Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Ja kiedyś uczyłem się jeździć na desce ale mi się znudziło więc teraz mi leży deska w domu. Może w wakacje jak będę się nudzić to wezmę się ponownie za naukę jazdy na desce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór wszystkim markom ! : )
Po wielkich bólach postanowiłem od dziś znowu grać w Morrowinda(ale z dodatkami), czego nie robiłem od ponad pół roku - wszystko spowodowane tym, że mody do tej gry będą teraz w CDA. Wiecie co wam powiem - że gra tak jak wciągała mnie kiedyś tak robi to i teraz, choć nie wyobrażam sobie grać bez modyfikacji ;P. To druga taka "magiczna" gra, tuż po Falloucie 2, nawet Gothic żaden mnie tak nie ciągnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O jak mnie dawno na forum nie było :) Spaliła mi się płyta główna, a przez prace nie miałem czasu żeby się tym zająć jakoś. Zresztą teraz mam problemy z systemem, ale to już mniejszy problem. Coś mnie ominęło przez ostatnie dwa tygodnie ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście noc jest ;p
Poza tym witam ;p
I mam pytanie:
Czy jest może jakiś pro (może Walgierz) który zna się na kartach graficznych i na płytach głównych ?
Moje GG: 7815559
Mam parę pytań np. jak zbudować komp na bazie Core2Duo i karty pod DirectX 10.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2007 o 22:39, Mashivi napisał:

Oj coś dzisiaj chyba niewiele osób? Wszyscy balują/wyjechali, czy też śpicie? ;p


To może ja się wypowiem, na obalenie tej tezy.

Więc na początek w wielkim skrócie dzień dzisiejszy w moim wydaniu.
1. Wstaję godzina 8:00 - zasnąłem o 3:00 to jeszcze nie byłem w pełni sił.
2. Zerkam na gram.pl, ale nie było, więc coś zjadłem i zaczynałem się już przygotowywać do rajdu na, który umówiłem się wraz z ekipą około 15 osób.
3. O godzinie 9:30 już wyjeżdżam spod domu, a następnie jadę w umówione miejsce gdzie o 10:00 spotykam się ze wszystkimi.
4. Kupujemy jeszcze razem sprzęt na wycieczkę.
5. Jedziemy około godziny na miejsce z przystankami, około 15 kilometrów.
6. Przygotowujemy wszystko, zbieramy drewno na ognicho i szukamy najlepszego pola na koce, a zarazem cienia dla rowerów.
7. Rozpalamy ogień, pieczemy kiełbaski, które następnie konsumujemy przy radiu.
8. Duża część ekipy wybiera się nad wodę gdzie męczą dziewczyny i wracają cali mokrzy.
9. Rozmawiamy, jeszcze kończymy z resztą kiełbas i robimy parę toastów.
10. Około godziny 17:00 wracamy do domów.
11. Wróciwszy do domu sprawdzam co na gram.pl i tworzę wpis z relacjami z wycieczki półmartwy, spocony i nawalony.
12. Gram na* komputerze, ale i przeglądam strony w internecie i rozmawiam ze znajomymi przez gadu-gadu i IRC.
13. Wracam na gram.pl i zaczynam rozmowę w nocnych markach.

*gra się "na" komputerze, bo gra się na skrzypcach, na flecie, na klawiszach, więc czemu mówi się "w" jak komputer to urządzenie na, którym się tworzy i gra?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2007 o 23:01, gaax napisał:

O jak mnie dawno na forum nie było :) Spaliła mi się płyta główna, a przez prace nie miałem
czasu żeby się tym zająć jakoś. Zresztą teraz mam problemy z systemem, ale to już mniejszy
problem. Coś mnie ominęło przez ostatnie dwa tygodnie ?:)


Tak. Starcraft 2 będzie grą cRPG, Microsoft zostaje zamknięty, Fallout 3 będzie grą FPS, a do Obliviona wychodzi dodatek "Alien Invasion on Cyrodill"...prócz jednej informacji reszta to zdecydowanie bajki ^^.
Na poletku gier PC, właściwie jedyną (dla mnie) ważna rzeczą jest "plotka" o tym, że ma ukazać się KotOR 3...eh, marzenie ;p.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2007 o 22:56, Mashivi napisał:

Chodzi o to że na deskorolce uczyłeś się w basenie jeździć, czy to ta już tak nieprzytomny
jestem? xD


Chyba źle zinterpretowałeś:D Chodziło mi o to, że tam(czyli w Policach) uczyłem się jeździć, a nie w basenie. Zresztą Grip byłby już do wymiany;P

nerull7---->To chwyć deskę w rękę i idź jeździć:) Skateboarding jest nawet fajny(jak nie supeeer):P

Tomek1990----> Ja kilka razy podchodziłem do Morka, jednak nigdy mnie nie wciągnął :P Na wakacje znów spróbuję(wraz z modami i dodatkami):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2007 o 23:12, edeń napisał:

Idę spać, bo podejrzewam, że rodzice już niedługo wrócą z imprezy, toteż życzę wszystkim dobranoc :)


My tobie również, a ja siedzę sam trzeci dzień jutro, ale ty masz szczęście.
Nikt mnie nie odwiedza i w dodatku jutro urodzinki, a ja sam - ale na pewno zerknę także do was.
100lat, 100 lat ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2007 o 23:17, Anais napisał:

Słyszeliście że Kotor 3 ma być MMOrpg ?

A gdzie Ty, żeś to niby słyszał?
Nie wierze w to - 2 poprzednie części były RPG, a tu nagle wyskoczą z MMORPG - wątpię!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2007 o 23:10, Sarafan_Knight napisał:

> Fallout 3 będzie grą FPS

Widzę, że wyolbrzymianie aktualnej sytuacji dotarło nawet tutaj...


"Skrót myślowy". :] Na aktualnym etapie prac nic nie jest pewne, sam też wierzę w Bethesdę i to, że wiedza co robią i jakie są wymagania.
Jednak Bethsoft również stwierdza, że będą to robić jak oni umieją i że szykuje się pewne odejście od pierwotnej formuły Fallouta.
Jednak F 3 bez systemu SPECIAL i paru innych ważnych rzeczy to już nie Fallout - bo klimat to tylko jedna z części składających się na magię tej serii, a nie główny element owej...że niby wielu ludzi się powtarza w tej sprawie? Cóż, widać są ku temu jakieś obawy, ale nic nie jest na razie pewne. Co by nie było, ja jestem trochę do całego projektu sceptycznie nastawiony i tyle, do pierwszego gameplaya chyba niewiele się moje nastawienie zmieni...eh, projekt Van Buren na DX 9.0 i wszyscy by byli zadowoleni ^^.

Vasilli - Spróbuj, bo się opłaca, Morrowind to IMO świetna gra jest.

Anais - Podobno ma być zwykłym cRPG, to info jakoby tworzono MMO na jego bazie są nieprawdziwe. Ja tak słyszałem bynajmniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko nie to :/ Kolejna masówka, zapewne jeszcze na abonament, jeżeli to prawda, w co wątpię, to ubolewam :/
stiffyone-->Naj,naj, zdrówka szczęścia i takie tam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2007 o 23:21, Tomek1990 napisał:

"Skrót myślowy". :] Na aktualnym etapie prac nic nie jest pewne, sam też wierzę w Bethesdę
i to, że wiedza co robią i jakie są wymagania.
Jednak Bethsoft również stwierdza, że będą to robić jak oni umieją i że szykuje się pewne odejście
od pierwotnej formuły Fallouta.


Pewne odejścia od formy muszą być. Nie ma innej możliwości. Zmiany muszą być. Nikt nie zdecyduje się na wydanie gry w takiej formie w jakiej była wydana 10 lat temu.

Dnia 09.06.2007 o 23:21, Tomek1990 napisał:

Jednak F 3 bez systemu SPECIAL i paru innych ważnych rzeczy to już nie Fallout - bo klimat
to tylko jedna z części składających się na magię tej serii, a nie główny element owej...że
niby wielu ludzi się powtarza w tej sprawie?


A skąd wiadomo, że nie będzie systemu SPECIAL, walki turowej i innych rzeczy? Niewiadomo. Więc oskarżenia części ludzi są kompletnie bezpodstawne.

Dnia 09.06.2007 o 23:21, Tomek1990 napisał:

Cóż, widać są ku temu jakieś obawy, ale nic nie
jest na razie pewne.


Są i ma je praktycznie każdy.

Dnia 09.06.2007 o 23:21, Tomek1990 napisał:

Co by nie było, ja jestem trochę do całego projektu sceptycznie nastawiony
i tyle, do pierwszego gameplaya chyba niewiele się moje nastawienie zmieni...eh, projekt Van
Buren na DX 9.0 i wszyscy by byli zadowoleni ^^.


A właśnie być może robią coś w stylu Van Burena tylko, że na engine Obliviona (czy Morrowinda jak kto woli :) ). Tego nie wiadomo, a ja myślę, że będziemy zaskoczeni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować