleś też ma WT i napisał tylko 8 postów. Niech niebiescy wezmą i to naprawią!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czytałem kilka recenzji i większość była pochlebna ;) Ale dzięki za pomoc, zwłaszcza o tym pierwszym modelu nie wiedziałem, drugi jest zbyt sławny, żeby go nie znać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam tego A4Tech i ta myszka ma taki guziczek o.0 co nazywa się 3x - oddaje za 1 przyciskiem 3 strzaly, wiec jak masz duale (pistole) w terro to z tym przyciskiem wymiatasz trochę.
Trzeba sie przyzwyczaić
PS: Kto był na filmie Tropiciel ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2007 o 23:41, nerull7 napisał:

LOL
Patrze się na statystyki forum a tam 1 koleś z WT który napisał tylko 2 posty i zdobył tytuł
przez 8 dni. To chyba jakiś błąd na forum.
A drugi koleś też ma WT i napisał tylko 8 postów. Niech niebiescy wezmą i to naprawią!


Ja widziałem innego, który uzyskał status "Pracownik CDProject", więc może ci też zostaną pracownikami(chodzi o to, że awansuje przez wszytskie tytuły, tak jakby pracownik był najwyżej), albo to zwyczajny błąd:)

BTW, grał ktoś z was w Thiefa(3 część), bo dzisiaj zacząłem grać i jest nawet niezła, w przeciwieństwie do części 1 i 2, w których odpychała mnie przede wszystkim grafika i pierwsza osoba. A wy co o niej myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.06.2007 o 23:28, Wojman napisał:

Teraz TO nazywa sie meczeniem? ;-) Za moich czasow mowilo sie, ze... a przepraszam forum czytaja niepelnoletni uzytkownicy. :D


No mnie-więcej tak to teraz wygląda.

O dzięki wszystkim za życzenia, ale urodziny dopiero ca 15 minut heh.

Widzę, że jednak nawet jeśli forumowicz spadnie tak nisko jak ja jest nadal traktowany przez chyba większość równo i to mnie cieszy, ale mam nadzieję - heh - nie no teraz to już chyba bardziej spaść nie mogę, a jak już to ban, więc chyba powstrzymam się od niepotrzebnych już komentarzy i zacznę pisać jak najwięcej i jak najlepiej w każdym jednym poście, ale i służę pomocą nadal jak zwykle jestem otwarty na każde nawet najtrudniejsze zadania i pytania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O, ktoś kto się zna na rzeczy ;) Ale osobiście na początek rozgrywki, zawsze jak gram klanówkę, to cały mój team ( jeśli jesteśmy Terro ofc ) berze Kevlara i ammo do Glocka ;P Ale ten 3x to porządny przycisk, przy AK i M4 będzie przydatny ;P Bo Famas już ma Bursta ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziń dybry.. Gołota wygrał w 2 rundzie :P pewnie zaraz forum spadnie ale chciałem się zapisać jak jest bitelz czy sobie poradziłeś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować