Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Dnia 13.04.2008 o 01:43, Ecko09 napisał:

Czytałem zapowiedź w CDA, i nie chodzi o ten wywiad, a o zwykłą zapowiedź.

Podaj numer, a pozatym nie przypominam sobie aby była już jakakolwiek duża zapowiedź o GW2. Wiem o histori i świecie ale o aspektach gry i jej szczątkach nic.

@balduran
To ja nie dziwie sie ze jej się znudziło :P W GW bez prawdziwej gildi czy znajomych nie masz wg. mnie co grać, bo najemnicy i bohaterowie to nie to samo co rozmowa na kanale i jednoczesne wyrywanie flaków mobom ^^

@Ecko (down)
No to sorry men ale co ty chcesz mi wmawiać głupoty? Bo co nie uzasadnienie i bez argumentów to glupota chyba. Jakbyś prawde gadał to byś znalazł ;) Nt. GW2 był tylko wywiad w numerze z recenzją EotN.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2008 o 01:45, wip_01 napisał:

> Czytałem zapowiedź w CDA, i nie chodzi o ten wywiad, a o zwykłą zapowiedź.
Podaj numer, a pozatym nie przypominam sobie aby była już jakakolwiek duża zapowiedź
o GW2. Wiem o histori i świecie ale o aspektach gry i jej szczątkach nic.


Tam też były szczątkowe info, numeru nie pamiętam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2008 o 01:45, balduran2 napisał:

Ciągle tylko z tymi pomocnikami komputerowymi biegała.

To musiało być jej ciężko. Bo są Misje w których sami komputerowi pomocnicy nie wystarczą.
wip_01
Jakby było to takie proste. Ostatnio na pytanie wychowawczynii ,,Gdzie byliście we Ferie'''', odpowiedziałem, że w Askalonie. Albo jak bratu wypadło 5 zł z kieszeni, powiedziałem ,,O ciekawy drop'''' ;P. Ale jakoś dam rade.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2008 o 01:50, loytartoreto napisał:

To musiało być jej ciężko. Bo są Misje w których sami komputerowi pomocnicy nie wystarczą.

Było ciężka - strasznie się męczyła przy niektórych misjach, próbowała po kilka razy - ale zawsze w końcu przechodziła.

wip_01 ===> W gildii była - w tej co ja (w końcu to samo konto), ale z tego co sobie przypominam to w momencie kiedy ja już nie grałem wszyscy zostali wyrzuceni z gildii - czy coś w tym stylu. Później nie wiem w końcu czy ją przyjęli z powrotem. A co do grania z innymi - to mówiłem jej przecież żeby z kimś grała - wtedy dużo osób z Gram.pl grało - w tym nocne marki - więc miała z kim grać, ale nie chciała.

[Edit] Dobra - ja zmykam czytać "Wyprawę czarownic" Pratchetta i spać. Dobranoc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2008 o 01:50, loytartoreto napisał:

Jakby było to takie proste. Ostatnio na pytanie wychowawczynii ,,Gdzie byliście we Ferie'''',
odpowiedziałem, że w Askalonie. Albo jak bratu wypadło 5 zł z kieszeni, powiedziałem
,,O ciekawy drop'''' ;P. Ale jakoś dam rade.


Ałłć :P
Teraz to tylko najlepszym i jedynym wyjściem jest odwyk. Kasujesz GW z kompa, pudełka chowasz tak aby nie było ich widać, wszystko inne zwiazane z GW zmieniasz. Ja robie tak ze po prostu jakiś tydzień w miesiacu nie gram i spokój mam. Rade dasz jak bedziesz chcieć.
btw: W Ascalonie też bym chciał ferie spedzić. Ale tylko tym sprzed Spopielenia.

Ten post jest moim dobranocnym. Trzeba iść wreszcie spać, dobranoc :)

@balduran
Może nieśmiała była :P Też tak miałem na początku gry, grałem sam. Potem dopiero pojawil się Azra (wyjaśnił mi podstawy), Vasilli z którym przebrnąłem większość czasu i teraz sam nie lubie grać. Człowiek się przyzwyczaja, powoli. Innego powodu teraz nie mogę sie dopatrzeć.

@Ecko
Jak znajdziesz to zrób zdjecie tego i podaj dokładny numer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do tego to ja się aż nie posunę, to jest krok ostateczny, na razie będę tylko coraz mniej grał. A co do Askalonu sprzed Spopielenia to piękna miejscówka, dzisiaj zrobiłem sobie Łowce i podziwiam widoki. ;D Ja też wybieram się spać. Tak więc Dobranoc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2008 o 03:50, s2nto napisał:

Wstawać śpiochy. Wróciłem do domu. Żyjecie tam? :>


Idz spac, bo jutro rano musisz wstac. I nie, nie mowie o niedzieli tylko o poniedzialku. :P A ja znow sobie pogralem w World of WarCraft. Tym razem nie nabijalem leweli tylko zajalem sie troche handlem, bo moja postac troche biedna byla, a 30 lvl powoli sie zbliza i nauka jednego czaru bedzie kosztowac prawie 1 sztuke zlota. A wypada miec jakies pieniazki. :) A teraz sobie obejrze z 2 odcinki serialu Z Archiwum X. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to może ja się wypowiem co do mojej gry w GW - mój brat balduran2 już trochę zarysował sytuację, ale muszę wprowadzić parę poprawek, bo po jego wypowiedziach wychodzi, że jakaś sierota jestem...

1. Faktycznie gra mi się znudziła: przynieś, wynieś, zabij, poleć poszukać, pozamiataj ;-) ale odniosłam też takie wrażenie, że żeby dokończyć misję to trzeba to zrobić w jedyny, wymyślony przez autorów gry sposób, innym nic nie wskórasz bo zabraknie np. czasu
2. Grałam najczęściej sama, z komputerowymi pomocnikami bo grałam o w porach kiedy nikogo nie było i ciężko było mi się umówić z kimkolwiek.
3. Był czas, że w ogóle nie grałam, bo w przeciwieństwie do większości pracuję i faktycznie brat zajmował komputer przez większość czasu.

Ps do 20 poziomu doszłam po 4 czy 5 miesiącach a nie po 7

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witajcie dziś ;]
jak tam nocne życie?
ja tam się szykuję do wylotu, pakowanie i te sprawy, dziś w południe z okęcia na egipt! ;D

Magdalena
facet zawsze zakoloryzuje na niekorzyść kobiety, nie? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2008 o 00:53, MagdalenaMM napisał:

1. Faktycznie gra mi się znudziła: przynieś, wynieś, zabij, poleć poszukać, pozamiataj
;-) ale odniosłam też takie wrażenie, że żeby dokończyć misję to trzeba to zrobić w jedyny,
wymyślony przez autorów gry sposób, innym nic nie wskórasz bo zabraknie np. czasu

Jest w tym sporo racji. Dla mnie GW to dziś przede wszystkim odstresowywacz. Niekiedy wpadam do Elony lub Askalonu i trochę pościnam potworków, niewiele poza tym. Powtarzalność jest ogromna, a PvP jest... no właśnie jakieś bezcelowe dla mnie. Z jednej strony nie ma wpływu na świat, stanowiąc coś w rodzaju jakiegoś pseudo-sportu. Z drugiej zaś brakuje mi bardzo surowych i bezwzględnych zasad EVE - utrata statku rzeczywiście boli - to zaś zmusza do prawdziwego wysiłku w grze, po drugie staje sie to rpzyczyną do zbudowania świata zaawansowanej ekonomii i zależności politycznych, społecznych, gospodarczych na które pvp ma wpływ oraz które są w nim odzwierciedlane.

Dnia 14.04.2008 o 00:53, MagdalenaMM napisał:

2. Grałam najczęściej sama, z komputerowymi pomocnikami bo grałam o w porach kiedy nikogo
nie było i ciężko było mi się umówić z kimkolwiek.

Bah... szkoda, ze sam gram od przypadku do wypadku, bo też loguję sie o mało przyzwoitych porach ;P

Dnia 14.04.2008 o 00:53, MagdalenaMM napisał:

3. Był czas, że w ogóle nie grałam, bo w przeciwieństwie do większości pracuję i faktycznie
brat zajmował komputer przez większość czasu.

No dla mnie taki czas właśnie nastał - studia bolą :(

@ pizmak666

Dnia 14.04.2008 o 00:53, MagdalenaMM napisał:

ja tam się szykuję do wylotu, pakowanie i te sprawy, dziś w południe z okęcia na egipt! ;D

Z Okęcia? No to współczuję serdecznie...

Dnia 14.04.2008 o 00:53, MagdalenaMM napisał:

facet zawsze zakoloryzuje na niekorzyść kobiety, nie? :P

Lies! Filthy lies! ;P;P;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2008 o 01:01, pizmak666 napisał:

facet zawsze zakoloryzuje na niekorzyść kobiety, nie? :P

A skąd ja niby miałem wiedzieć, kiedy Ona doszła do 20 poziomu? Czy ja siedzę przy niej i patrzę jak gra (tak jak Ona to niekiedy robi jak ja gram)? Po prostu myślałem, że doszła do 20 poziomu, a że nie można był zdobyć kolejnego to przestała grać - bo się znudziła.

Graffis ===> Tak - Ty się logujesz o "mało przyzwoitych porach", a Ona z kolei o normalnych - środek dnia, tudzież wczesny wieczór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2008 o 01:47, balduran2 napisał:

Graffis ===> Tak - Ty się logujesz o "mało przyzwoitych porach", a Ona z kolei
o normalnych - środek dnia, tudzież wczesny wieczór.

Bleh... a liczyłem, że jest dla mnie szansa na powrót do GW :(
No nic, na dziś i tak koniec ''zabawy'' (endokrynologia na zmianę z gapieniem się w ścianę nad monitorem - z przewagą tego drugiego). Z rana muszę wstać i czeka mnie arcy-ciekawa wycieczka do Urzędu Miejskiego, a potem podatkowego... zapowiada się wspaniały dzień. Kolejny ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2008 o 02:42, Graffis napisał:

> o normalnych - środek dnia, tudzież wczesny wieczór.

A co chciałeś z nią grać?
Nie, no...szansa zawsze jest...
Jak poprosi to może ją puszczę do mojego komputera (bo na tym drugim GW nie działa).
A tak poza tym, to aktualnie Ona nie gra - może będzie znowu grać jak dokupi sobie dodatek (może w przyszłym miesiącu).

A tak w ogóle, to straszna "cisza" w NM ostatnio jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.04.2008 o 00:05, balduran2 napisał:

A tak w ogóle, to straszna "cisza" w NM ostatnio jest...


hehe witam Cię i wszystkich Nocnych Marków :p Dlaczego tak sądzisz :p heh może niektórzy Ci co szaleli kiedyś na NM już nie mają tyle czasu żeby szaleć dalej ;p czyż nie sądzisz podobnie ?? ; > ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2008 o 00:05, balduran2 napisał:

A tak w ogóle, to straszna "cisza" w NM ostatnio jest...


"Ostatnio" - odkąd Budo za punkt honoru postawił sobie wyplenić spam z tego wątku :-P
Co by tu nie mówić, udało mu się... To już nie te czasy, co rok temu ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2008 o 00:37, Klimos napisał:

"Ostatnio" - odkąd Budo za punkt honoru postawił sobie wyplenić spam z tego wątku :-P

Fakt - od tego czasu z miesiąca, na miesiąc jest coraz gorzej.
Jedynie w jakieś dłuższe wolne, tudzież weekendy jest trochę osób - ale rozmowa przeważnie jest tak beznadziejna, że nawet się nie dołączam.

Dnia 16.04.2008 o 00:37, Klimos napisał:

Co by tu nie mówić, udało mu się... To już nie te czasy, co rok temu ;-)

To były czasu...
Pierwsze 4-5 miesięcy ubiegłego roku, były najlepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2008 o 00:37, Klimos napisał:

"Ostatnio" - odkąd Budo za punkt honoru postawił sobie wyplenić spam z tego wątku :-P
Co by tu nie mówić, udało mu się... To już nie te czasy, co rok temu ;-)


Heheh coś kiedyś wspominałeś że właśnie rok temu Marki były aktywniejsze :p. Może Marki mają już dość stare i odchodzą na emeryturkę a tylko najtwardsi na placu boju ----->>>> czyli chyba Ty zostałeś tutaj czyż tak ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2008 o 00:37, Klimos napisał:

Co by tu nie mówić, udało mu się... To już nie te czasy, co rok temu ;-)

Heh... zakopywanie postów pod stronami spamu zanim moderator zajrzy? Wielogodzinne dyskusje o kobietach, winie, śpiewie i GW? Piękne, nie da się ukryć. Ja ostatnio po prostu czasowo nie daję rady... jutro (dziś) tez pobudka z samego rana, więc zaraz idę spać. Liczę na to, że wakacje będą spokojniejsze niż te sprzed roku i nadrobię zaległości, które mi sie uskładały przez egzaminy.

@ balduran2

Dnia 16.04.2008 o 00:37, Klimos napisał:

A co chciałeś z nią grać?
Nie, no...szansa zawsze jest...

Ja cały czas liczę na moje wielkie odrodzenie w GW. Aktualnie to liczę na odrodzenie dla gier jako takich, bo ostatnio ze wszystkim u mnie słabo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować