Zaloguj się, aby obserwować  
MLODY2K6

FUEL - Czyli nowa gra Codemasters (temat ogólny)

817 postów w tym temacie

Dnia 09.07.2009 o 18:48, Sarturias napisał:

Ja przejechałem ponad 3000km (a już tydzień nie gram) i mogę stwierdzić, że jednak tak
wielki teren jest minusem. Gdyby nie wymagające niektóre Vista Pointy to we free ridzie
na dłuższą metę byłoby nudno, nie było by sensu grać. Free Ride sprawdziłby się gdyby
Fuel kupiło tyle osób co Simsy i chociaż 10% z tych ludzi jednocześnie włączyło by tryb
online - wtedy byłaby zabawa.

To prawda, zwłaszcza, że są problemy z Livem!. Jednak od tego jest chociażby xfire, by umawiać się na przejażdżki z kolegami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2009 o 18:48, Sarturias napisał:

wtedy byłaby zabawa.


Wyobrażasz sobie, żeby jakiś serwer uciągnął by tyle graczy na jednym serwerze ? O_O

Btw w tej grze brakuje mi kilku rzeczy

- dwóch zegarków jednego z czasem rzeczywistym, a drugiego z gry
- możliwości jeżdżenia swoich utworzonych wyścigów z komputerem
- możliwości tworzenia pktów kontrolnych poza drogą
- więcej różnorodnych wyzwań np najeżdżaniu na rampy, coś w stylu kaskaderki
- możliwości wyłączenia zniszczeń
- osobnej statystyki dla każdego z pojazdów
- wyrównanego poziomu trudności - w niektórych wyścigach przeciwnik z pierwszego miejsca ucieka na 1 km i choćbym nie wiem jak kombinował i jechał idealnie to go sie nie da dogonić, a innym razem to ja uciekam nawet na odległość 4 km!
- tornad w freeraidzie
- suwaka do ustawiania długości doby w grze

Podoba mi się jeden pojazd bardzo : Knightmare - można nim wjechać pod każdą górkę która ma mniejszy kąt niż 90 stopni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2009 o 19:16, Kapas napisał:

Podoba mi się jeden pojazd bardzo : Knightmare - można nim wjechać pod każdą górkę która
ma mniejszy kąt niż 90 stopni :D



Chciałbym to widzieć...ten samochód wg mnie to padaka. Znacznie lepszy jest Dreadnaught (albo jakoś tak). Wygląda jak hammer i faktycznie jest mocny. Trochę dziwne, że w tej grze teoretycznie dużo słabsze pojazdy niż monster trucki wjeżdżają na dużo wyższe wzniesienia. Jest taki teren, który nazywa się chyba Redrock Bluffs (w każdym razie ten z wielkimi górami typu Ayers Rock) - są tam, właśnie na szczycie tych wzniesień 2 livery, które przydałoby się zdobyć do 100% gry ;) Tym "hammerem" nie dałem tam rady wjechać chociaż próbowałem z kilku stron (ta góra nie tylko jest duża w pionie ale i dość rozległa) ale nie dało rady. Jeśli Knightmare da radę tam wjechać to tu o tym napiszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.07.2009 o 19:28, Sarturias napisał:

Jeśli Knightmare da radę tam wjechać to tu o tym napiszę.


hmm tak masz rację ten hummer jest też dobry na wzniesienia i faktycznie boli, że monstertrucki nie wjeżdżają pod większe góry choć powinny..

Nie wiem czy ktoś zauważył, ale w czasie deszczu auto się czyści.

Jak zabraknie już czegoś do przejechania, czy do zbierania, to zawsze, można jechać przed siebie, albo samemu stworzyć sobie wyścig ( ja ostatnio zrobiłem wyścig 50 km a obrębie tylko dwóch(!) stref. Można też szukać beczek z paliwem (btw przydałoby się większe ich wykorzystanie w jakiś misjach - np eskorta konwoju z paliwem lub coś w ten deseń), albo rozwalanie tych takich budek drewnianych - zawsze mnie to rajcuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2009 o 18:38, Kapas napisał:

BTW demo, które udostępnili jest strasznie żalowe.. dwa wyścigi bez freeraidu...


Niestety tutaj się z kolegą nie zgodzę, ponieważ w demie jest freeride.

Ogólnie demo nawet niezłe, miło się jeździ no i te widoczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2009 o 22:45, Roki26 napisał:

> BTW demo, które udostępnili jest strasznie żalowe.. dwa wyścigi bez freeraidu...


Niestety tutaj się z kolegą nie zgodzę, ponieważ w demie jest freeride.

Ogólnie demo nawet niezłe, miło się jeździ no i te widoczki.


W PCowym też? Bo w opisie są tylko dwa wyścigi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ooo to bardzo fajnie, że jest demo, mocno się zastanawiam nad kupnem a takie demo to super sposób na sprawdzenie, czy warto :) Chociaż szkoda by było , gdyby w pecetowym demie nie było freeride'' u

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lol...ale porąbane te sterowanie jest...jak sie w ogóle do tyłu jeździ? Bo W, S chyba są bezczynne w tej grze, bo do przodu się spacją jedzie...a do tyłu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2009 o 12:54, Ecko09 napisał:

Lol...ale porąbane te sterowanie jest...jak sie w ogóle do tyłu jeździ? Bo W, S chyba
są bezczynne w tej grze, bo do przodu się spacją jedzie...a do tyłu?


a zmienić sterowanie to taki problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2009 o 12:56, Citkowsky napisał:

> Lol...ale porąbane te sterowanie jest...jak sie w ogóle do tyłu jeździ? Bo W, S
chyba
> są bezczynne w tej grze, bo do przodu się spacją jedzie...a do tyłu?

a zmienić sterowanie to taki problem?


Jemu chodzi o to że podstawowe sterowanie jest zrypane, a tak nie powinno być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2009 o 13:09, Kraju napisał:

> > Lol...ale porąbane te sterowanie jest...jak sie w ogóle do tyłu jeździ? Bo
W, S
> chyba
> > są bezczynne w tej grze, bo do przodu się spacją jedzie...a do tyłu?
>
> a zmienić sterowanie to taki problem?

Jemu chodzi o to że podstawowe sterowanie jest zrypane, a tak nie powinno być.



ale tak naprawdę co to takiego zmienia? Ustawienie własnej konfiguracji nie zabiera więcej niż 1 minute. Po co się czepiać takiej pierdółki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2009 o 13:29, Citkowsky napisał:

ale tak naprawdę co to takiego zmienia? Ustawienie własnej konfiguracji nie zabiera więcej
niż 1 minute. Po co się czepiać takiej pierdółki?


Bo to poważna "pierdółka". Sterowanie powinno być standardowe a nie wymyślają jakieś dziwactwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2009 o 14:10, Kraju napisał:

> ale tak naprawdę co to takiego zmienia? Ustawienie własnej konfiguracji nie zabiera
więcej
> niż 1 minute. Po co się czepiać takiej pierdółki?

Bo to poważna "pierdółka". Sterowanie powinno być standardowe a nie wymyślają jakieś
dziwactwa.

Sterowanie jest nieco "ukonsolowane", przypomina te do Burnouta, ale co za problem skoro można zmienić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2009 o 14:15, Kirabaxior napisał:

Sterowanie jest nieco "ukonsolowane", przypomina te do Burnouta, ale co za problem skoro
można zmienić.


Skoro kolega dużo wyżej miał na spacji gaz to coś jest nie tak. Nie można popełniać takich błędów ze sterowaniem w tak ważnej grze "Mistrzów Kodu".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować