Zaloguj się, aby obserwować  
Sandro

Opisz poprzednika - zabawa

15958 postów w tym temacie

Wasizi - doświadczony użytkownik o czym świadczy status Brygadzisty.Pisze ciekawe i interesujące posty.Lubi język niemiecki :)o czym moze świadczyć pierwszy człon jego nicku :) mianowicie Was któro oznacza Jak :).Lubi wypowiadac się w tematach takich jak "Słowna zabawa" oraz "Historyjka ". Spoko Brygadzista :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2006 o 18:22, Podpułkownik napisał:

Wasizi - doświadczony użytkownik o czym świadczy status Brygadzisty.Pisze ciekawe i
interesujące posty.Lubi język niemiecki :)o czym moze świadczyć pierwszy człon jego nicku :)
mianowicie Was któro oznacza Jak :).Lubi wypowiadac się w tematach takich jak "Słowna
zabawa" oraz "Historyjka ". Spoko Brygadzista :)

Podpułkownik-Jeden z weteranów tego forum :) pisze ciekawe i na temat.Ogólnie uczciwy i sympatyczny forumowicz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

matizek12 - był na forym, nagle jakaś przerwa, ale już z nami jest :D Musze przyzanc iz pamietałem go, jego wczesniejsze posty :D Nadrabia braki forumowe :D Czesto widziałem go w temacie o statusach :D
Następnym razem napisze wiecej, poczekaz az sie "rozkreci" :D Pisze zrozumiale :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Camponator - Przodownik. Widywałem Go już :D. Końcówa nicku "nator" kojarzy mi się z robotami i robotpodobnym. Czyl ito może być jakiś "robocop" czy treminator. :-) P.S. JAk literki wrócą to bedzię, więc ja poczekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2006 o 19:29, Wasizi napisał:

Camponator - Przodownik. Widywałem Go już :D. Końcówa nicku "nator" kojarzy mi się z robotami
i robotpodobnym. Czyl ito może być jakiś "robocop" czy treminator. :-) P.S. JAk literki wrócą
to bedzię, więc ja poczekam.


Mój poprzednik jest stałym gramowiczem i fajnie pisze na forum. Jego ksywka jest dla mnie nie do odgadnięcia...ale zatem jaka ciekawa :P Wydaje mi się że jest fanem Morrowinda, ten wielki świat go pochłąnoł i pewnie nie raz przeszedł gre :) Mnie się to nie udało, pogubiłem się kiedy miałem zostać Horatorem :(. Chyba lubi opisywać forumowiczów, i lubi jak ktoś opisuje jego :) bo jest stałym pisarzem tego tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grizzly - bardzo rzadko go widziałem, musi być tam, gdzie mnie nie ma. Na forum jest długo, chyba lubi niedźwiedzie, a wszczególności grizli:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lis889- mieszka w lesie w czesci nr 8, w norze nr 9 i w 9 drzwiach po prawo :P Widać zna łacine (vulpes vulpes) i lubi gadać z innymi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

bobek89 - kojarzy mi sie bardzo miło z jednym bohaterem z bajki Muminki :D Mam tyle samo lat :) Ooooo... co ja widze czyżby jakieś urodziny :D Jeśli tak to wszystkiego najlepszego :D Lubie go bardzo ze wzgledy na humor w postach i nick`a :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kowboj3 - jest nowym forumowiczem ze stazem Przodwonika! Dobrze przynajmiej moźna opisać kogos nowego
Nic o nim nie wiem ale myśle ze ma na pulpicie flage stanu Teksas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

olki77 - Przodownik. Miał 3 razy degrada. Jest w moim wieku. Umieścił swoje zdjęcie w temacie "Zdjęcia forumowczów.". Jest na mojej liście. Na swoim koncie ma zbudowanych parę zzamków rozsiedlonych po całym świecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

P.S. I to dużo powiazanie. Tak samo z Traidami :d

Dzik Marczak - Ulubione akcesoria: M16, Wyrzutnia Rakiet, Komórka za pomocą której sterujesz satelitą. To On założył NASA i jest tam "Szefem".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wasizi - Ma firme przewozowa "Krycha"(naprawde taka jest) i uczy sie chińskiego bo lubi chińskie gry

Ale tak na pół - serio czlowiek który lubi wszystkich i za to plus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

olki77-pisze dużo i wszędzie. Jego idolem jest Chuck Norris, lubi rap i chce zostać afro-amerykaninem (ale jest biały, więc mu się nie udaje). Jest kumplem CJ-a z San Andreas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziki Marczak - Przodownik, może Brygadzista? Jest spokojny, chce dożyc miłej starości. Grałby w warcaby ze swoim wnukiem. Sam teraz buduje dwie głowice do bomb atomowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziki Marczak --> myślę że jest dziki jak dziki z lasu (lub guźdźce z afryki) i ma dobre kontakty z kobietami...myślę też że ma na imię Marek...oj! a jednak nie ma patrzac na opis (teraz zobaczyłem):P No ale w każdym razie przodownik więc pewnie zasłużył bardzo na niego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

bobek89 - pierwszy raz zauważyłem go w tym temacie, na forum już jakiś czas jest, oczym świadczy status, 89 to zapewne rok jego urodzenia, a bobrk...nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować