Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Praca w gram.pl: Dział pomocy technicznej werbuje!

32 postów w tym temacie

gram.pl

Pomoc techniczna. Zawsze cierpliwa, gotowa do udzielenia rady i posłużenia swą wiedzą. Zapewne niejednokrotnie było Ci dane dzwonić tam, ledwo trzymając nerwy na wodzy. A przecież rozmówca nie był niczemu winien... Może teraz czas przejść na drugą stronę barykady? :-)

Przeczytaj cały tekst "Praca w gram.pl: Dział pomocy technicznej werbuje!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm... co do punktu "znajomość języka angielskiego na poziomie dobrym" zastanawiam się, o jaki poziom chodzi. Wg UE jest ich 6, czyli w tym wypadku mowa o poziomie B2(=FCE z oceną minimum B)?
Ogólnie, wymagania nie są jakieś super wysokie, ale... jakoś to do mnie nie przemawia, ze względu m.in. na kraj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Praca jak praca, ale nie dla mnie. Raz, że nie wytrzymałbym ciągłego rozmawiania przez telefon z rozjuszonym tłumem, dwa - nie znam się na komputerach od strony technicznej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... ciekawa oferta. Na pewno nie zaszkodzi zlozyc dokumentow, bo jak dla mnie praca duzo lepsza niz przy papierkach w urzedzie. I jednak wole zamienic "k... czemu nie ma mojego swiadectwa" na "k... czemu mi gra nie dziala". :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, w młodym i energicznym zespole"
Czy to przy każdej ofercie pracy, wczegokolwiek, kiedykolwiek, etc. musi to jedno to samo zdanie być?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nononono! coraz ciekawsze artykuły na gramie!
ja się nie załapię z powodu wykształcenia;/ wiek... ale na szczęście na forum nie ma to znaczenia;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

oferta ciekawa szkoda tylko, ze chyba nie mozna jeje wykonywac jako telepraca :( bo przeciez nie przekueruja Ci telefonu na komorke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Praca na pewno bardzo ciekawa. Myślę, ze złożę dokumenty. znam Windows od strony technicznej. Tylko nie bardzo jarzę, co to znaczy znajomość języka na poziomie dobrym. Elementary?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie: skoro takowy konsultant ma pracować poprzez mail oraz telefon to czy będzie można pracować w domu czy praca jest przewidziana w konkretnym mieście? Nie jest to zaznaczone w ofercie, więc pytam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2008 o 13:08, Pajonk78 napisał:

Pytanie: skoro takowy konsultant ma pracować poprzez mail oraz telefon to czy będzie
można pracować w domu czy praca jest przewidziana w konkretnym mieście? Nie jest to zaznaczone
w ofercie, więc pytam.


Żeby rozwiać wątpliwości, dodaliśmy oddzielną linijkę. Praca na miejscu, w firmie, tak jak to od zawsze działa :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować