Zaloguj się, aby obserwować  
Sandro

Opisz poprzednika - zabawa

15958 postów w tym temacie

paweusz - opisując natkasuper1 wygladało jak by ja znał bardzo dobrze. Ogólnie mądry forumowicz a tu o takiego trudno znaleźć (bez obrazy ale on naprawde dobrze pisze i mądrze)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

natkasuper1 - no napewno dziewczyna, pierwszy raz ją widzę na forum ale pewnie w innych tematach pisze bo brygadzistka:D

offtop----> natanadler to natan (od imienia nathan, lub nataniel + adler czyli sokół po niemiecku) czyli dla osób nie zorientowanych jestem facetem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

natkasuper1-jest dziewczyną co widac po nicku, ma na imie Natalia i uważa że jest super.Widze ją może trzeci raz mimo że ma wyższy status odemnie.Miło poznać.Pozdrawiam.

PS.olki znowu Cię zdegradowali??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

natkasuper1 -> Brygadzistka! Osiagnęła ten status, lecz pewnie wypowiadając się w forumowych grach :) Widzę ją raz po raz lecz nie za czesto. Ogólnie jest spoko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

szrszeń45 - Brygadzista. W podpise cytat. Boi się Alunderisa. Rzadko tu wpada. Może wypuścić plagę szerszeni ( a w tej pladze będzie ich 45 (ale zawsze to coś)), która zawsze wróci. Zastrzaszał raz tak swoich wrogów, a onie na to nie zważając znaleźli się w szpitalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A może za pełno?

olki77 - Robotnik. Ostatnio dostał takeigo "kick''a". Umieściłsowje zdjęcie na forum, choć się chłopak wstydził. :D Już olewa status, ważne że ma tu znajomych i ma z kim podyskutować :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2006 o 13:14, Wasizi napisał:

/.../ Boi się Alunderisa.

Nie boje się Alunderisa! Alunderis to mój drugi nick :)

Dnia 04.06.2006 o 13:14, Wasizi napisał:

Rzadko tu wpada.

Może i rzadko, ale od czasu do czasu daję o sobię znać :)

Dnia 04.06.2006 o 13:14, Wasizi napisał:

Może wypuścić
plagę szerszeni ( a w tej pladze będzie ich 45 (ale zawsze to coś)), która zawsze wróci. Zastrzaszał
raz tak swoich wrogów, a onie na to nie zważając znaleźli się w szpitalu.

Cały ja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy raz człowieka widze >< może z racji że od 4 miesięcy ponad nie używałem forum :-D po nicku można wnioskować że szkodnik forumowy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2006 o 13:38, WoWmen napisał:

Pierwszy raz człowieka widze ><

Miło mi poznać :)

Dnia 04.06.2006 o 13:38, WoWmen napisał:

może z racji że od 4 miesięcy ponad nie używałem forum

Heh, jak tak można wsydź się!

Dnia 04.06.2006 o 13:38, WoWmen napisał:

:-D po nicku można wnioskować że szkodnik forumowy ;)

Wreszcie mnie ktoś docenił :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wasizi --> znany, aktywny, piszący z sensem formuowicz. Raczej nikomu nie podpał :D. Jest juz tu dośc długo, o czym świadczy jesgo "level":). Pozytywne mam o nim zdanie.:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dawid17 -- Robotnik. OD niedawna na forum. Ostatnio gratulowałem mu awansu. W podpisie sławi swój nick. Nie znam Go za dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dawid17 - jest robotnikiem i pewnie ma 17 lat jest tu bardzo krótko bo tylko 22 dni
robotnikiem stał się wczoraj a założył tylko 2 tematy ale niestety nie wiem jakie
łącznie napisał 67 postów umieszczając w nich 2698 znaków :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziki Marczak - zyje sobie w sadzie obok swojego domu stad wzioł sie przydomek Dziki . Marczak wziooł sie od imienia
Marek . Lubi sie kompac kiedy deszcz pada i zapach porannej rosy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

olki - nie lubi, jak twierdzą, że jest babą - to po co nick kojarzący się z olą? Ma na imię Szymon, zapewne rocznik 77, znów zaliczył degrada. To tak jest , jak się spamuje. 4 degrad, a on się niczego nie nauczył? Głupio się spytał, czy nie mógłby byc brygadzistą i mu się palnęło. Pisze w Historyjce, słownej zabawie i Obywatel...
Nie pisz tyle o statusach, to może nie będzie tak źle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Liqid. Ciekły forumowicz od mokrej roboty. Jest kiepski w swoim fachu, bo zawsze zostawia mokre ślady. Nie lubi, ognia i gorąca. Pisze do nas z igloo.

Czemu?

Gdy po raz pierwszy zobaczyłem jego, nick przeczytałem Liquid. I tak mi się już zakodowało ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować