Zaloguj się, aby obserwować  
MLODY2K6

FUEL - Czyli nowa gra Codemasters (temat ogólny)

817 postów w tym temacie

Dnia 13.07.2009 o 07:17, player000 napisał:

ja bym jeszcze nie oceniał czego nie ma w terenie gry do czasu aż odkryję całą mapę;)
Z tego co się orientuję to masz tyle postępu co ja mniej więcej.


Ja wiem że są ruiny, bo screeny już dawno widziałem, ale skoro na 4 regionach, przejechawszy 800 km nie trafiłem na żadne, to chyba jest ich "trochę" za mało;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2009 o 11:09, Kirabaxior napisał:

Dzięki tym skrinom otworzyła mi się paszcza i wyleciały gały. Wow. Ty już odblokowałeś
wszystkie pojazdy, ja zamawiając 2 lipca grę jeszcze jej nie otrzymałem... ponoć dzisiaj
mają wysłać.


Wiesz co ? jak ludzie mieli tą grę przed kończem czerwca na PC to w tydzień później już wszystko całą grę mieli ukończoną na 100 % :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2009 o 00:22, Kapas napisał:

Może mi ktoś powiedzieć przy ilu gwiazdkach kariery jest już możliwe kupno wszystkich
pojazdów?

Myślę że około 180.Ostatni odblokowuje się (chyba) po zaliczeniu sześciu brązowych gwiazdek w Rainier Peak.Wiesz,część można kupować a część trzeba dopaść podczas freerideu nie pamiętam dokładnie ile (na pewno więcej niż 15).





Wrzucam obrazki tego całego(dodatkowego 75) Warriora (spodziewałem się jakiegoś super wozu a okazał się zwykłem średniakiem),grafika na kurtce i spodenkach no i hełm.Malowania na pojazdach szkoda pokazywać bo są kiepskie.

20090714085830

20090714085859

20090714085919

20090714085948

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2009 o 09:08, gostfejskila napisał:

Myślę że około 180.Ostatni odblokowuje się (chyba) po zaliczeniu sześciu brązowych gwiazdek
w Rainier Peak.Wiesz,część można kupować a część trzeba dopaść podczas freerideu nie
pamiętam dokładnie ile (na pewno więcej niż 15).


A kiedy można odblokować poduszkowca? Z nieodblokowanych terenów został mi tylko Rainier Peek. Czy właśnie w tym terenie na niego natrafię, czy może już go przeoczyłem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2009 o 09:08, gostfejskila napisał:

Myślę że około 180.Ostatni odblokowuje się (chyba) po zaliczeniu sześciu brązowych gwiazdek
w Rainier Peak.Wiesz,część można kupować a część trzeba dopaść podczas freerideu nie
pamiętam dokładnie ile (na pewno więcej niż 15).


Czyli nie trzeba mieć złota żeby odblokować pojazdy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.07.2009 o 09:15, Sarturias napisał:

A kiedy można odblokować poduszkowca? Z nieodblokowanych terenów został mi tylko Rainier
Peek. Czy właśnie w tym terenie na niego natrafię, czy może już go przeoczyłem?

No właśnie jest w Rainier Peak i jeździ gdzieś tam po górach.W sumie to najtrudniej go złapać.Jeździ jakieś parę km od najbliższego lądowiska helikoptera(przynajmniej ja tak miałem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.07.2009 o 09:23, Kapas napisał:

Czyli nie trzeba mieć złota żeby odblokować pojazdy ?

Jakoś nigdy nie zwracałem na to większej uwagi ale na 99% nie trzeba mieć złota.


Dorzucam pięć obrazków ;)

20090714095019

20090714095035

20090714095107

20090714095139

20090714095154

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdzie są trzymane savy z gry? Bo jutro zapewne reinstall windowsa i nie chce stracić savów ;/ A mam już 8 tych terenów odblokowanych, jakoś nie widzi mi się zaczynać od nowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2009 o 12:33, Ecko09 napisał:

Gdzie są trzymane savy z gry? Bo jutro zapewne reinstall windowsa i nie chce stracić
savów ;/ A mam już 8 tych terenów odblokowanych, jakoś nie widzi mi się zaczynać od nowa.


Przy domyślnej ścieżce instalacji, idzie to tak...

C:\Documents and Settings\<nazwa usera>\Moje dokumenty\My Games\FUEL\<nazwa konta GfWL>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2009 o 09:53, gostfejskila napisał:


> Czyli nie trzeba mieć złota żeby odblokować pojazdy ?
Jakoś nigdy nie zwracałem na to większej uwagi ale na 99% nie trzeba mieć złota.


Dorzucam pięć obrazków ;)


grafika niezła;D ... ile jest wszystkich pojazdów w grze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2009 o 16:27, Jacobek92 napisał:

grafika niezła;D ... ile jest wszystkich pojazdów w grze?

75. Kilka postów wyżej była o tym dyskusja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam mały problem z dźwiękiem: podczas wyścigów "pryka" z głośników, głównie podczas skręcania. Na prostej się raczej ucisza. We free ride jest zupełnie ok. Jakieś sugestie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2009 o 14:46, Cubstone napisał:

A ja mam mały problem z dźwiękiem: podczas wyścigów "pryka" z głośników, głównie podczas
skręcania. Na prostej się raczej ucisza. We free ride jest zupełnie ok. Jakieś sugestie?


Mam podobny problem... Tyle że u mnie to jest nie zależnie od tego czy free ride, czy wyścig, czy skręcam czy nie... Próbowałem różnych rzeczy, i nie udało mi się tego problemu rozwiązać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze małe pytanko.
Gdy wchodzę w challenges w głównym menu pokazuje, że mam wszystkie zaliczone. Ale jak wejdę w "completion" i "challenges" tam pokazuje, że jeszcze mi kilka wyzwań zostało. Żeby je zdobyć muszę po prostu zwiedzać mapę i same się zaktualizują w menu?

A poza tym, po dwóch- trzech godzinach gry jestem pozytywnie zaskoczony. Już długo przed premierą postawiłem na Fuelu krzyżyk. Głównie za ogromny teren (myślałem, że będzie bardzo pusty i bez wyrazu), oraz pogłoski o złym prowadzeniu.
Teraz przekonałem się, że świat jest ogromny, ale bardzo zróżnicowany i na razie w ogóle mi się nie nudzi. Model jazdy również mi się spodobał, od razu podpiąłem pada bo klawiatura raczej zabiłaby przyjemność z jazdy (ale nie daję sobie głowy uciąć). Oprawa graficzna bardzo ciekawa, ładna, miejscami powalająca (lasy, niektóre vista points).
Wyścigi dosyć przyjemne, ale przyspieszanie rywali na ostatniej prostej (i nie tylko) zniesmacza i irytuje. Wyzwania póki co ciągle mi się nie nudzą i za każdym razem wprowadzają powiew świeżości.
Szybkie kupowanie pojazdów i zmiana wizerunku postaci z menu gry to duży plus, jak i brak konieczności jazdy po całej mapie w celu wystartowania w wyścigu. Można to zrobić bezpośrednio w menu.

Minusy? Na pewno brak spojrzenia za siebie, problem z dźwiękiem, niektóre pojazdy są tandetne i całkowicie nieudane. Jest jeszcze kilka, ale chwilowo wypadły mi z głowy.

Aha, na pewno dużą zaletą jest brak innych pojazdów we free ride (traffiki w TDU tylko irytują, tutaj byłoby tak samo). Cykl nocy i dnia , oraz zmienne warunki atmosferyczne to też plus. I jeszcze na dokładkę możliwość dostania się w każdy punkt na mapie, całkowita swoboda (nie wiem jak jest z wodą, bo jeszcze nie mam poduszkowca).

Póki co, jestem całkowicie na tak. Zobaczymy, czy wkradnie się kiedyś monotonia i już nie będzie tak wesoło... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Aha, na pewno dużą zaletą jest brak innych pojazdów we free ride (traffiki w TDU tylko
>irytują, tutaj byłoby tak samo).

Widzisz mnie tak samo, ale niektórym zagorzałym fanom TDU to jakimś cudem przeszkadza, czego kompletnie nie rozumiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2009 o 18:06, Cubstone napisał:

Jeszcze małe pytanko.
Gdy wchodzę w challenges w głównym menu pokazuje, że mam wszystkie zaliczone. Ale jak
wejdę w "completion" i "challenges" tam pokazuje, że jeszcze mi kilka wyzwań zostało.
Żeby je zdobyć muszę po prostu zwiedzać mapę i same się zaktualizują w menu?


Chelleng''s trzeba odkryć na mapie, albo złapać ciężarówkę (czerwona strzałka na mapie) i wtedy już wszystkie będą dostępne z menu.
Fajnie podsumowałeś fuela, podpisuje się pod tym całkowicie, no może poza tym, że nie mam żadnych problemów z dźwiękiem. A świat jest zróżnicowany do końca i absolutnie się nie nudzi. Właśnie odblokowałem ostatni region i też jest inny niż wszystko co było do tej pory. Na poduszkowca już dzisiaj nie mam siły, ale jutro będę miał:)
A do minusów i numerów jakie wyczyniają komputerowi przeciwnicy, dodam jedną wkur... mnie rzecz. Nie wiem jak jest na innych poziomach, ale na legend przeciwnicy są co najmniej wredni. Na starcie pierwsza 4 odskakuje momentalnie na 100 albo i więcej metrów i się rozciągają na całej długości w odstępach między sobą, ale jak ich wyprzedzasz, to trzymają się za tobą jakies 50m. Mały błąd i wszyscy cię wyprzedzają i raptem jesteś np. 6... wrrrr. Może dlatego nie ma tylnego widoku, ani lusterek, żeby nie było widać co oni tam za tobą wyprawiają, żeby nadążyć. Albo taka sytuacja: Jedziesz 220 asfaltem, a obok ciebie pruje z taką samą prędkością komputer samochodem, który maksymalnie 180 może pocisnąć... Ale w ostatecznym rozrachunku i tak się go wyprzedza, dojeżdża do mety bez poważniejszych błędów i jest git:DDD
Szczerze powiem, że teraz jestem bardziej zafascynowany grą, niż po pierwszych 300km... Większa prędkość, więcej możliwości, więcej do zwiedzania:) Grać nie umierać!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2009 o 12:13, Ecko09 napisał:

Można po przejściu gry dalej sobie jeździć? Pozbierać Vista Pointy i kolory do aut czy
challenges dokończyć?


Oczywiście, że tak..

Dziś dodali Fuela do Xfire ... wreszcie.. ale teraz muszę sobie w nim dobić brakujące 30 h gry O_O pewnie zostawie pare razy grę na noc włączoną...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować