Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Dnia 08.06.2007 o 23:28, pretorianie napisał:

Wczoraj Bill Gates dostał odpowiednika polskiego doktora honoris causa na Harvardzie, Nawet
nie wiedziałem, że nie ma wyższego wykształcenia. To się chłopakowi w życiu udało.


To tak jak Lepper od jakichs tam ukraińskich uczelni... koleś, co nawet wysławiać się nie potrafi. Nie my o tym decydujemy niestety :\
Dobra lecę, bo jeszcze pranie muszę wywiesić, a zaraz pewnie i tak się pojawi nasza przyjaciółka :=S
Ostatnio pisałem posta na chyba 1000 znaków, klikam na dodanie posta, a tu co? Wielka Żółta Kartka chlasnęła mi po ryju! ;( i w takich sytuacjach mam ochotę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2007 o 23:47, Probos napisał:

Prawda jest taka, że gdyby wszyscy gracze na świecie mieli x-fire, to myślę, że spokojnie CS
1.6 podskoczył by na podium, a WoW się znacznie umocnił na pozycji lidera ;)
Zresztą, jak dla mnie CoD, to po prostu badziewka, jeżeli chodzi o tryb multi, nie wiem, co
ludzie w tym widzą :/


No własnie, Ty nie wiesz, ale oni wiedzą ;P Tak samo nie każdemu podoba się WoW, ale dla mnie to on jest najlepszy =D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.06.2007 o 23:47, Probos napisał:

Zresztą, jak dla mnie CoD, to po prostu badziewka, jeżeli chodzi o tryb multi, nie wiem, co
ludzie w tym widzą :/

Jest dynamiczna, to wystarczy. Poza tym wyszło do niej naprawdę wiele fajnych modów do multi, w tym sławny "Commanders" (nie pamiętam dokładnie, ale chodziło właśnie o dowódców). Naprawdę przyjemnie się gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałem się pożegnać.... jeszcze ok 10 h i wyjazd, spać dziś nie idę, jeszcze w trakcie pakowania, bo milion spraw wyszło w ciągu dnia, normalka, torba się wydaje za mała :( , gdzie ja to wszystko upchnę....?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2007 o 23:54, Darkstar181 napisał:


> Zresztą, jak dla mnie CoD, to po prostu badziewka, jeżeli chodzi o tryb multi, nie wiem,
co
> ludzie w tym widzą :/
Jest dynamiczna, to wystarczy. Poza tym wyszło do niej naprawdę wiele fajnych modów do multi,
w tym sławny "Commanders" (nie pamiętam dokładnie, ale chodziło właśnie o dowódców). Naprawdę
przyjemnie się gra.


Mnie się przyjemnie teraz gra w WoW''a ;)) Jak mam wolną chwile to siedze i gram, żeby w jak największym stopniu wykorzystać czas, który mam przeznaczony na granie - czyli miesiąc. ;P Później może być cięzko, ze zdobyciem kasy na granie ... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2007 o 00:18, marian538 napisał:

Chciałem się pożegnać.... jeszcze ok 10 h i wyjazd, spać dziś nie idę, jeszcze w trakcie pakowania,
bo milion spraw wyszło w ciągu dnia, normalka, torba się wydaje za mała :( , gdzie ja to wszystko
upchnę....?

A gdzie się wybierasz ?? Już wakacje masz, czy co ?? =P Inna strefa czasowa (?) ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

heh ja dopiero teraz zauważyłem, że to już po 00.00 :) Za bardzo z tykusem się zagadałem ;D Tak sobie myślę, że to będzie moja pierwsza prawdziwa markowa sesja :)

bitelz90
Mój brat ma podobna sytuację. Właśnie pobrał triala gry EVE Online i tak sie wciągnął, że już myśli nad zarobkiem na abonament xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2007 o 00:27, Obi-wan Kenobii napisał:

A ja wracam z ogniska, było super i chyba się...zakochałem :D

Nieźle, że dopiero teraz wróciłeś :) Byłeś z klasą czy to organizowane przez Dom Kultury itp.? A twoja luba mieszka gdzieś w okolicy? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2007 o 00:20, bitelz90 napisał:

A gdzie się wybierasz ?? Już wakacje masz, czy co ?? =P Inna strefa czasowa (?) ;))

Wakacje- tak, już mam, ma szczęście :) Wybieram się zaś do Marsylii, łącząc przyjemne z pożytecznym :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich Nocnych Marków !
Dziś Robert Kubica zajął dopiero ósme miejsce w kwalifikacjach, a jego teamowy partner Heidfeld był 3 ... Mam nadzieję że to wina dużej ilości paliwa a nie kłopotów z bolidem ... Co o tym myślicie ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2007 o 22:34, kolektor napisał:

Witam wszystkich Nocnych Marków !

Witam również.

Dnia 09.06.2007 o 22:34, kolektor napisał:

Dziś Robert Kubica zajął dopiero ósme miejsce w kwalifikacjach, a jego teamowy partner Heidfeld
był 3 ... Mam nadzieję że to wina dużej ilości paliwa a nie kłopotów z bolidem ... Co o tym
myślicie ???

Mnie tam osobiście, Kubisa zwisa i powiewa.
Mogę się założyć że w tym sezonie na 90%, nie stanie na podium.
A co do dzisiejszego wyścigu, to 5 minut oglądałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj coś dzisiaj chyba niewiele osób? Wszyscy balują/wyjechali, czy też śpicie? ;p

Cóż, jako że ja też wykończony po całym dniu jestem - dobranoc. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2007 o 22:39, Mashivi napisał:

Oj coś dzisiaj chyba niewiele osób? Wszyscy balują/wyjechali, czy też śpicie? ;p


Śpimy ?! co to to nie xD
Ja narazie sobie z bliską koleżanką reozmowę prowadze, a potem siadam sobei do GW a potem znów lookne tu, a potem...potem się zobaczy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja już sobie nockę zaplanowałem. Będę młócił orków i uruk-hai w Trzeciej Erze :D. Każdemu kto ma PS2 polecam kupno tej gry (bądź pożyczenie), bo naprawdę warto. W wielkim skrócie można powiedzieć, ze jest to Final Fantasy w świecie Tolkiena :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2007 o 22:42, wip_01 napisał:

Ja narazie sobie z bliską koleżanką reozmowę prowadze, a potem siadam sobei do GW a potem znów
lookne tu, a potem...potem się zobaczy :D

No to ja miłego wieczoru życzę, ale na Twoim miejscu wybrałbym kolezankę - wiesz, GW może poczekać... ^^''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2007 o 22:39, Mashivi napisał:

Oj coś dzisiaj chyba niewiele osób? Wszyscy balują/wyjechali, czy też śpicie? ;p


Balować wyjechali moi rodzice, dlatego tak długo (przynajmniej na mnie) siedzę przy komputerze i czytam posty forumowiczów.

Dnia 09.06.2007 o 22:39, Mashivi napisał:

Cóż, jako że ja też wykończony po całym dniu jestem - dobranoc. ;)


Słodkich snów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2007 o 22:48, Mashivi napisał:

No to ja miłego wieczoru życzę, ale na Twoim miejscu wybrałbym kolezankę - wiesz, GW może poczekać...
^^''


CHodziało mi kiedy koleżanka pójdzie już nynać, bo takto opuszczać żal by było xD
A GW poczeka, potrafiło przedwczoraj poczekać zminimalizowane to i dzisiaj poczeka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A gdzie tam śpimy ;P Kupiłem sobie deskę i sobie na andregrandzie czytałem, aż tu nagle patrze 22:40, no to wbijam tu;P Ogólnie już się nauczyłem jeździć, skręcać(także manualem) A jutro będę udoskonalić się i spróbuje też zrobić ollie ;)

BTW: Witam Was;) Chciałem usprawiedliwić swoją wczorajszą nieobecność, ale w Policach u kuzyna(32 lata) byłem;P A neta tam nie było;( :) Nawet fajnie było, bo on ma dwóch synów, jeden 9 lat, drugi 0,5 lat;P Miał też mały basenik z którego praktycznie nie wychodziłem;) Tam tez właśnie uczyłem sie trochę na desce jeździć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2007 o 22:53, Vasilli napisał:

A gdzie tam śpimy ;P Kupiłem sobie deskę i sobie na andregrandzie czytałem, aż tu nagle patrze
22:40, no to wbijam tu;P Ogólnie już się nauczyłem jeździć, skręcać(także manualem) A jutro
będę udoskonalić się i spróbuje też zrobić ollie ;)

BTW: Witam Was;) Chciałem usprawiedliwić swoją wczorajszą nieobecność, ale w Policach u kuzyna(32
lata) byłem;P A neta tam nie było;( :) Nawet fajnie było, bo on ma dwóch synów, jeden 9 lat,
drugi 0,5 lat;P Miał też mały basenik z którego praktycznie nie wychodziłem;) Tam tez właśnie
uczyłem sie trochę na desce jeździć :D

Chodzi o to że na deskorolce uczyłeś się w basenie jeździć, czy to ta już tak nieprzytomny jestem? xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować