Zaloguj się, aby obserwować  
Sandro

Opisz poprzednika - zabawa

15958 postów w tym temacie

Dnia 26.05.2006 o 17:39, Wasizi napisał:

gieroj - Przodownik. Lubi grać w gry komputerowe. Jest na mojej liście ulubionych forumowiczów
:D. Nowy, śmieszny podpis. Jest to jego drugie konto na gram.pl


Wasizi - malo o nim wiem ale ma status taki sam jak ja i jest bnardzo przyjazny. Gra w Morrowinda - tak mi się wydaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Crazy Frogus - Od niedawna niemowa - "Nic więcej nie mogę powiedzieć". Nie lubi Crazy Froga.
Kupił sobie laptopa, przz co skazał się na używanie, jak sam to określił, "palcówy". Co godzinę bierze do ręki mysz, ale to nic nie daje. Próbował ją wetknąć w przeróżne miejsca w laptopie - bez skutku. Biedny posiadacz laptopa każe nam się cieszyć, że wrócił. Niby z czego? (joke ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Carzy Frogus - mimo nicku, nie jest jego fanem, nie ma narazie PC, pisze z laptopa, nie może się przyzwyczaić. Na forum już go widziałem nie raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

lis899 - Brygadzista, chyba najczęściej Go opisywałem. Lubi zwerzęta. Prawdopodobnie już wyczerpały mu się pomysły, bo dawno widziałem, żeby opisywał kogoś pewną historyjką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Harmegidon - często widzę go w "Co jest na zdjęciu", delegatem jest od ponad miesiąca, Dużo pisze w takich tematach, jak Baldurs Gate.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

lis899-jest doświadczonym forumowiczem, jeśli dobrze pamiętam, to on ciągle nazywa mnie Marek (nie jestem Markiem!). Nie miałem z nim żadnych przykrych incydentów. Można spokojnie z nim porozmawiać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziki Marczak-Fajny user lubi się ogólnie często widuje go na zabawach forumowych jest Przodownikiem i nie sądze żeby kiedykolwiek dostał Degrada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2006 o 11:35, danielbr napisał:

Dziki Marczak-Fajny user lubi się ogólnie często widuje go na zabawach forumowych jest Przodownikiem
i nie sądze żeby kiedykolwiek dostał Degrada


ło sory
Fajny user lubi się wypowiadać w zabawach forumowych jest Przodownikiem

Dnia 27.05.2006 o 11:35, danielbr napisał:

i nie sądze żeby kiedykolwiek dostał Degrada


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

danielbr - Na imię mu Daniel. Przodownik. Często bawi się pokemonami (te takie "kapsle" bądź "kółeczka"). Lubi Dragon Ball, codziennie po pare odcinków "trawi". Chętny do rozmów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2006 o 11:46, Wasizi napisał:

danielbr - Na imię mu Daniel. Przodownik. Często bawi się pokemonami (te takie "kapsle" bądź
"kółeczka"). Lubi Dragon Ball, codziennie po pare odcinków "trawi". Chętny do rozmów.


Nie oglądam Dragon ball''a a tym bardziej nie zbieram pokemonów :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wasizi - poucza wszystkich tych, którzy nie opiszą poprzednika. Opisaywałem go wiele razy, nie wiem co dać nowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

lis899 - brygadzista pisze okropnie dużo postów, na gg jest bardzo fajny ostatnio mało aktywny jednak...:Dsiedzi na fajnych tematach (np. ten:D) i ma 899 lisów...podpisu nie rozumiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

za dużo mówi o mnie, jest moim krewnym, a mowie to bo on cały czas mówi o mnie rzeczy które są prywtne... panie gieroj=>przestań bo poprosze modów o degrada... to zakazane! jak narazie nie jestem zły i mu wybaczam. a teraz o nim... fajny forumowicz, wkurzający człwiek na codzień :P ale ogólnie go lubie...marzy o brygadziscie. życze mu awansu.podpis jest... dość zakrecony...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

paweln - zna osobiście gieroja. Przodownik, szkoda, że tak rzadko an forum. Pewnie tak był by Brygadzista :-). Pisze dobre posty. Drugię imię: Lolek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

imie aby utrudnic zagranicznym je wymowic =P lubi morrowinda i chce byc lub jest niesmiertelny =) nie czesto jakos widuje jego posty moze zagladam w nie tematy co trzeba =) jak widac brygadzista i narazie jest online =P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mefiak - zielona lmpka. Pare razy Go widziałem. Jest mafiozą :F co widać w nicku (ale zaszyfrowane :D). Lubi śpiewać, i zbierać "opłaty" od barmanów itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować