Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Pierwsze recenzje Edycji Rozszerzonej Wiedźmina

53 postów w tym temacie

Jak gra jest dobrze zrobiona to nie trzeba do niej żadnych uaktualnień - ci co mają gorsze muszą albo wydawać patche, albo - jak w przypadku Gothica - hańbić się niedopracowanym produktem. Poza tym Wieśka robili prawie 5 lat i ciągle przesuwali premierę więc wszyscy się spodziewali dopracowanego produktu... I pamiętajmy że nie wszyscy mają neta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi też Wiedzmin jakoś do gustu nie przypadł... może dlatego, że miał więcej błędów niż obydwa STALKER''y razem wzięte?
Może z patchem zmienię zdanie :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mejk z tymi błędami to chyba trochę przesadziłeś. Nie było aż takich błedów które nie pozwalałby ukonczyć grę. W wersji premierowej jedyne co było naprawdę uciążliwe to czas ładowania lokacji.

Ja już czekam na moją pudełkową wersje Update :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O jest się czym ekscytować. Weźcie po prostu przekopiujcie recenzje podstawki a na końcu dodawajcie plusik za ulepszony ekwipunek, nowe animacje itp. Zaraz dojdzie do tego, że będą recenzje samych patchy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ach,ludzie ja jestem fanem Asa i wiedźmina (przeczytałęm 3 pierwsze książki).Tylko mój biedny komp nie uciagnie withera(GF 4 Titanium 512 mb ram i celeron 1.70 i jak tu wytłumaczyć rodzicom że komp jest do d****

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm, gdyby nie to, że starzy gracze mogą ściągnąć megapatch za darmo oceny byłyby moim zdaniem dużo niższe.

Bo z jednej strony nie można ocenić EK jako nowego produktu, bo jako taki wprowadzałby mało zmian i zostałby uznany za skok na kasę.
Nie można też nazwać go dodatkiem, ani samodzielnym dodatkiem, bo to wszystko co było wcześniej (A dodatkowe przygody można uruchomić i bez tego)

Trzeba pochwalić CDP - to więcej niż patch, więcej niż reedycja, darmowe dla jednych, szansa dla innych. Mistrzowskie zagranie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>i jak tu wytłumaczyć rodzicom że komp jest do d****
Znaleźć grę, która im się spodoba, nęcić filmami reklamowymi a na koniec pokazać, że demo nie rusza i trza nowego kompa za około... no, jeśli mają chodzić wszystkie nowości to 1500, ale nawet za 1000 będzie coś co Wieśka pociągnie. Taniej raczej się nie da lub się nie opłaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To dobrze,że najlepszy polski rpg stanie się jeszcze lepszy i że znów zbiera świetne oceny w branżowych pismach.
Na razie jednak poczekam z dalszym granie do chwili aż przyjdzie Wiedźmin Update.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I dalej ostro trzymam się zdania: co Polskie to dobre ;). Jak w tej reklamie:
"Rodacy jest lepiej, ale będzie jeszcze lepiej" Nasze produkty już dawno przewyższyły standardy Europejskie, np. Wiedźmin gra komputerowa przewyższyła" ^^.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2008 o 15:19, kapistar1 napisał:

Jak gra jest dobrze zrobiona to nie trzeba do niej żadnych uaktualnień - ci co mają gorsze muszą albo wydawać patche, albo - jak w przypadku Gothica - hańbić się niedopracowanym produktem. Poza tym Wieśka robili prawie 5 lat i ciągle przesuwali premierę więc wszyscy się spodziewali dopracowanego produktu... I pamiętajmy że nie wszyscy mają neta.


Znowu się zaczyna...
Dwie krótkie sprawy - czy naprawdę AŻ tak Wam przeszkadza to, że autorzy starają się uczynić ją jak najlepszą? To, co się wyprawia to kuriozum, wołanie o pomstę do nieba i wszelkie inne potępienie. Druga rzecz - gra była tworzona pięć lat na papierze, a i tak w środku tego okresu zmieniono szefa projektu... Innymi słowy, naprawdę różnie z tym bywało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dodatek wygląda świetnie, na pewno kupię.


btw:

Dnia 12.09.2008 o 17:25, PanPuchOwski napisał:

Wiesiek to najlepsza gra ze wszystkich bo Polska...


"bo Polska..." ? Uzasadnij swoją wypowiedź, bo czegoś tu nie rozumiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2008 o 17:30, Tal441 napisał:

> Wiesiek to najlepsza gra ze wszystkich bo Polska...

"bo Polska..." ? Uzasadnij swoją wypowiedź, bo czegoś tu nie rozumiem.


bo Polska powinna być Polską. Proste.

Pytanie, jak to się ma do faktu, że Painkiller cieszył się niemniejszą popularnością, zwłaszcza na Zachodzie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Argumentacja "gra dobra bo Polska" jakoś mnie nie przekonuje:P Wiedźmina mam, w grę z patchem zagram, ale wątpię żebym w końcu ją przeszedł. Powód jest prosty: gra jest(może już była, ostatni raz grałem w 1.2) bardzo zabugowana i wbrew zapowiedziom twórców nie jest aż tak otwarta. Odgrodzone płotami "szare plamy" czy niewidoczne ściany skutecznie zniechęciły mnie do brnięcia ku końcowi. Żeby nie był nieporozumień jestem fanem sagi i ogólnie twórczości Sapkowskiego. A to, że w ogóle znalazły się środki na wydanie edycji rozszerzonej gry już świadczy o jej sukcesie,który nie ustępuje wyczynom ciągle popularnego Painkillera. Oby tak dalej Polaczki, pokażmy że też potrafimy robić gry;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

rzygać się chce od czytania tych narzekaczy. jeśli wiedźmin jest zabugowany, to pograj sobie w mass effect. ilu twórcom chce się jeszcze po premierze tak dopracować grę? wiedźmina uwielbiam, bo niewiele jest pozycji z fabułą dla dorosłych ludzi. poza tym w tej grze czuć pasję twórców, a to się rzadko dzisiaj zdarza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować