Zaloguj się, aby obserwować  
Sandro

Opisz poprzednika - zabawa

15958 postów w tym temacie

Yarr - bardzo często widzę go na forum, na forum jest od początku, pisze długie, ciekawe posty, lubie Forumowią Mafię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2006 o 03:39, Yarr napisał:

je i śpi, to znaczy, że to są jedyne dwie czynności, które robi poza pisaniem postów, bo nie
wyobrażam sobie, żeby poza tym miał jeszcze na coś czas ;P


A jednak - pozory mylą... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Vaxinar - jeden z najbardziej ustawionych Przewodniczących z Mafii Forumowej :).Jest od początku forum.Pisze zawsze mądre,zrozumiałe,ciekawe posty .Jest przez wielu lubiany i szanowany (także przeze mnie) :).Lubi pisać w tematach takich jak :"Obywatel... a co wyżej? Czyli tytuły / stopnie / statusy na forum" a także w "Forumowej Mafii ". Bardzo fajny użytkownik i Przewodniczący :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podpułkownik-znany forumowicz, zasłużony Delegat (ciągle narzekał, że nie dostał jeszcze awansu, gdy był Brygadzistą ;)). Jest na mojej liście w rankingu ulubionych forumowiczów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziki Marczak - kilka razy go widziałem, chyba ma na imię Marek, lubi przyrode, na forum już troche jest, o czym świadczy status.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

lis889 - Brygafzista, co do poprzedniego posta: "...na pewno chcę być wcześniej delegatem niż ja...". Napisałe chcę, a powinno być chce, bo to ktoś chce, a nie ja chcę :D. Często na forum, nr. komórki to 889 i to wszystko. Jest, bądź będzie na mojej liście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wasizi-kumpel Wooziego z GTA San Andreas, pochodzą z jednej wioski. Za długo był Przodownikiem, teraz może świętować swoje zwycięstwo (awans). Jest w moim rankingu na ulubionego forumowicza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

DzikiMarczak-Przodownik wypowiada się w różnych forumowych zabawach często widuje go na forum.Jeden z moich ulubionych forumowiczów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

danielbr - przodownik. Jest dośc aktywny w tym temacie, bo nie widuje go w innych (czyt. tych, które odwiedzam) topicach. Ma na imie Daniel. Lubi ten temat, więc lubi opisywac innych. Dobry user.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

danielbr - Przodownik, na imię na Daniel (ale to nie jest pewne). Raz koledzy wrzucili Go do jeziora, a woda była zimna, wychodząc z wody powiedział "brrrr" i stąd te "br" w nicku. Uważa, że jest najważniejszy na tym forum, ale się myli. Lubi dodawać na głos, chcąc się chwalić że umie dodawać :), a nawet odejmować :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hunter22 - Delegat, znów wyskoczył z ukrycia i mnie zaskoczył. Jest nieprzewidywalny. Może kiedyś będzie w moim rankingu, ale musże lepiej Go poznać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

.:D liczba Jego może to 77. forumowicza lubię ,podpis Fajny. Przodownik - olki77

PS: Czytaj od tyłu, ale wyrazami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kojarzy mi sie z wafelkami ale niewiem dlaczego...lubie go a on lubi frytki z ketchupem:P
fajny bryga, i ma bujną wyobraźnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest wiernym forumowiczem ,jest robotnikiem ,ma na imiłe chyba Paweł i jest napewno dobrym qmplem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I ot bardzo bujną, a teraz wyobrarzam sobie jak paweln "pływa" po lianach w dżungli, a po ziemi goni go King Kong. Przeskakuje z drzewa na drzewo ale goryl dalej biegnie. paweln się męczy, dostaje degrada, czyli spowolnienia (czy Ty przypadkiem nie miałeś Przodownika?). Musi walczyć, skacze na ziemie, obraca się w stronę King Konga. A on okazju się być tak zwanym Moderatorem. Wymuje broń, paweln próbuje schować się za drzewem, ale trium.. drzewo pada na ziemię, paweln nei ma schronienia. Moderator podchodzi do Niego z zwala Go ze schodów (szybki zwrot akcji, dżungla a w Niej schody), on spada niżej, i tam pracuje, aby znów się wspiąć i nie spaść. Ale w końcu ktoś spadnie, bądź utknie na jednym piętrze. Najbardziej wytrwali, wytrzymali, inteligentni dojdą do końca i to Oni bedą tu znani...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

lis899 Brygadzista który jest chętny do rozmowy.... (patrz podpis) Spotkałem się już z nim kilka razy w dyskusji. A co do jego opisu to już tłumaczę dlaczego ma nick lis jak był młody wychowywał się w domku przy lesie i codziennie chodził na spacery i pewnego razu go niło go 899 lisow .... :) i co ciekawe udało mu się uciec :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

rolek85 - brygadzista. Bardzo lubi papier toaletowy (może jakiś inny papier), bo aż 85 rolek w zapasie. Tak poważnie ma na imię Roland. Najcześciej widuję go w tym temacie. Ogólnie dobry forumowicz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować