Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Dnia 18.04.2008 o 01:14, Klimos napisał:

Hvad med i dag? Måske i eftermiddagen, ikke nu?

Det lyder godt. Jeg er fri efter klokken 20.

Dnia 18.04.2008 o 01:14, Klimos napisał:

Ja na weekend majowy się wybieram. W ogóle jak byłem na Wielkanoc to już z Kafarem się
wstępnie na piwko w Łodzi umówiłem, szczegóły mieliśmy tylko przez komórkę ustalić, a
tu d... zgubił telefon czy tam mu ukradli i akurat wtedy żadneg nie miał :(

To może wakacyjnie któremuś z was uda się zakręcić wokół nadmorskich gdyńskich okolic? ;) No i chcę przypomnieć o twoim EVE tutorialu ;P

Dnia 18.04.2008 o 01:14, Klimos napisał:

Z programowaniem i w ogóle z software development też tak źle chyba nie jest. Ale może
nie w tym kraju, podatki dają się we znaki :P

Tja podatki w Danii, coś o tym dzięki mojej mamie wiem. Ostatnio stwierdziła, ze nie opłaca jej sie dyżurów brać więcej niż jakaś tam ilość, bo przez podatek i wyrównanie traci wszystko co, by zarobiła dzięki tej nadwyżce. Strasznie intrygujący system ''wynagrodzeń'' ;P
Z drugiej strony socjal jaki tam panuje jest imponujący (poza opieką dentystyczną :P).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2008 o 01:26, Graffis napisał:

Det lyder godt. Jeg er fri efter klokken 20.

Fint! Jeg skal også være fri kl. 20. Jeg vil taler med min bror.

Dnia 18.04.2008 o 01:26, Graffis napisał:

To może wakacyjnie któremuś z was uda się zakręcić wokół nadmorskich gdyńskich okolic? ;)

Jak nie dostanę kontraktu Full-Time, to na pewno będę wracał do Polski. Samochodem ze Świnoujścia do Łodzi mogę w sumię trochę na około jechać ;)

Dnia 18.04.2008 o 01:26, Graffis napisał:

No i chcę przypomnieć o twoim EVE tutorialu ;P

W sumie to bym się do tego Londynu wybrał. Rok w Anglii siedziałem, a w stolicy widziałem tylko Victoria Bus Station (czy jakoś to się tak nazywało).

Dnia 18.04.2008 o 01:26, Graffis napisał:

Z drugiej strony socjal jaki tam panuje jest imponujący (poza opieką dentystyczną :P).

Na coś ta kasa z podatków w końcu musi iść...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.04.2008 o 00:31, Sir Braveheart napisał:

jak to włoskiego ... masz w szkole włoski. Nota Bene ja moge pomarzyć ale może to i dobrze
bo ja wole angielski :p
hehe ja też mam odrobić właśnie zadanie domowe a anglika a tu klops. Nie chce się odchodzić
od komputera :d czuje się taki wewnętrzny niedosyt ;)


eee.. jestem w LO czyli, że mam 2 języki w sumie w gimnazjum tez ma sie dwa wiec co w tym dziwnego? mam włoski i angielski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.04.2008 o 01:45, Drakkainen666 napisał:


eee.. jestem w LO czyli, że mam 2 języki w sumie w gimnazjum tez ma sie dwa wiec co w
tym dziwnego? mam włoski i angielski.



No wiesz ja jestem także w Technikum ale żeby mieć aż Włoski !!! to aż się dziwię heh ... Ja mam angielski oraz niemiecki i bardziej mi zalezy na niemieckim

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.04.2008 o 01:48, Sir Braveheart napisał:

No wiesz ja jestem także w Technikum ale żeby mieć aż Włoski !!! to aż się dziwię heh
... Ja mam angielski oraz niemiecki i bardziej mi zalezy na niemieckim

Pozdrawiam.


Rzadkość to hiszpański a co dopiero portugalski, włoski to jeszcze w wawie jest w wielu szkołach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2008 o 01:38, Klimos napisał:

Jeg vil taler med min bror.

Fint! Men du ved at jeg er stadig i Elona or har ikke besluttet Nightfall. Jeg er i Sunspear Outpost nu :(

Dnia 18.04.2008 o 01:38, Klimos napisał:

Samochodem ze Świnoujścia do Łodzi mogę w sumię trochę na około jechać ;)

O ile nie życzę utraty kontraktu to miło byłoby się spotkać :)

Dnia 18.04.2008 o 01:38, Klimos napisał:

W sumie to bym się do tego Londynu wybrał. Rok w Anglii siedziałem, a w stolicy widziałem
tylko Victoria Bus Station (czy jakoś to się tak nazywało).

Zapraszam. Ja jestem w Londynie jakoś do końcówki czerwca zapewne, ale będę się tam w wakacje pojawiał :) I to jest Victoria Couch Station ;P

@ Drakkainen666

Dnia 18.04.2008 o 01:38, Klimos napisał:

Rzadkość to hiszpański a co dopiero portugalski, włoski to jeszcze w wawie jest w wielu szkołach.

Włoski fajny język, chociaż dość krzykliwy. Mi bardziej pasują jednak północne klimaty, chociaż z Włochami często ma sie do czynienia. A język z Italii jest piękny... w spokojnym wydaniu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.04.2008 o 01:51, Drakkainen666 napisał:

Rzadkość to hiszpański a co dopiero portugalski, włoski to jeszcze w wawie jest w wielu
szkołach.


No to widać że byłem trochę do tyłu hehe.

Swoją drogą już pora na mnie Dobranoc Nocne Marki (Jakoś tutaj Boringowato ostatnio chyba że w weekendy)

Pozdrawiam Cie.!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2008 o 02:17, Graffis napisał:

Fint! Men du ved at jeg er stadig i Elona or har ikke besluttet Nightfall. Jeg er i Sunspear Outpost nu :(

Jeg vil ikke spiller nu. Undskyld, jeg skal afslutte at se på X-Files og jeg skal sove.

Dnia 18.04.2008 o 02:17, Graffis napisał:

O ile nie życzę utraty kontraktu to miło byłoby się spotkać :)

Nie tyle utraty, co braku przedłużanie. Teraz mam na rok, do początku sierpnia, a potem zobaczymy co będzie...
A tak poza tym, to na Kopenhagę się już nie umówiliśmy?

Dnia 18.04.2008 o 02:17, Graffis napisał:

Zapraszam. Ja jestem w Londynie jakoś do końcówki czerwca zapewne, ale będę się tam w
wakacje pojawiał :) I to jest Victoria Couch Station ;P

Początek czerwca tu zdaje się jakieś święto mają, to się weekend przedłuży. Zobaczę dokładnie kiedy to i porozglądam się za biletami.

Dnia 18.04.2008 o 02:17, Graffis napisał:

Włoski fajny język, chociaż dość krzykliwy. Mi bardziej pasują jednak północne klimaty, chociaż
z Włochami często ma sie do czynienia. A język z Italii jest piękny... w spokojnym wydaniu ;)

En ce qui concerne moi, je préfère le français ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2008 o 02:30, Klimos napisał:

Jeg vil ikke spiller nu. Undskyld, jeg skal afslutte at se på X-Files og jeg skal
sove.

Jeg mener jeg er... ok jeg er n00b ;P og jeg har ikke spillede meget det sidste ar. Jeg siger det, kun sa du ved hvad du gore ;P

Dnia 18.04.2008 o 02:30, Klimos napisał:

A tak poza tym, to na Kopenhagę się już nie umówiliśmy?

Jak szaleć to szaleć, co sie będziemy ograniczać ;P

Dnia 18.04.2008 o 02:30, Klimos napisał:

Początek czerwca tu zdaje się jakieś święto mają, to się weekend przedłuży. Zobaczę dokładnie
kiedy to i porozglądam się za biletami.

No ostrożnie, bo ja do 12 mam egzaminy. Ale ponieważ zaraz przed nimi, a właściwie już w trakcie mam urodziny, to byłaby okazja to podwójnego świętowania - raz że się spotkamy, dwa, ze będę o jeden rok bliżej jesionowego pudełka (a raczej wazonika) ;)

Dnia 18.04.2008 o 02:30, Klimos napisał:

En ce qui concerne moi, je préfère le français ;)

Ok, to mnie zagiąłeś. Język wroga i tyle ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2008 o 02:38, Graffis napisał:

Jeg mener jeg er... ok jeg er n00b ;P og jeg har ikke spillede meget det sidste ar. Jeg
siger det, kun sa du ved hvad du gore ;P

Jeg har heller ikke spillede meget for 4-5 måneder. Nå, vi skal pwn mobs i aften :D

Dnia 18.04.2008 o 02:38, Graffis napisał:

Jak szaleć to szaleć, co sie będziemy ograniczać ;P

;)

Dnia 18.04.2008 o 02:38, Graffis napisał:

No ostrożnie, bo ja do 12 mam egzaminy. Ale ponieważ zaraz przed nimi, a właściwie już
w trakcie mam urodziny, to byłaby okazja to podwójnego świętowania - raz że się spotkamy,
dwa, ze będę o jeden rok bliżej jesionowego pudełka (a raczej wazonika) ;)

Obawiam się, że ten dzień wolny, robiący dłuższy weekend jest jakoś na początku czerwca :/
Się jeszcze zobaczy...

Dnia 18.04.2008 o 02:38, Graffis napisał:

Ok, to mnie zagiąłeś. Język wroga i tyle ;P

Wroga? Hvorfor?

Dobra, laptop pod łóżko i spadam stąd. Godnat!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2008 o 02:46, Klimos napisał:

Jeg har heller ikke spillede meget for 4-5 måneder. Nå, vi skal pwn mobs i
aften :D

Vi skal prove til at gore det i hvaert fald ;)

Dnia 18.04.2008 o 02:46, Klimos napisał:

Wroga? Hvorfor?

O ile sam Paryż bardzo mi się spodobał i mnie zupełnie urzekł, o tyle sam naród go zamieszkujący już o wiele mniej. Powiedzmy, że wiele uwag George''s Stobbart''a z Broken Sword było aż nadto prawdziwych w moim odczuciu ;)

Dnia 18.04.2008 o 02:46, Klimos napisał:

Dobra, laptop pod łóżko i spadam stąd. Godnat!

Ja tak samo. Dzień zacznę pewnie od przejażdżki na rowerze, o ile pogoda dopisze - wyspać się muszę, żeby zawału nie dostać po drodze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2008 o 03:01, Graffis napisał:

O ile sam Paryż bardzo mi się spodobał i mnie zupełnie urzekł, o tyle sam naród go zamieszkujący
już o wiele mniej. Powiedzmy, że wiele uwag George''s Stobbart''a z Broken Sword było
aż nadto prawdziwych w moim odczuciu ;)


Mam dość podobne odczucia jeśli chodzi o Paryż. Chociaż jeśli chodzi o jego mieszkańców to byłem tam w Sylwestra 2002/2003, więc był tam swoisty kocioł międzynarodowy z dużą domieszką Polaków. Z kontektu Twoich postów wywnioskowalem (być może błędnie), że w Paryżu porozumiewałeś się po angielsku, to wiele tłumaczy.

Dnia 18.04.2008 o 03:01, Graffis napisał:

Ja tak samo. Dzień zacznę pewnie od przejażdżki na rowerze, o ile pogoda dopisze - wyspać
się muszę, żeby zawału nie dostać po drodze ;)


Zawał w Twoim wieku? Nie mów, że grozi Ci Karosi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co tu tak cicho dzisiaj?
My właśnie z Graffisem skończyliśmy pwnować stwory w Elonie. Kilka questów się zrobiło, trochę śmieci poznajdowało i nawet jeden tytuł udało mi się o poziom w górę popchnąć. Dzisiejszej nocy czułem się jak za starch dobrych czasów, kiedy to codziennie noce spędzało się na Ventrilo przy Guild Wars. Mam nadzieję, że następnym razem będzie nas więcej ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zamiast grac po nocach to bys zadbal, zeby populacja graczy wzrosla. :P Ja tam pogralem sobie w Space Rangers 2 Rebelia. Kiedys recenzowalem te gre, wystawilem wysoka note i milo teraz do niej wrocic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2008 o 04:26, Rzezim napisał:

Zawał w Twoim wieku? Nie mów, że grozi Ci Karosi?


Rzezim zawal mozna miec w kazdym wieku, wiem cos o tym, bo gdy moj mlodszy brat mial 17 lat to mial zawal. Teraz ma juz 20 i na szczescie wszystko z nim w porzadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2008 o 04:04, Wojman napisał:

Zamiast grac po nocach to bys zadbal, zeby populacja graczy wzrosla. :P

Wypluj te słowa i mi tu nie kracz!
Poza tym, to pierwsza taka noc, od nie pamiętam kiedy, że kładę się spać o tej porze po sesji grania. Ostanio chyba coś takiego zdarzyło mi się w okolicach października, tuż po zakupie X360.

Dnia 19.04.2008 o 04:04, Wojman napisał:

Ja tam pogralem sobie w Space Rangers 2 Rebelia. /.../

Przyganiał kocioł garnkowi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej Nocne Marki:D
Przed chwilą skończyłem oglądać Blair Witch Project na TV 4 i jak dla mnie ten film jest dosyć hmm dziwny:P To na pewno nie jest typowy horror, sporo w nim domysłów i sekretów, co czyni go jednak ciekawym:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować