Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Dnia 28.11.2015 o 05:42, haderQ napisał:

> Matko to już 5:00 a nikt spamu nie ma zamiaru szerzyć ? Gdzie się podziali niedzielni
...

Czołem - tak się zasiadłem do AoE 2 HD, że od 5 godzin od PC nie odszedłem :D Jakbym
widział, że tu dzisiaj taki spokój to bym się odezwał hehe. Wczoraj odzyskałem swój router
po 10 dniach bez neta w domu, więc w sumie mam jakieś usprawiedliwienie że tak sobie
pograłem nie? :P

Oczywiście.... można to tak przyjąć ;]
Niech Ci będzie. Ale...... kurde HarderQ pokazałeś się i wylazłeś z tej trumny :D
U mnie za oknem -2... pięknie ludziom samochody zaszroniło... buahuhauahuahhua może będę taki bezczelny i jak będę konsumował śniadanie to sobie popatrzę na to jak oni tam działają bo to roboty trzeba gnać :D Ja na budzik nie wstaje więc jest luz :P
Ale wytłumaczenia nie ma że spokój. Spam nocny szerz niezależnie. Po prostu przypucuj się i tyle a wiedz że ktoś może odpowie. Ten który czuwa..... zna wasze spamerskie zamiary :X :X :X
Ok 6:22. Więc dzień dobry i do zobaczenia jutro w nocy buahuahuahuahuahuahuahuahauhauha
Miłego poranka.... miłego i zimnego popołudnia.... oraz dobrego wieczoru. Nie zapomnijcie pograć w ulubione tytuły oraz nie zapomnijcie zmarnować czasu bezpowrotnie na coś co nazwiecie pożytecznym a w rzeczywistości tym czymś to nie będzie buahuhauhauhauha :D

SAJO NARA ! Do JUTRA WĄPIRY!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szerzenia nocnego spamu nastał czas. :D O to sfery dla najlepszych znów otwarte są. Tylko oddani i prawdziwi zatraceńcy "spiskują" w tym temacie. ;]

Śnieg dziś z rana znów popadał. Ale +4 za oknem dało się mu bardzo szybko we znaki. Jestem ciekaw czy zima odwiedzi nas czy znów będzie jesień 6 miesięcy trwała. Bo poprzedniego sezonu zimy wcale nie było. Może przez tydzień czasu było maks -10 i koniec zimy. Nie mówiąc już o braku śniegu kompletnym... Śnieg ??
Można dać fajną ripostę do powiedzonka "Obchodzi mnie to tyle co zeszłoroczny śnieg"
Śnieg panie ??? jaki śnieg.. w zeszłym roku śniegu nie było <<----- PWNED :P
Siedzę na necie. Przeglądam deviantarta i zacne tapeciątka z Dragon Balla pinoczetując to i owo :P
Kolekcja zacnych Dragonów musi być. Przeca człowiek się na tym wychował

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siemanko :D

U mnie śnieg popadał dzisiaj koło 21 - nie wiem ile to trwało, ale wiem że za wiele nie napadało :)
Ja też przeglądam trochę sieć, ale tylko po to, żeby znów Skyrima pomodować - ehhh każcie mi przestać bo wsiąknę jak ostatnio i każda wolna chwila przy pc przez tydzień to były mody i kombinacje jak tu zrobić wszystko żeby działało.

A skoro przy modach jesteśmy - jak ma ktoś jakieś ciekawe pod wygląd broni i zbroi to dajcie znać tutaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Śniegu w Warwsiawce niet, ale kosmos jak zawsze ładny i bogaty w wydarzenia. ]:>

Choć trzeba będzie niebawem ewakuować się z kosmicznej pustki i dokarmić indyki oraz ogarnąć wykopki na przydomowym ogródku i inne takie pasjonujące zajęcia. :3

20151129003448343

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2015 o 00:25, haderQ napisał:

Siemanko :D

:D

Dnia 29.11.2015 o 00:25, haderQ napisał:

A skoro przy modach jesteśmy - jak ma ktoś jakieś ciekawe pod wygląd broni i zbroi to
dajcie znać tutaj :)

Skyrim i Mody powiadasz ? :>
Hmmm graficzne też ma się rozumieć ?
Na tym szpilisz ?
https://www.youtube.com/watch?v=OCU862nVpJ0
Swoją droga to nieźle "wysteryzowany" silnik i to jak można z gry wycisnąć potencjał. Gra z 2011 roku czyli już bez rewelki. Mod z 2013 a tak grę graficznie boostuje że to szok.! :D z 300 koni mechanicznych na 900 wręcz!!! ;]
Ciągniesz na tym czy za dużo komplikacji albo komp nie uciągnie ? [A choć powinien ?] :P
Ja do Skarima to o ezu będe przymiarkę robił jak.... zaliczę inne rzeczy związane z kinem i grami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2015 o 00:36, meryphillia napisał:

Śniegu w Warwsiawce niet, ale kosmos jak zawsze ładny i bogaty w wydarzenia. ]:>

Choć trzeba będzie niebawem ewakuować się z kosmicznej pustki i dokarmić indyki oraz
ogarnąć wykopki na przydomowym ogródku i inne takie pasjonujące zajęcia. :3

buahauhauha czyżby Meremu się znudziły kamienie łupane i znów wrócił do orania w przestrzeni kosmicznej ? :> EVE na załączonym o ile dobrze pamiętam rajt ?? :>

Muzycznie zaniechałem szukanie utworów... lece teraz CV II Grzybiarzy .... :3 :3 :3
Na słuchawkach na pełnej. Tragedii nie ma ale chcąc nie chcąc poziomu to i tak po pierwszego nie jest wstanie docisnąć ale czego się dziwić... może taki vol2 miał być.... Ja to na ich miejscu bym się zamknął w studio... tona zapasów żarcia... nie wychodził rok ze studio [ domu czy gdziekolwiek oni tam tworzą]. I wydał taki CV III że to by ludziom szczena a raczej uszy opadły z wrażenia przesytu dźwięków ]:-> ]:->
Ale o czym ja do jasnej marzę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2015 o 01:01, Braveheart napisał:

Kochasz te rysowane panienki nie ? :3 :3.....

Ale słodycze i wino bardziej! <3

Dnia 28.11.2015 o 01:01, Braveheart napisał:

eeee co to fejs ? ja nie wiedzieć ;]

Ja wiem i nawet mam tam konto. :3


Z ważniejszych spraw - zaopatrzyłem się w nowego Wolfensteina. Strzela się całkiem przyjemnie, choć momentami wydaje mi się, że ktoś miał zbyt wielką fantazję przy projektowaniu klawiszologii. Natomiast pierwsza misja przywitała mnie bugiem, kiedy to fragment skrzydła zestrzelonego latadła wniknął do kabiny, przysłaniając widok (obrazek 1). ;p

2015112901000731

20151129010014795

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2015 o 00:51, Braveheart napisał:

EVE na załączonym o ile dobrze pamiętam rajt ?? :>


Nope.
X3: Albion Prelude, czyli najlepszy kosmiczny "sim" EVER (no chyba, że Egosoft zrozumiał błąd z wydaniem X:Rebirth i faktycznie zapowiedziane już X4 będzie faktycznie powrotem do korzeni). :3

Dnia 29.11.2015 o 00:51, Braveheart napisał:

Muzycznie zaniechałem szukanie utworów... lece teraz CV II Grzybiarzy .... :3 :3 :3


Słuchać nadal IM w 2015, którzy skończyli się na "Kill''em All". meh...
Masz tu dobre sajkotręsy, a nie padliny słuchasz:
https://www.youtube.com/watch?v=By1vzBtjViI
https://www.youtube.com/watch?v=wB5fFMci624
https://www.youtube.com/watch?v=WVimwGTo38w

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie na tym, choć niektóre pomijałem, bo przypakowane GTX 660 nie daje temu rady, ale tyczy się to w sumie tylko tych skurczybyków z trawą - one mi FPS zabijały a ja ciągle coś źle przestawiałem i nie chciało to śmigać.

W każdym razie pracuję nad tym, żeby zrobić jak najwięcej nim wyląduje dzisiaj na małą drzemkę w trumience mojej dwuosobowej z małżonką, bo jutro trumienka zawoła mnie wcześniej - w poniedziałek trzeba zacząć zarabianie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2015 o 01:21, haderQ napisał:

Dokładnie na tym, choć niektóre pomijałem, bo przypakowane GTX 660 nie daje temu rady,
ale tyczy się to w sumie tylko tych skurczybyków z trawą - one mi FPS zabijały a ja ciągle
coś źle przestawiałem i nie chciało to śmigać.

Ile modów masz zainstalowanych ?? :> I ogólnie ile gra pięknie pożarła Ci godzin z życiorysu ? :>

Dnia 29.11.2015 o 01:21, haderQ napisał:

W każdym razie pracuję nad tym, żeby zrobić jak najwięcej nim wyląduje dzisiaj na małą
drzemkę w trumience mojej dwuosobowej z małżonką, bo jutro trumienka zawoła mnie wcześniej
- w poniedziałek trzeba zacząć zarabianie :P

huahauhauh dwuosobowa trumienka ;-)
Tylko jakiego wąpirzyka albo młodej dracuriny nie zmajstruj. Chyba że już "wycraftowany/a" xD xD to wtedy inna rozmowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2015 o 01:02, meryphillia napisał:

Nope.
X3: Albion Prelude, czyli najlepszy kosmiczny "sim" EVER (no chyba, że Egosoft zrozumiał
błąd z wydaniem X:Rebirth i faktycznie zapowiedziane już X4 będzie faktycznie powrotem
do korzeni). :3

Kompletnie mi ten tytuł nic nie mówi panie Moshic. Aż sobie w YT jakiego gameplaya odpalę :P

Dnia 29.11.2015 o 01:02, meryphillia napisał:

> Muzycznie zaniechałem szukanie utworów... lece teraz CV II Grzybiarzy .... :3 :3
:3

Słuchać nadal IM w 2015, którzy skończyli się na "Kill''em All". meh..

Nic nie obchodzi mnie, co za bardzo kto myśli, gdzie co powie. To że mają spadki to już inna kwestia. Grzyby lubię, lubię żreć i lubię słuchać ;] Wszelkiej maści grzyby ;-)

Dnia 29.11.2015 o 01:02, meryphillia napisał:

;] Mi się wydaje, że nie znać tego to tak jak nie znać w jakim języku się mówi albo kraju mieszka.....
Nie powiem dowaliłeś z grubej do pieca. Tyle że widzisz. Sam wspomniałeś że sajko zjadać swój ogon zaczyna. Poszedłbym dalej. Wszystko zaczyna zjadać swój ogon. Każdy gatunek. Chyba ciężko dziś o coś całkowicie "nowatorskiego" jeżeli można to jeszcze jako tako nazwać. Nie mówiąc już o tym jak muzyka nawet ta komercyjna zlazła gorzej niż na psy w schroniskach..... o popie to już się nie będę wypowiadał bo szkoda słów. A kiedyś i to było klasą ehhh
Nie zapomnę jak "Xeniacza" katowałem bity tydzień jak w amoku. :3 Matko to były dni orki na pętli poszczególnych utworów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2015 o 02:32, Braveheart napisał:

Kompletnie mi ten tytuł nic nie mówi /.../


Jak dla mnie jeden z najlepszych sandboxów jakie zawitały na PC, licząc od pierwszej odsłony serii.
Oczywiście gra tylko dla miłośników kosmicznych wojaży, a i też z racji bycia sandboxem "bez celu" tylko dla wybrańców.

Dnia 29.11.2015 o 02:32, Braveheart napisał:

Nie powiem dowaliłeś z grubej do pieca. Tyle że widzisz. Sam wspomniałeś że sajko zjadać
swój ogon zaczyna.


Akurat Xenomorph nigdy ogona nie zjadał, wręcz był prekursorem PsyDark, a jego "Obscure Spectre", to jeden z najlepszych wałków w historii całego gatunku. ]:>
Swego czasu w podobnym klimacie materiał wypuściła pewna babka z USA:
https://www.youtube.com/watch?v=W18wrh18riw
https://www.youtube.com/watch?v=fGHEIwxYG-Q

Choć z tego rodzaju rzeźników i tak najwięcej do powiedzenia od lat maja sceny z Brazylii, Meksyku i Rosji.
https://www.youtube.com/watch?v=u5PE8L92vqc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2015 o 03:23, meryphillia napisał:

Jak dla mnie jeden z najlepszych sandboxów jakie zawitały na PC, licząc od pierwszej
odsłony serii.
Oczywiście gra tylko dla miłośników kosmicznych wojaży, a i też z racji bycia sandboxem
"bez celu" tylko dla wybrańców.

Czy mi się wydaje czy Ty tylko w sandboxach Panie Moshic ?? ;> Ja z sanboxów eee to chyba tylko Mafie. Choć po głowie chodzi mi Max Payne ;] oczywiście pierszy :P Miał niesamowity klimat. No i te noir ;]

Dnia 29.11.2015 o 03:23, meryphillia napisał:

; Akurat Xenomorph nigdy ogona nie zjadał, wręcz był prekursorem PsyDark,
a jego "Obscure Spectre", to jeden z najlepszych wałków w historii całego gatunku. ]:>

=) Tego się nie da zaprzeczyć i głupcem bym był jak bym zaprzeczył. Nie wiem jak Ty ale mam kilka kawałków które staram się dziennie jako tako przesłuchać jak tylko mogę. Jest to niczym oddawanie moczu... nie ma dnia aby go nie oddać prawda ? :> Tak samo jest u mnie z poszczególnymi utworami danych gatunków muzycznych. Moje "Diamenty" a potem już mogę słuchać czego dusza zapragnie. ;]
Ostatnimi czasy zaprzestałem się interesować się naszą polską sceną psy trance . Na psytrance.pl nie bardzo mi się chce wchodzić. Za dużo do nadrobienia [Tak leniem jestem bo już 4:21 dochodzi a Baldur Drugi na mnie czeka]. Jakieś nowe dokonania naszych "psychicznych" ;-) czy nie ma sensu ? Czy też Ci to koło trąby lata ?

Dnia 29.11.2015 o 03:23, meryphillia napisał:

Swego czasu w podobnym klimacie materiał wypuściła pewna babka z USA:
Choć z tego rodzaju rzeźników i tak najwięcej do powiedzenia od lat maja sceny z Brazylii,
Meksyku i Rosji.
https://www.youtube.com/watch?v=u5PE8L92vqc

:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2015 o 04:26, Braveheart napisał:

Czy mi się wydaje czy Ty tylko w sandboxach Panie Moshic ??


Głównie.
Saja mi po prostu najwięcej zabawy ze swoja "swobodą".
Mafię i Max Payne raczej ciężko nazwać sandboxami tak poza tym...

Dnia 29.11.2015 o 04:26, Braveheart napisał:

Czy też Ci to koło trąby lata ?


W rzeczy samej.
Przestałem zwracać uwagę na to co się pojawia, bo i tak zazwyczaj jest to kupa.
czasami coś przesłucham z nowości, ale nawet nie pamiętam co ostatnim czasem słyszałem co by wpadło w ucho i gusta.
Ostatni miły dla uszu album jaki pamiętam dobrze, to "The Golden Sun Of The Great East" Juno Reactor... z 2013... heh

Dnia 29.11.2015 o 04:26, Braveheart napisał:

:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2015 o 05:07, meryphillia napisał:

Mafię i Max Payne raczej ciężko nazwać sandboxami tak poza tym...

Ehh źle się wyraziłem wybacz. Mafia to może i tak ale o Maxie tak o sobie wspomniałem w ramach odświeżenia i pozabijania ludzi w bullet time ;]

Dnia 29.11.2015 o 05:07, meryphillia napisał:

W rzeczy samej.
Przestałem zwracać uwagę na to co się pojawia, bo i tak zazwyczaj jest to kupa.
czasami coś przesłucham z nowości, ale nawet nie pamiętam co ostatnim czasem słyszałem
co by wpadło w ucho i gusta.
Ostatni miły dla uszu album jaki pamiętam dobrze, to "The Golden Sun Of The Great East"
Juno Reactor... z 2013... heh

Czyli za wiele mnie nie ominęło ]:->
Dobra do kościoła rano nie idę bo nie wiem co to iść do kościoła. Dla mnie kościół to ma "pieczara" czyli mój pokój.
Wręcz Sanktuarium i tak ma być. Pomodlę się dziś do samego siebie o 12:00 rano jak wstanę. Mam już dość. Trochę w Baldura drugiego pograłem i jest git. Trumienka woła dziś szybciej niż zwykle ale co poradzi. ;]
Do zobaczyska w tym wątku do jutra :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siemka. Zacznę od odpowiedzi na ostatni Twój post w moją stronę z poprzedniej nocy - mały wąpierz już od ponad 10 miesięcy jest z nami (pierwsze foto było na forum w wątku o zdjęciach forumowiczów) ;)

Czas na pogodę - chłodno, zachmurzenie spore, opadów brak.

Skyrim mods aktualnie na tapecie - męczę się dalej z tamtą paczką, ale już mam bliżej do końca niż dalej. Pewnie takiego mega wyglądu miał nie będę, ale ważne żeby oczy od tej gry nie bolały :P Po trzecim Wiesławie nie wiedzieć czemu każdy tytuł wydaje się taki średni pod względem grafiki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2015 o 00:12, haderQ napisał:

Siemka. Zacznę od odpowiedzi na ostatni Twój post w moją stronę z poprzedniej nocy -
mały wąpierz już od ponad 10 miesięcy jest z nami (pierwsze foto było na forum w wątku
o zdjęciach forumowiczów) ;)

A no tak. Teraz sobie przypomniałem że miałem okazję widzieć tą "istotę" ;-)

Dnia 30.11.2015 o 00:12, haderQ napisał:

Czas na pogodę - chłodno, zachmurzenie spore, opadów brak.

U mnie dziś wgrano wiatr oraz deszcz. Przez co miałem spadek fpsów i ciężko było nawet do sklepu się udać :3 :3
Dzisiejszy dzień hmmmm nawet go udanym rajdem nazwać nie można ;]

Dnia 30.11.2015 o 00:12, haderQ napisał:

Skyrim mods aktualnie na tapecie - męczę się dalej z tamtą paczką, ale już mam bliżej
do końca niż dalej. Pewnie takiego mega wyglądu miał nie będę, ale ważne żeby oczy od
tej gry nie bolały :P Po trzecim Wiesławie nie wiedzieć czemu każdy tytuł wydaje się
taki średni pod względem grafiki :D

Ehh :P No bez przesady. Nie generalizuj proszę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siemanko wąpierzu :) Co do generalizowania to nic nie poradzę, naprawdę takie odnoszę wrażenie grając w inne tytuły, choć grafika nie jest najważniejsza :)

Dalej wiatr.exe i deszcz.exe mają u Ciebie aktywny proces? Bo u mnie dzisiaj się załączyły do tego włączając funkcję zamarzniętych małych kulek spadających w zajebiaszczą prędkością, a teraz idzie śnieg delikatny a deszcz napierdziela.

Czołem również pozostałym przebywającym tu wampirkom - co u was? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.12.2015 o 00:10, haderQ napisał:


Czołem również pozostałym przebywającym tu wampirkom - co u was? :)


Siemanko!
Cóż, ja niedawno wróciłem z pracy. Teraz przesiaduję tutaj przy piwku i - jak zwykle - czuwam aby spokój był w nocnym wątku, raz na jakiś czas zaglądając pomiędzy kuchennym craftingiem (jak zowie owe zajęcie Waleczne Serce), levelowaniem i czytaniem.
Deszczu u siebie nie uświadczyłem, wiatr zaiste dmnie dość silnie ale może to i dobrze. Przynajmniej nie jest za gorąco.

A tematem przewodnim dnia dzisiejszego u mnie była Islandia (w pracy przesiadłem się na Windę po islandzku z racji małego zamieszania z projektem i jakoś tak mnie zaintrygowało, zwłaszcza, że lubuję się w językowych ciekawostkach).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2015 o 00:10, haderQ napisał:

Czołem również pozostałym przebywającym tu wampirkom - co u was? :)

Chciałem przespać ubiegłą noc, ale tak wiało, że nie mogłem zasnąć. W efekcie nie spałem prawie wcale. ;d

Z bardziej przyziemnych rzeczy - coś gdzieś położyłem i nie pamiętam gdzie. Za to Gaben mnie znów kocha i karciany interes kwitnie. :3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować