Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

szkoła ? a no tak sobota . ja jesetm w gimnazjum i mi się wydaje ze jutro też idę do budy . wczoraj przeżyłem horror . wstaje i wydawało mi sie ze muszę isć na chemie , a chemie lubie tak jak powell ( moh aa) niemców .

Co do gry karcianej :) hmm będzie na pewno fajna jesli ja dadzą . Prawda masz racje ze to wszytko juz było , medlion mielismy juz w g3 .

Cóz mi pozostaje czekać na zapowiedz ek airborne , i jej wymagań .

Pablo Querte - tak klawa mi nawala

A ja idę spac , miłego czuwania - pisania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2007 o 23:03, balduran2 napisał:

A tak w ogóle, to ile zawsze jest egzemplarzy Edycji Kolekcjonerskiej?


Przeważnie mało, o ile pamietam tylko HoMMa 5 mieli kilka tysięcy. Uważam, że Witcher będzie wydarzeniem jeszcze większym i CDP się odpowiednio postara. W samym sklepie będzie co najmniej 1000 sztuk :D jak nie więcej.
@Tykus >> Ojciec Riddick :D hyhyhy

ps. zasrane komary mutanty mnie tną z każdej strony! gorący jestem i się na mnie rzucają -_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i są już wyniki:
1. Medalion (42,03%) - Bezdyskusyjny zwycięzca.
2. Gra karciana (17,83%)
3. Koszulka (21,96%)
4. Artbook (17,71%)
5. Pocztówki (0,47%)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2007 o 23:05, Arkads napisał:

> A tak w ogóle, to ile zawsze jest egzemplarzy Edycji Kolekcjonerskiej?

Zależy. Silent Huntera było tylko 100 :).

róznie bywa stalkera było nawet chyba 200 ale nie jestem pewny.

Jestem za tym aby skrócić długi weekend.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2007 o 23:06, Word up napisał:

Heh może coś na poprawę chumoru:)
Kolega wstawił dziś filmik na youtube - http://www.youtube.com/watch?v=reAvcGRidus - xD(brecht!)

Nie przyznane się do niego:).

Jak już przy filmikach jesteśmy - zademonstruję wam glebę mojego kumpla z klasy xD Nie bójcie się. Poza obdarciem twarzy nic mu się nie stało xD
http://www.wrzuta.pl/film/7jvoDH2QXe/mega_gleba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.06.2007 o 23:11, buraczek18 napisał:

Jestem za tym aby skrócić długi weekend.



Mi też tak dziwnie. Tak jakoś pusto, nudno. Do szkoły się chce wracać i czekać na wakacje :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2007 o 23:08, greg_f napisał:

W samym sklepie będzie co najmniej
1000 sztuk :D jak nie więcej.

Spróbowali by zrobić mniej,
ale w sumie Edycja Kolekcjonerska - to EK, nie każdy może ją mieć. Jak sama nazwa wskazuje jest to edycja unikalna.
Mogę się założyć że, co najmniej 20% nakładu EK ze sklepu Gram trafi potem na Allegro - czyli ludzie zakupią w Pre-orderze po kilka/naście sztuk a potem jazda na aukcje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2007 o 23:16, balduran2 napisał:

ludzie zakupią w Pre-orderze po kilka/naście sztuk a potem jazda na aukcje.


A wiesz jak się na tym zarabia? EK dodatku do WoW schodziły na allegro po 700 zł :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2007 o 23:16, balduran2 napisał:

> W samym sklepie będzie co najmniej
> 1000 sztuk :D jak nie więcej.
Spróbowali by zrobić mniej,
ale w sumie Edycja Kolekcjonerska - to EK, nie każdy może ją mieć. Jak sama nazwa wskazuje
jest to edycja unikalna.

Ja bym jednak chciała, żeby wypuścili nieco więcej EK Wiedźka. Przecież zobaczcie jakie jest tym zainteresowanie. 1000 sztuk pójdzie w mniej niż 3 godziny...

Dnia 08.06.2007 o 23:16, balduran2 napisał:

Mogę się założyć że, co najmniej 20% nakładu EK ze sklepu Gram trafi potem na Allegro - czyli
ludzie zakupią w Pre-orderze po kilka/naście sztuk a potem jazda na aukcje.

Tego się właśnie obawiam. Na pewno znajdą się tacy, co kupią kilka sztuk, a później będą sprzedawali po parokrotnie wyższych cenach :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj Bill Gates dostał odpowiednika polskiego doktora honoris causa na Harvardzie, Nawet nie wiedziałem, że nie ma wyższego wykształcenia. To się chłopakowi w życiu udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2007 o 23:21, Magwisienka napisał:

Ja bym jednak chciała, żeby wypuścili nieco więcej EK Wiedźka. Przecież zobaczcie jakie jest
tym zainteresowanie. 1000 sztuk pójdzie w mniej niż 3 godziny...

A ja bym chciał, żeby nie było EK - tylko żeby było 1 wydanie tylko takie jak EK i wszyscy byliby zadowoleni.

Dnia 08.06.2007 o 23:21, Magwisienka napisał:

Tego się właśnie obawiam. Na pewno znajdą się tacy, co kupią kilka sztuk, a później będą sprzedawali
po parokrotnie wyższych cenach :(

Na pewno tak będzie, a na dodatek będą nawet kupować po kilkadziesiąt sztuk - tak jak to było na przykład przy HoM&M 5.

tykus ===> I ktoś kupował to po 700 zł?

pretorianie ===> A pewnie że mu się udało. Teraz jest jednym z najbogatszych ludzi świata (jeśli nie najbogatszym), a pierwszego DOS''a wykupił od kliku biednych studentów za grosze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2007 o 23:31, balduran2 napisał:

A ja bym chciał, żeby nie było EK - tylko żeby było 1 wydanie tylko takie jak EK i wszyscy
byliby zadowoleni.


Tak, ale takie wydanie swoje kosztuje, na pewno więcej niż wrzucenie płytki do ładnego boxa i zaopatrzenie w instrukcję tylko :P I dopiero byłyby krzyki, że gra taka droga, a w pudle pełno niepotrzebnych bajerów.

Dnia 08.06.2007 o 23:31, balduran2 napisał:

I ktoś kupował to po 700 zł?

Najwięksi fanatycy, chyba sklepowo kosztowała z 300 zł, ale EK było niesamowite. WoWowcy mogą sobie pozwolić, skoro tyle czasu płacą abonament co miesiąc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem, 1000 sztuk, każda być może za około 200 zł... nie każdy jest kolekcjonerem, większość kupuje jednak normalne edycje. To zależy również od dodatków, gadżetów itd. Wiedźmin nie ma jeszcze bardzo wyrobionej marki, grę w tej wersji zakupią więc głównie niezbyt liczni fani filmu i trochę więcej książki. A co do sprzedaży na aukcjach: nawet maniacy z Polski nie wybulą moim zdaniem więcej niż ze 300- 400 zł, bo to się przestanie opłacać. Większe szanse tacy sprzedawcy mają za granicą, ponieważ Polska słynie z dużej ilości dodatków. Tu problemem może być bariera językowa i prawdopodobnie równoległe wypuszczenie gry zarówno w USA, Europie i Polsce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2007 o 23:36, tykus napisał:

Tak, ale takie wydanie swoje kosztuje, na pewno więcej niż wrzucenie płytki do ładnego boxa
i zaopatrzenie w instrukcję tylko :P I dopiero byłyby krzyki, że gra taka droga, a w pudle
pełno niepotrzebnych bajerów.

To powinni zrobić wydanie Lite i Max - bez ograniczonej liczby egzemplarzy.

Dnia 08.06.2007 o 23:36, tykus napisał:

Najwięksi fanatycy, chyba sklepowo kosztowała z 300 zł, ale EK było niesamowite. WoWowcy mogą
sobie pozwolić, skoro tyle czasu płacą abonament co miesiąc :)

To naprawdę fanatycy.

reykan ===> Ja myślę że EK Wiedźmina, nie będzie kosztować więcej niż 130-150 zł. Bo mało kto by to wtedy kupił.

Na dodatek, gra powinna być tańsza z tego względu że jest to produkcja polska, z na dodatek CDP więc nie ma problemu z wykupem praw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2007 o 23:37, Probos napisał:

Sensacja, po raz pierwszy widzę, żeby obalono WoW w rankingu x-fire :D Normalnie myślałem,
że mi szczena opadnie, jak to zauważyłem :P

Może akurat w Cod były rozgrywane jakieś turnieje? OD czasu do czasu są :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co to TopTrendy ma dzisiejsze znaczyć?
To jest jakaś kpina...Top 1a i 1b :/
Ja szanuję Rubika i rozumiem, że jego zespół się rozpadł no ale bez przesady...:/
Lubię jego muzykę, tak dla rozluźnienia. Rozpadł się zespół i moim zdaniem to z jego winy - przypuzszczam, że sława za bardzo uderzyła mu do głowy niestety...
Bez zespołu jest nikim, co widać teraz (jeszcze trwa), po wykonaniu "Psalmu dla Ciebie" z nowym zespołem.
Nie ma w nim już tego przepięknego i charakterystycznego głosu Radka, nie ma już tego basu wokalisty Leszczy, brakuję głosu Markiewicz i Brannego i jeszcze tych dwóch, niestety imion nie pamiętam.
Naprawdę ten nowy zespół to już nie to samo :/
Rubik próbował zachować twarz i powiedział, że mu smutno z powodu rozpadu...yhy - zielone żabki :D
Owszem, on komponują tą muzykę, ale brawurowe wykonanie to zasługa tylko i wyłącznie zespołu no i teksty Książka...
Taka jest moja opinia ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest taka, że gdyby wszyscy gracze na świecie mieli x-fire, to myślę, że spokojnie CS 1.6 podskoczył by na podium, a WoW się znacznie umocnił na pozycji lidera ;)
Zresztą, jak dla mnie CoD, to po prostu badziewka, jeżeli chodzi o tryb multi, nie wiem, co ludzie w tym widzą :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować