Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

AMD oficjalnie współpracuje z Blizzardem - świetne warunki umowy

38 postów w tym temacie

Niezmiernie się cieszę. Jestem zwolennikiem AMD, niestety mam tylko jej procesor, ale od czegoś należy zacząć. Nigdy nie miałem zaufania do radeonów... może to się zmieni. Zastanawiam się jakie będą te nowe chipsety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2008 o 13:23, Wojman napisał:

> Kolejny co sieje ferment...

Jak nie masz nic do powiedzenia to lepiej nic nie mow. Ostrzezenie za spam.


Dla mnie tego typu informacje, to nie obiektywny ferment i mogę go nazywać jak chcę i to jest właśnie moje zdanie, które wyrażam, więc ostrzeżeniami syp gdzie indziej... zresztą mało mnie twoje kiwanie paluchem obchodzi Wojman, czy jak Cie tam zwać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam wole Intela i nVidie ... A o to, że może gry Blizza będą działać lepiej na prockach i grafach od AMD się nie boje ... W końcu główną zasadą Blizza jest to aby wypuszczać gry, które będą działać na większości konfiguracji sprzętowych, a nie tylko na sprzęcie danego producenta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ziptofaf nie"Nvidia it´s meant to be played" tylko "Nvidia the way it´s meant to be played"
swoja droga tez sie ciesze bo zaniedlugo mam zamiar kupic Radeona HD 4870 (z gory przepraszam za pisownie ale pisze na niemieckim laptopie z niemiecka klawiatura)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to nieźle ;P... Teraz jestem już pewien, że gry Blizzarda będą genialne graficznie ;). Teraz tylko niech zrobią dobrą fabułę itp rzeczy ;)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

AMD coraz ciekawiej poczyna... Kto wie, jak w końcu stertownik do Radeonów będzie skończony, to pozbędę się mojego GeForca i przesiądę na Radki? Dobrze by było :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widać, że AMD wiedzie się co raz lepiej!

Jeszcze wczoraj poinformowano nas, że Advanced Micro Devices posiadają najszybszy układ graficzny na rynku, a tu dzisiaj kolejna informacja, tym razem współpraca z Blizzardem. Co tu dużo pisać, ale warunki tej umowy są świetne dla obu stron. AMD będzie mogło dorzucać do swoich kart graficznych (a raczej ATI) gry Blizzarda, które jak wszyscy wiemy są kultowe. Zaliczane do jednych z najlepszych gier jakie kiedykolwiek powstały zapiszą się na długie lata w sercach graczy. Blizzard natomiast dostanie dostęp do jeszcze wcześniej niedostępnych układów AMD - współpraca zapowiada się bardzo dobrze. Czy nam, graczom wyjdzie to na dobre? Liczę, że tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę mnie niepokoją zbyt bliskie związki producentów hardware ze studiami developerskimi. Oby się nie skończyło tak, że do każdej gry będziemy musieli mieć jakiś osobny konfig.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

konfig konfigiem, a jak osobny sprzet bedzie potrzebny bo gra bedzie tak zooptymalizowana ze na kartach/prockach konkurecji nie ruszy to dopiero bylby zonk :PPP
A wszystkich ktorzy sie nie moga przekonac do zakupu Radeonow szczerze zachecam bo 4870HD przegrywa wydajnoscia jedynie z 280gtx ;] a roznica cenowa to jakies 500 zl +/-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to nie dobrze, wole zeby gra byla pod marka wylacznie Blizzarda, nie chce zeby w tej grze bylo preferowanej karty, Blizzard to zbyt duza marka zeby jeszcze sugerowac jaka karte kupic, dla mnie to juz przesada. Wczesniej Blizzard nie robil takich rzeczy, oby to byly tylko plotki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2008 o 02:12, Thanlis napisał:

konfig konfigiem, a jak osobny sprzet bedzie potrzebny bo gra bedzie tak zooptymalizowana
ze na kartach/prockach konkurecji nie ruszy to dopiero bylby zonk :PPP


No właśnie o tym mówię :) Nie tak dosłownie, że nowa gra = nowy komp :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj, z waszych wypowiedzi wynika że nie jest tak już teraz, że zwyczajnie twórcom się nie opłaca dopracowywać gry pod kątem starszego sprzętu :). Zarówno rynek Software, jak i Hardware musi się kręcić, a ktoś musi za to płacić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla tych którzy planują kupić sobie w przyszłym roku Radeona jest to bardzo dobra wiadomość , bo będzie można mieć tak wspaniałe gry w zestawie z kartą graficzną. Ale z perspektywy pozostałych graczy , którzy nie kupują sobie tej kary w przyszłym roku , cała ta umowa to tylko jedna wielka reklama. AMD będzie reklamował gry Blizzarda , dodając je do swoich kart graficznych , a Blizzard odwzajemni to i będzie reklamował podczas trwania BlizzCon-u sprzęt z pod znaku AMD. A więc wychodzi na to że cała ta umowa to niestety tylko jedna wielka reklama dla obu firm i nic więcej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować