Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Konwenty przestały mnie bawić w momencie, gdy coraz mniej było podczs nich nacisku na gry fabularne, a coraz więcej na resztę fantastyki.

Oczywiście prawidła rynku są nieubłagane, a popularniejszy konwent = więcej kasy dla organizatorów.
Od kiedy gry fabularne znowu cofnęły się praktycznie do podziemia fantastyki, rolpejowiec ma mało powodów by wybrać się na konwent, tym bardziej że kontakt z zamiejscowymi znajomymi poznanymi na konwentach ma się praktycznie codzienny kontak przez siec i nie ma problemu zorganizować samemu sobie rolplejowe spotkanie raz na rok, w wakacje chociażby.

Nie twierdzę oczywiście że formuła konwentw się wyczerpała czy cuś; po prostu dla mnie mało co który ma cokolwiek do zaoferowania...

Może się mimo wszystko pojawię na paru kiedyś tam, gdy cholerka uda mi się w końcu skończyć własny system.
Szkoda tylko, że nic nie robię w tym kierunku. ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry wszystkim nocnym markom. Co tu tak cicho było w ostatnie dni? Na wojnie jesteście czy co? Ja wróciłem parę dni temu do FM-a i każda chwila, kiedy malec śpi jest spędzona w grze. Tottenham właśnie stał się potęgą w Europie, która tłucze Barcę, United, City, Reale i inne Bayerny :D

PS. Raport pogodowy - +4 i pada deszcz - wiosna idzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powrót na uczelnię, bieganie za brakującymi wpisami i takie tam... aż się po nocy nie chce siedzieć. Tylko, że coś mi się troszkę pochorowało ostatnio i olałem zajęcia odsypiając źle zniesioną noc. I teraz takie kwiatki, że spać nie mogę. Cóż, pewnie wezmę się za poprawianie tekstów czy coś w ten deseń. Pograłby ale laptopik nawet z HS-em ma problemy...

Cóż, u mnie nie pada (chyba, że nie zauważyłem), ale co do temperatury to się nie wypowiem, brak odpowiednich przyrządów na zewnątrz. W dodatku prawdopodobnie muszę zostać na weekend w Lublinie, a tak mi się nie chce... Ale cóż, czego nie robi się dla nauki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy wiosna idzie, to nie wiem. Wiem natomiast, że na pewno jeszcze przy... sypie śniegiem.

Aktualnie co... Sesja się dla mnie skończyła. Niestety będę się musiał jeszcze raz (miejmy nadzieję, że nie więcej) z jednym egzaminem. Poza tym? Razem z ekipą szlifuję diament, jakim będzie nowa odsłona naszego toruńskiego portalu informacyjnego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2015 o 01:02, Tuchaczevsky napisał:

Czy wiosna idzie, to nie wiem. Wiem natomiast, że na pewno jeszcze przy... sypie śniegiem.

Niestety u mnie teraz są pozostałości pluchy, przez co po bieganiu mam całe brudne buty. :) Niewątpliwie się jednak pogoda ociepla - to fakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2015 o 01:07, Prince_Miki napisał:

Niestety u mnie teraz są pozostałości pluchy, przez co po bieganiu mam całe brudne buty.
:) Niewątpliwie się jednak pogoda ociepla - to fakt.


Co prawda pluchy nie ma i jest stosunkowo ciepło i przyjemnie. Jak dla mnie zimy mogłoby w ogóle nie być. Tylko słoneczko i najzimniej +15

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2015 o 01:02, Tuchaczevsky napisał:

Czy wiosna idzie, to nie wiem. Wiem natomiast, że na pewno jeszcze przy... sypie śniegiem.


Istotnym pytaniem pozostaje: czy trzeci rok z rzędu sypnie śniegiem na Wielkanoc? :D

Na razie całe szczęście zima przebiega miło, praktycznie bez śniegu i niech tak pozostanie. Nienawidzę zimy, nienawidzę śniegu, pluchy, szarości i zimna :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2015 o 02:20, Outlander-pro napisał:

Istotnym pytaniem pozostaje: czy trzeci rok z rzędu sypnie śniegiem na Wielkanoc? :D


Od kilku lat jest to bardziej niż prawdopodobne...

Dnia 26.02.2015 o 02:20, Outlander-pro napisał:

Nienawidzę zimy, nienawidzę śniegu, pluchy, szarości i zimna :P


Nawet nie wiesz, iloma kończynami bym się pod tym zdaniem podpisał. Jak zwykłem mówić: Zima jest fajna. Ale za oknem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam i o zdrowie pytam

Od wczesnych godzin popołudniowych dorwałem się do AdVenture Capitalist. Nie mogę przestać. Można grać w przeglądarce. Mocno wciąga...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2015 o 00:38, Tuchaczevsky napisał:

Od wczesnych godzin popołudniowych dorwałem się do AdVenture Capitalist. Nie mogę przestać.
Można grać w przeglądarce. Mocno wciąga...


Zbyt minimalistyczne jak dla mnie.
Żal tracić czas na tak proste gierki, gdy ma się do ogrywania molochy pokroju Distant Worlds, czy jak w ostatnich trzech dniach, przegenialnego RTS''a AI War.

Choć po prawdzie w tym momencie w ramach czilałtu łowie rybki w Terarri...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2015 o 00:42, meryphillia napisał:

Zbyt minimalistyczne jak dla mnie.
Żal tracić czas na tak proste gierki, gdy ma się do ogrywania molochy pokroju Distant
Worlds, czy jak w ostatnich trzech dniach, przegenialnego RTS''a AI War.

Choć po prawdzie w tym momencie w ramach czilałtu łowie rybki w Terarri...


Dość mam czegoś bardziej wymagającego. To mi w zupełności wystarczy, ale zapisze sobie wymienione. Może kiedyś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zima zaiste fajna, za oknem, albo najlepiej jak się na narty wyjedzie. Siedząc w mieście to mi na nic niepotrzebne! Zresztą ja jestem bardzo ciepłolubny o 30 stopni albo i więcej znoszę bardzo dobrze. Mógłbym się byczyć na słoneczku do końca moich dni :)

Dnia 28.02.2015 o 00:38, Tuchaczevsky napisał:

Od wczesnych godzin popołudniowych dorwałem się do AdVenture Capitalist. Nie mogę przestać.
Można grać w przeglądarce. Mocno wciąga...


Gra przeglądarkowa mówisz? Takie flashówki są zdradliwe, zwłaszcza w trakcie sesji. Kiedyś kumpel mi podesłał jakąś gierkę o wrestlingu z żelkowymi misiami (chyba?) i cała nauka padła na kilka godzin :F
Dla dobra dyskusji nie pogoogluję, tylko spytam co to za gra i z czym to się je? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2015 o 02:45, Outlander-pro napisał:

Dla dobra dyskusji nie pogoogluję, tylko spytam co to za gra i z czym to się je? :)


Z tego co obejrzałem, to kolejny afk klikacz pokroju Clicker Heroes czy Cookie Clicker, czyli "lepiej nie dotykać", bo wiadomo czym grozi. ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2015 o 02:54, meryphillia napisał:

Z tego co obejrzałem, to kolejny afk klikacz pokroju Clicker Heroes czy Cookie Clicker,
czyli "lepiej nie dotykać", bo wiadomo czym grozi. ;D


Oh, rozumiem ... Cookie Clickera mam za sobą, nawet ścigałem się z kolegą kto więcej ciastek na sekundę będzie robił. I eventy były, Halloweenowe, Bożonarodzeniowe, achievementy do zrobienia ... To jedne z tych pułapek w które człowiek nie ma bladego pojęcia jak mógł dać się złapać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałem to samo z Clicker Heroes...
Na szczęście coś się zepsuło i zresetowało mi wyniki po miesiącu grindu i nie chciało się już doglądać od nowa.

Ten kto wymyślił tego rodzaju odciągacze od zacnych gier, powinien zostać zaklikany. ]:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe, wybrałem się dziś na wycieczkę w niedaleką przeszłość wygrzebując z niebytu swoje stare konta mailowe. Niestety skończyło się na 2004, bo wcześniejsze wyczyszczono (za długo się nie logowałem ;p).

Kiedyś to były zimy (i słabe aparaty). ;d

20150302003423

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2015 o 00:34, Kadaj napisał:

Kiedyś to były zimy (i słabe aparaty). ;d


Ja tam mam na telefonie fotkę z zeszłego roku z zaśnieżonej Warszawki, więc nie wiem w czym problem z tą zimą.
Jedna marna (tegoroczna) nomen omen, wiosny nie czyni. ;P

Mam większe problemy aktualnie...
Nie wiem co ograć, po irytacji przez rng w Terrari. :F

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2015 o 01:06, meryphillia napisał:

w czym problem z tą zimą.

Własnie w niczym, mam nadzieję że w tym roku już śniegu we Wrocławiu nie zobaczę. ;d

Dnia 02.03.2015 o 01:06, meryphillia napisał:

Nie wiem co ograć, po irytacji przez rng w Terrari. :F

Przecież rng to najfajniejsze, co się może trafić w mechanice w grach. : >

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować