Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Moi sąsiedzi generalnie są bardzo mili...Ale... No właśnie musi być jakieś ale - mają całą menażerię zwierząt (papużki, dwa psy, 3 koty, rybki i nie wiadomo co jeszcze) i czasami pieski sobie poszczekają, a koty bardzo sobie upodobały mój taras i szczególnie jak zasypiam to stwierdzają, że czas na codzienną porcję bijatyk (i potem skaczą jak opętane i obijają się o metalowy daszek...) Ale da się przeżyć...
EDIT: literówki... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Orzesz, ja Tobie współczuję. Masz przerąbane! U mnie na szczęścia cisza i spokój, tylko przez wakacje znajdzie sie czasami grupka maruderów, która to nadmiernie hałasuje grubo po północy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2007 o 00:29, Splocky napisał:

> ;) ).Czy wy też macie takie problemy??Czy wam sąsiedzi też nie dają spać po nocach??
Miałem kiedyś takie problemy z sąsiadami z dołu. Wiadomo: młodzież, imprezki itd. Radziliśmy
sobie, bo ojciec jako administrator wspólnoty ma klucze do skrzynek z bezpiecznikami ustawionymi
na klatkach schodowych. :)


No to mieliście bardzo komfortową sytuację ;)...ja takiej niestety nie mam :/.

@Karharot

No to współczuje...tak poza tym...Stefan...świetne imię jak na piekarza xD.

@dave03


U ciebie jest to kilka razy w roku...u mnie to się dzieje prawie codziennie :/...dzisiaj jest chyba jakiś jeden dzień przerwy czy co :P.

@.Sabina.

Tak patrze ,że też masz ciekawą sytuację ;).

Patrzę ,że wiele osób ma takie problemy jak ja :D...trzeba się jakoś wspierać w tym temacie ;)...

@El Cascador

Ty chyba masz z nas najbardziej komfortową sytuację ;)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja znajoma ma sąsiadów których można by uznać za rodzinę patologiczną. Gdy słyszałem mimo braku mej woli co się tam nocami i dniami dzieje to byłem w szoku. Najbardziej dziwił mnie jednak brak reakcji jej rodziców i innych mieszkańców. Jej tata jest policjantem a mimo że słychać czasem za miedzą przemoc i alkoholizm straszny nie reaguje. Dla mnie to było coś niepojętego.

>Nie możesz spać?
>www.clickclickclick.com
>Zrób coś dla kraju!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam:) Czy któryś z dobrych gramowiczów, mógłby mi doradzić w sprawie sprzętu? Niestety w temacie o upgrade''owaniu nikogo już nie ma:P Wiec jezeli ktos jest, to prosze o pomoc:
Mianowicie:
Obudowa - 100 - 150
Karta Graficzna - 300 - 500
Proc 300 - 500
Zasilacz- Byle utrzymal, w rozsadnej cenie.

A no i jeszce jedno - czy karta graficzna ddr3, wejdzie na plyte glowna ddr2?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2007 o 00:44, ostry3000 napisał:

Moja znajoma ma sąsiadów których można by uznać za rodzinę patologiczną. Gdy słyszałem mimo
braku mej woli co się tam nocami i dniami dzieje to byłem w szoku. Najbardziej dziwił mnie
jednak brak reakcji jej rodziców i innych mieszkańców. Jej tata jest policjantem a mimo że
słychać czasem za miedzą przemoc i alkoholizm straszny nie reaguje. Dla mnie to było coś niepojętego.


Heh...takie przypadki są dla mnie też niepojęte :P.Stary na pewno po służbie nie chcę ruszyć tyłka z fotela i tyle :P.Po co się męczyć jak koledzy mogą zrobić to za niego nie??

Dnia 03.11.2007 o 00:44, ostry3000 napisał:

>Nie możesz spać?
>www.clickclickclick.com
>Zrób coś dla kraju!


Hehe...już troszkę dzisiaj klikałem...ale nie zaszkodzi jeszcze trochę poklikać xD...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2007 o 00:41, Nertis napisał:

@dave03

U ciebie jest to kilka razy w roku...u mnie to się dzieje prawie codziennie :/...dzisiaj jest
chyba jakiś jeden dzień przerwy czy co :P.

Skoro masz dzisiaj jeden dzień spokoju to co tu jeszcze robisz ?:P Korzystaj póki możesz i idź do łóżeczka, bo tak szybko możesz później nie mieć okazji a w poniedziałek do szkoły trzeba iść wypoczętym ;)

Be4n --> karta graficzna GeForce 8600GT lub GTS jeśli już zeszła do 500zł. Co dalej to tak na szybko nie potrafię napisać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2007 o 00:50, Nertis napisał:

Heh...takie przypadki są dla mnie też niepojęte :P.Stary na pewno po służbie nie chcę ruszyć
tyłka z fotela i tyle :P.Po co się męczyć jak koledzy mogą zrobić to za niego nie??


Tylko że on nawet nie raczy kolegów powiadomić gdy z boku komuś się krzywda dzieje :/

Dnia 03.11.2007 o 00:50, Nertis napisał:

Hehe...już troszkę dzisiaj klikałem...ale nie zaszkodzi jeszcze trochę poklikać xD...


Ja już dziś ponad 50,000 to minimum. Ale jak się przegląda forum i neta to co mi szkodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2007 o 00:52, dave03 napisał:

Skoro masz dzisiaj jeden dzień spokoju to co tu jeszcze robisz ?:P Korzystaj póki możesz i
idź do łóżeczka, bo tak szybko możesz później nie mieć okazji a w poniedziałek do szkoły trzeba
iść wypoczętym ;)


Niby masz rację,ale teraz mam problem z zaśnięciem...jak mam zasnąć gdy się spało po ciężkiej nocy do 13-14 godzinny??I tak źle wyszło :/...a na siłę iść spać nie lubię ,bo i tak na gorzej mi to wychodzi :/.

@ostry3000

Dnia 03.11.2007 o 00:52, dave03 napisał:

Tylko że on nawet nie raczy kolegów powiadomić gdy z boku komuś się krzywda dzieje :/


To tym bardziej ta sytuacja jest powalona jak ...nie wiem co :/.

Dnia 03.11.2007 o 00:52, dave03 napisał:

Ja już dziś ponad 50,000 to minimum. Ale jak się przegląda forum i neta to co mi szkodzi.


Zaraz się zabieram za klikanie...będę wspierał naszą Polskę xD...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2007 o 00:46, Be4n napisał:

A no i jeszce jedno - czy karta graficzna ddr3, wejdzie na plyte glowna ddr2?:P

To będziemy Ci pomagać po części. Karta (np.PCI-E) z DDR3 wejdzie do ów slotu na płycie głównej. To dotyczy pamięci RAM a nie karty graf. Czyli karta graf. wejdzie, ale kość DDR3 nie wejdzie, bo płyta obsługuje DDR2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2007 o 00:35, .Sabina. napisał:

(...) a koty bardzo sobie upodobały mój taras i szczególnie jak zasypiam to stwierdzają,
że czas na codzienną porcję bijatyk (i potem skaczą jak opętane i obijają się o metalowy daszek...)


No jak hałasują tylko gdy zasypiasz to jeszcze nie jest tak źle:) Miałem trochę już lat temu takiego kota, który był na tyle złośliwy, że w lecie, gdy okno w pokoju na oścież otwierałem, właził mi po drzewie na parapet i dalej do pokoju, aby wygłosić swoje donośnie "miaaauuuł". Człowiek niekidy prawie świra dostawał. Zamiast sobie spokojnie jeszcze pospać musiał kota z pokoju wynosić:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2007 o 00:59, El Cascador napisał:

> A no i jeszce jedno - czy karta graficzna ddr3, wejdzie na plyte glowna ddr2?:P
To będziemy Ci pomagać po części. Karta (np.PCI-E) z DDR3 wejdzie do ów slotu na płycie głównej.
To dotyczy pamięci RAM a nie karty graf. Czyli karta graf. wejdzie, ale kość DDR3 nie wejdzie,
bo płyta obsługuje DDR2.



Dzięki:] Bo widząc pamieci DDR 3 tak w cenach 2000zł, się, delikatnie mówiąc, przeraziłem....:)

czyli kupię płyte głowną DDR 2, grafę, ddr3, ram ddr2, i powinno być cacy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2007 o 01:02, Dux napisał:

No jak hałasują tylko gdy zasypiasz to jeszcze nie jest tak źle:) Miałem trochę już lat temu
takiego kota, który był na tyle złośliwy, że w lecie, gdy okno w pokoju na oścież otwierałem,
właził mi po drzewie na parapet i dalej do pokoju, aby wygłosić swoje donośnie "miaaauuuł".
Człowiek niekidy prawie świra dostawał. Zamiast sobie spokojnie jeszcze pospać musiał kota
z pokoju wynosić:D


Żeby do mnie do pokoju się dostać to bym miał trochę problemów - nie ma łatwego dojścia - sam mur - a zresztą nawet jakby mu się udało to czeka go niespodzianka - w oknie jest siatka, że chronić przed różnego rodzaju owadami - to przed kotem tez może być... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2007 o 01:02, Dux napisał:

No jak hałasują tylko gdy zasypiasz to jeszcze nie jest tak źle:) Miałem trochę już lat temu
takiego kota, który był na tyle złośliwy, że w lecie, gdy okno w pokoju na oścież otwierałem,
właził mi po drzewie na parapet i dalej do pokoju, aby wygłosić swoje donośnie "miaaauuuł".
Człowiek niekidy prawie świra dostawał. Zamiast sobie spokojnie jeszcze pospać musiał kota
z pokoju wynosić:D


W wakacje często do mojego ogródka przechodziły koty sąsiadów. Wstrętne bestie, nie dość, że drażnily psa,
który później całą noc szczekał i nie dawał spać, to jeszcze czasami rozkopywały grządki. Do czasu...
W końcu skończyły marnie, pewnego sierpniowego dnia, Czarek, bo tak się wabi mój ogrodowy pies, przegonił
delikwenta na jabłonkę. Kot przespał na niej całą noc. Następnego dnia, próbował uciec, z marnym skutkiem...
Pamiętam, jak wyrzucałem zwłoki, że zostały z niego tylko strzępy... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.11.2007 o 01:06, Probos napisał:

W wakacje często do mojego ogródka przechodziły koty sąsiadów. Wstrętne bestie, nie dość, że
drażnily psa,
który później całą noc szczekał i nie dawał spać, to jeszcze czasami rozkopywały grządki. Do
czasu...
W końcu skończyły marnie, pewnego sierpniowego dnia, Czarek, bo tak się wabi mój ogrodowy pies,
przegonił
delikwenta na jabłonkę. Kot przespał na niej całą noc. Następnego dnia, próbował uciec, z marnym
skutkiem...
Pamiętam, jak wyrzucałem zwłoki, że zostały z niego tylko strzępy... :P


to groźnego masz psa xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2007 o 01:04, Be4n napisał:

czyli kupię płyte głowną DDR 2, grafę, ddr3, ram ddr2, i powinno być cacy:D

Pewno.
Poza tym, myślę że dave03 dobrze radzi co do GF 8600 GT. Ja mam GF8500GT i nie narzekam. Dark Messiash ciągnie na maxa, Wiedźmin na średnich detalach przy rozdzielczości 1024x768 ścina tylko przy większej ilości przeciwników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2007 o 01:02, Dux napisał:

No jak hałasują tylko gdy zasypiasz to jeszcze nie jest tak źle:) Miałem trochę już lat temu
takiego kota, który był na tyle złośliwy, że w lecie, gdy okno w pokoju na oścież otwierałem,
właził mi po drzewie na parapet i dalej do pokoju, aby wygłosić swoje donośnie "miaaauuuł".
Człowiek niekidy prawie świra dostawał. Zamiast sobie spokojnie jeszcze pospać musiał kota
z pokoju wynosić:D


To ja takie przypadki mam na wsi ;).Kotów od groma...psów to już nie wspomnę (spać do 24 minimum się nie da ,bo zaczynają szczekać do księżyca chyba :P).Walki kotów pod oknem do tego dochodzą.Jeszcze fajnie było jak o 3 rano jakoś kogutowi udało się wślizgnąć do domu i "KUKURYKU"...i w uszach dźwięczy xD...

@Probos

Ciekawe co twój pies by zrobił z listonoszem xD...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2007 o 01:07, Długi18 napisał:

to groźnego masz psa xD


Jaki pies, taki właściciel ;)
Pamiętam, jak był okres, że raz na tydzień należało jakieś zwłoki usuwać z ogródka :D
Były to koty, myszy, szczury, ptaki...
PS : Kto z was uprawia jakieś owoce lub warzywa ? :D

Nertis=> wolę nie wiedzieć :P Dobrze, że ogródek jest za domem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mojego ojca koty nawet nie podchodzą jak wiedzą, że psy są spuszczone z łańcuchów (co praktycznie jest cały czas). Zresztą pieszczochy nie tolerują też innych psów - spróbuje któryś zaszczekać jak idziemy na spacer - no cóż dla większości wiejskich kundelków kończy się to tragicznie (czyt. strzaskanym karkiem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2007 o 01:10, Probos napisał:

Jaki pies, taki właściciel ;)


To ty też jesteś taki porywczy i groźny?? ;)

Dnia 03.11.2007 o 01:10, Probos napisał:

PS : Kto z was uprawia jakieś owoce lub warzywa ? :D


Mój dziadek uprawia na wsi:jabłonie,pomidory,ziemniaki,cebule,kapustę,buraki i wiele innych :D.

Dnia 03.11.2007 o 01:10, Probos napisał:

Nertis=> wolę nie wiedzieć :P Dobrze, że ogródek jest za domem :P


Ale to dużej różnicy dla różnych innych gości nie robi ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować