Zaloguj się, aby obserwować  
Sandro

Opisz poprzednika - zabawa

15958 postów w tym temacie

Dnia 20.02.2006 o 15:50, Widek napisał:

u czy ja o czyms nie wiem?:)


Hehe, z tym "niekonfliktowym" to różnie bywało (de facto jeden z większych konfliktów na forum) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poprzednika znam z FM, jest jednym z najlepszych graczy i niestety dlatego ostatnimi czasy mafia zabija go w ciągu 1-2 dni :/ Nie trzeba chyba pisać jak bardzo się wtedy zdenerwował, ale wiwatował w momencie wykrycia mafioza. Spędza bardzo dużo czasu na forum, nie tylko na FM. Znam go jeszcze z Loży, Karczmy... Spox gościu, student :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

DevilFish... nie mówię Diabelska Ryba, bo się zdenerwuje... gra w FM, Kalamburach też go widzę. Uzależniony od forum. Daje dowcipy o Chucku, spoko ziom!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pan mnie poprzedzający wnioskuję, że ma na imię Michał. Być może druga część jego ksywki jest powiązana z grą KoTOR. Na forum spotkałem go już parę razy i pisze dosyć składnie i ogólnie w dobrym stylu. Jest przodownikiem i walczy o brygadzistę - powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ninja Seba - nie zmieściło się Sebastian :P , jest delegatem - przyjechał z Azji do Polski w delegacje :) . To pierwszy post tego użytkownika jaki widzę , ale nick mi się z czymś kojarzy , w opisie ma nam coś do powiedzenia po angielsku , ja stawiam że ..." Nie możesz zmienić twojego fatum, żaden człowiek nie może... " :P .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

(...)

Hmm... Swojego poprzednika kojarzę tylko z jednym. Ale to było już mówione wiele razy. Ale i tak powiem :P Wydaje się lubić koty, nawet z nimi utożsamiać. Potrafi z nimi rozmawiać, co wnioskuję po Jego podpisie :)

Jego postów niestety nie spotkałem w tematach które odwiedzam. Ale wydaje się być rozsądnym forumowiczem :)

Ma On status przodownika, musiał się więc czymś wyróżnić spośród rzecz Robotników :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

HumanGhost - nie wiem nic o nim, poniewaz juz dlugo nie bylem na tym forum, ale mam powazne podstawy do stwierdzenia iz jest on czlowiekiem najprawdopodobniej plci meskiej plci meskiej. o jego czlowieczenstwie swiadczy poziom inteligencji i umiejetnosci, dzieki ktorym zdolal dokonac swojego wpisu (czyli umie poslugiwac sie komputerem, pisac i logicznie myslec). osobnik ten umial tez opisac swojego poprzednika, zapamietal pewne informacje o nim. o tym, ze plec humanghosta jest meska swiadczy jego nick (wydaje mi sie ze jest on meski), ale w kwestji plci moge sie oczywiscie pomylic. to by bylo na tyle w sumie chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

przepraszam najmocniej za pomylke, ale wydawalo mi sie ze ostatni post jest na samej gorze i niepotrzebnie opisalem HumanGhosta :D:D:D:D. O PolishWerewolfie jednak mam podobne zdanie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie znam gostka... I normalnie bym się nie wpisał, ale zaintrygował mnie jego nick... Czyżby nawiązanie do Yuuzhan Vongów? Były tam takie milutkie stworzątka zwane grunchillami, ale może się mylę. Jeżeli jednak nie, to prawdopodobnie (jak wynika z ksywki), osobnik ten bezustannie i nieprzerwanie dąży do celu. Wyznaje zasadę: "cel uświęca środki", a jako istota Yuuzhańska, nienawidzi wszelkich technologicznych zabawek, co wskazuje na posiadania cudownego biokomputera połączonego bluźniącym łączem z bluźnierczymi przedmiotami bluźniących bluźnierców ;). To chyba wszystko, mam nadzieję, że adresat sam się wypowie dokładniej w tej sprawie ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój poprzednik jak zaczął grać w FM tak nie umi się od niej oderwać (skąd ja to znam :P). Jego nick pochodzi prawdopodobnie (nawet bardzo prawdopodobnie) z Star Wars i prezentuje rasę Wookiech. Na forum go widzę bardzo często i w sumie to trochę dziwię się, że jeszcze przodownik (widać nie dużo brakuje).
Furr jest osobą z pewnością myślącą i potrafiącą wyciągać wnioski z różnych sytuacji, czasem jest nieprzewidywalny :P
Ogólnie koleś naprawdę fajny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Delegat... To brzmi dumnie. ;)

Ninja Seba. szczerze powiedziawszy pierwszy raz się z nim spotkałem podczas mafii. I pierwsze spotkanie nie było zbyt miłe (ty mafiozo jeden! ;)). Później udało mi się jakoś zdobyć jego numer GG i okazało się, że to jest fajny człek. Ma podobne do moich poglądy dotyczące zepsucia dzisiejszej młodzieży, dobre poczucie humoru, lubi zagadki logiczne. Pisze z sensem, bez błędów (oprócz "wieżę" :P), nieużywa wulgaryzmów.
I teraz, żeby podsumować, zacytuję czyjeś słowa...
"Ogólnie koleś naprawdę fajny :)"
Jak najbardziej pasuje do tej osobowości :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Furrbacca - jego ksywka przypomina mi Star Wars ;D Grałem z nim dwa razy w FM. W ostatniej się trochę pokłuciliśmy :D Ale ogólnie go lubię i uważam, że jest spoko. Ma status Przodownika, co świadczy że trochę się udziela na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niezły charakter (mocny XD) Kontruuje ciekawe sensowne posty, niezłe słownictwo (świetne ;D )I znów cytat:
"Ogólnie koleś naprawdę fajny :)", który chyba go w całości opisuje ;D Możliwe, że fany gość ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>

Poprzednik wydaje się bardzo tajemniczy bo ciężko cokolwiek wywnioskować. Chodzi w ciemnych garniturach, zajmuje się nie czystymi interesami i tak samo jak ja jest rozczarowany konkursem o matmoludkach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

sorkiopisywałem Furrbacca co do Yamamoto to gościa zupełnie nie znam :D Tak jakby japoński nickname prawdopodobnie niezły kolo (szkoda, że nie mam okazji go poznać osobiście lub przez GG :( ) Ciekawy styl pisania postów : z sensem, ale którko ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2006 o 22:11, Modest-Vermin napisał:

>

Poprzednik wydaje się bardzo tajemniczy bo ciężko cokolwiek wywnioskować. Chodzi w ciemnych
garniturach, zajmuje się nie czystymi interesami i tak samo jak ja jest rozczarowany konkursem
o matmoludkach :P


WIELKI status, ciekawe słownictwo (ciekawe skąd ja i ciemne intersy xD) chyba lubi zarywac nocki jak i wielu internautów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mr. M.

Hmmm.. Jedyne co mi sie koajrzy to Bond. Ale tam to była kobieta :) Więc odpada. Chyba że Mr. M. z Ligii Niezwykłych Dżentelmanów (czy jak tam to się pisze :) Aczkolwiek (kolejne trudne słowo :P) moje domysły mogą być błędne.

Jak zauważyłem to jest to forumowicz spokojny, z poczuciem humoru. Jego wypowiedzi czasami mi się tylko przewinęły przed oczami, ale to wystarczyło :)

Oczywiście Przodownik. Jakże by inaczej. Zasłużony robotnik :) Niedługo zostanie Brygadzistą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować