Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Kompania Braci zawitała do kolektywu!

21 postów w tym temacie

Spayki

Każda wojna ma swoich bohaterów, a każdy bohater - swoją historię. Oto opowieść o Kompanii Braci. Relacja zdarzeń zapisana krwią zwykłych ludzi, którzy - często wbrew swej woli - musieli uczestniczyć w największym konflikcie zbrojnym XX-wiecznej Europy. Tę historię poznacie dzięki stronie coh.gram.pl!

Przeczytaj cały tekst "Kompania Braci zawitała do kolektywu!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2008 o 17:04, Meghan_mph napisał:

Czyżby jakaś obsuwa z datą startu strony? ;>
Cytat z wątku z ogłoszeniami: [21 lipca 2008] Pora wykazać się heroizmem


Żadna obsuwa, nic z tych rzeczy. Po prostu masę informacji w kilka dni się nie wrzuci. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczęścia i sukcesu życzę prowadzącym serwis, sam na początku byłem związany z tym projektem, ale niestety nie potrafiłem pogodzić między sobą pracy dla Gamearena i szkoły a pracą w kolektywie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2008 o 17:04, Meghan_mph napisał:

Czyżby jakaś obsuwa z datą startu strony? ;>
Cytat z wątku z ogłoszeniami: [21 lipca 2008] Pora wykazać się heroizmem


Mój błąd, nagłówek ogłoszenia po prostu skopiowałem i zapomniałem zmienić daty. Dzięki :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

GRATULUJE !!!!! Jest wreszcie strona gry która ją powinna mieć już dawno ale może lepiej późno niż wcale . Życzę powodzenia redaktorom i rzeszy czytelników tak by ta strona nie upadła i rozwijała się prężnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję! ;-) Liczę na rzeszę fanów. Sam będę wpadał. Może to dzięki wam, zakupię CoH ;-)

SSJ, nieźle się spisałeś ;-) Bardzo ładnie to wszystko wygląda. A co do treści, to jestem w trakcie czytania niektórych artykułów ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2008 o 17:03, mefiperes napisał:

I korek od szampana wystrzelił w niebo. :)

Jakiego szampana? ;>
Chyba bezalkoholowego, młodzieńcze :P:P:P

Nieletnim nie sprzedaje się alkoholu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niezłe zaskoczenie dla mnie!

Brawa chłopaki, nieźle się postaraliście. Mieć stronę w ramach kolektywu to nie lada wyczyn i prestiż - życzę owocnej przyszłości. Serwis ma spory potencjał, ma ambitnych administratorów, więc wróżę mu dobrą przyszłość. Obecnie co prawda jest troszkę mało informacji, ale liczę, że z dnia na dzień ta sytuacja będzie znacząco się poprawiać.

Gratulacje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować