Zaloguj się, aby obserwować  
Sandro

Opisz poprzednika - zabawa

15958 postów w tym temacie

borolek - nowy nabytek gram.pl ;). Od niedawna na forum, mimo to już napisał 150 postów. Dość dużo jak na obywatela, więc niezbyt obszerne są te posty ;]. Na forum upatrzył sobie gry forumowe oraz temat o Company of Heroes ;). Prawdopodobnie jest bardzo zainteresowany tą grą ;). Nie ma opisu, rzadko go widuje, nie mogę dużo stwierdzić na jego temat. Mam nadzieję, że jakoś się tu ustosunkowujesz i zaczniesz pisać mądrze, rozważnie i na temat. To najszybsza droga do rangi Przewodniczącego. ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

elcoyote
Widziałem go dużo razy, nie spotkałem u niego spamu, ani degradu. W avatarze ma postać z anime, tylko nie wiem kto to:P, przyznam, że nie rozumiem podpisu, nie wiem jak mam rozumieć(dosłownie czy mniej dosłownie), lubi gry forumowe, niedawno awansował na delegata, spoko delegat:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lis899 co można oni napisać...
Może to, że ta strona jest najbardziej ulubiona. Delegatem jest już od 4 miesięcy i lubi dużo wstawiać obrazków. Poza tym jak ta gra ze szkoły... chodzi lisek koło drogi.... i jak on jest to nikt mu nie podskoczy :). Poza tym szybka, brawurowa kariera :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2006 o 08:43, Konrades napisał:

Lis899 co można oni napisać...
Może to, że ta strona jest najbardziej ulubiona. Delegatem jest już od 4 miesięcy i lubi dużo
wstawiać obrazków. Poza tym jak ta gra ze szkoły... chodzi lisek koło drogi.... i jak on jest
to nikt mu nie podskoczy :). Poza tym szybka, brawurowa kariera :)


Konrades.
lekko latynoska ksywa (zapewne odimienna) do tego ekstremalnie psychodeliczny i rzadko spotykany awatar - widać że chłopak lubi łamać utarte schematy. jest prostym robolem, tak jak ja kilka dni temu :) - ale życzę mu bływskotliwej kariery. takiej jak moja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Azrathel ---> czyżby nowa postać na forum? Coś mi się z nim kojarzy, nie jestem pewien ale chyba Książę Persji (może wcześniej miał go w avku i gdzieś go widziałem...). W każdym bądź razie nie znam. W avku widzę tygryska a nad nim tytuł przodownik ;] Więcej niestety o nim nie wiem, ale może to nadrobię ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Azrathel = Przodownik , zmienił już sobie 3 razy awka , najpierw miał Chomika , poźniej postać z PoP WW a teraz nie wiem co to jest . Kozaczy na forum od samego początku , Już zamieszał troche w Loży Szyderczyń ale nie jest jeszcze prawowitym Lożowiczem nie przeszedł jeszcze ''Próby TYHE" Słyszałem troszke rzeczy na jego temat których nie będe ujawiniał głośno. Podobno ostanio gra w Simsy ale to tylko plotki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

bardzo śmieszne - dementujęte pogłoski... :)

olki77

kurcze, opisywałem go już kiedyś. jest delegatem - więc sporo czasu marnuje na tym forum :) jako awatara ma jakieśwymyślne i fikuśne graffiti - co to ziomki malują na murach - wynika więc z tego, że lubi / należy do jakiejś subkultury młodzieżowej. dużo wie o innych forumowiczach - vide mój awek czy lożowiczowanie.

co to jest ''próba TYHE'' ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Olki77
Tak naprawde nie wiado kto to jest. Ma historie statusu tak szeroką, że niejedne akta w policji są od niej mniejsze- lecz co trzeba oiwuedzieć od dłuższego czasu jest porzadniejszy od innych. Jest już Delegatem więc czapki z głów. Ps. Podsłuchy u ciebie są już zdejmowane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dwie odpowiedzi to za dużo więc napiszę jeszcze raz :) :
Azrathel
Chodź szybki jest niczym tygrys i spowodował że mnie wygryzł :) to przodownikiem jest od niedawna lecz czadu daje na maksa. To troche siedzi w kinie na FIlmie to zawsze zasiada w Loży vipowskiej. Z spellforcem nie ma problemu bo przeszedł go 3 razy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Konrades

Dawno mnie tu nie było wiec sie namnożyli nowi forumowicze (albo go po prostu nie widziałem). Ma zapewne na imie Konrad ale to tylko moje przupuszczenie. Jesli jest słuszne to mozna doszukiwac sie tu związków jego rodziny z postacią Konrada Walenroda. Na jego avatarze znajduje sie coś co przypomina mi Kości Tęczy (nie wiem czemu ale przypomniało mi sie to sprzed paru lat i musialem to napisac). Napisał dwa posty pod rząd ale nie musi to oznaczać ze jest spamerem. Stopien przodownika jaki widnieje pod jego nickiem wywołuje radosne wsponienia sprzed paru miesiecy. Nie ma podpisu pod postami co oznacza ze Konrades owiewa sie pajęczą siecią tajemnicy. Jego posty mogłyby być dłuższe (przyganiał kocioł garnkowi - sam takie dawniej pisałem w tym temacie). Ogołnie nie sprawił na mnie złego wrazenia i módlmy się do Lloth aby tak pozostało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

liwuniek14 ---> oj, nie widuję go niemal wcale ostatnimi czasy. Z tego co pamiętam fajny użytkownik - UWAGA - mający 16 lat a nie jak sądzą niektórzy - 14. Kiedyś dosyć często (podobnie jak ja) odwiedzał ten topic. Może mu się znudziło i wpadł odwiedzić starych znajomych? Nie wiem, ale fajnie, że wpadł. Nie mam zastrzeżeń do niego jako użytkownika forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Markus89 - często widywany przeze mnie forumowicz, zarówno na gg jak i na forum. Członek serwisu GameArena, w którego szeregi miałem wstapić, jednak nadal tam nie jestem. Delegat, podobnie jak ja. Ze swoich źródeł wiem, że w Garażu ma BMW M3 czekające na jego 18 urodziny - wtedy Markus ma zamiar się do niego dorwać :P osobnik dość niebezpieczny, zważywszy na fakt że blisko się przyjaźni z bohaterem "Kronik Riddica"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

RX-8 - Dawniej wojownik w tym temacie opisywał każdego , od czasu gdy trzeba opisać poprzednika 3 linijkami został wetereanem :P Został Delegatem jak dobrze pamiętam wcześniej oddemnie . Lubi gry samochodowe ale chyba najbardziej serei NFS za która osobiście sam przepadam. Też lubi grać Gothica też tak samo jak ja czyli coś nas łączy.
W awku ma Lamborginni czy Porshe już sam nie wiem ale wiem żę z NFS C :) Ogólnie spoko user taki normalny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

olki77
Bardzo doświadczony forummowicz, kiedyś pisał bardzo dużo, przyokazji dostając kilka degradów, ale się opamiętał, i awansował na delegata!! Zniecierpliwościa wyczekuje Gothica 3(podobnie jak ja), pewno złożył zamówienie na EK(mi wystarczy podstawka:P), podaje gg, jest otwarty na nowe znajomości, spoko delegat:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

lis889

Jest delegatem na poziomie SSJ4 [patrząc na forumowe statusy :P]. Bardzo doświadczony forumowicz, jednakże rzadko widuję go na forum poza tymże tematem. Kocha Dragon Balla, a najlepszym wojownikiem jest jego zdaniem Vegeta (którego notabene ma na awku :D). Zapewne ma w domu 899 lisów, a sam jest kurą :P. W swoim opisie podaje, że 3 listopada jest święto narodowe w Polsce (czyżby jego urodziny? :D). Podaje również swój adres e-mailowy, co oznacza, że ma albo dobrego antywirusa (:P), albo jest towarzyskim kolesiem (obstawiam to drugie, choć oczywiście nie wątpię w potęgę jego antywira :P). No, to chyba już wszystko. Ogólnie jest bardzo fajnym i ciekawie piszącym forumowiczem - życzę mu dalszych awansów :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cossack777

Jest on już brygadzistą co musi oznaczać że z forum jest oswofojny niczym mój chomik z ludźmi. Liczba 777 w jego nicku oznacza że jest o 111 razy lepszy od samego szatana, ale nie obawiajmy się Cossack777 jest dobrym człiwiekiem. Kocha serię Gothic i napewno czeka na Gothica III z wypiekami na twarzy. Na avatarze ma jakiegoś demona ze swoim podpisem, podaje numer GG co oznacza że lubi sobie poGGadać w necie a także poznawać nowych ludzi. Ogólnie bardzo fajny i przezemnie lubiany forumowicz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PAPISHON

Delegat, zaprowiony w bojach w topicu "Historyjka". Lubi postacie Sam''a Fishera (miał jakiś czas temu w avatarze) oraz Hitamana na co wskazuje aktualny avek ;-) Podpis świadczy o tym iż jest miłośnikiem FPSów takich jak Unreal Tornament 2004, Far Cry, Call of Duty, ale nie tylko lubi strzelać w FPP. Sid Meier''s Pirates! to też jedna z ulubionych jego gier. W podpisie podaje numer GG oraz nick chyba komunikatora tlen, co oznacza zę jest otwarty na nowe znajomości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PAPISHON

Forumowy Delegat, forumowicz które wiele przeżył na forum. Uwielbia Hitmana (sądząc po avatarze), w podpisie najprawdopodobniej podaję Swoje ulubiony gry. Podaję Swoje GG, więc jest otwarty na nowe kontakty. Nie wiem co oznacza jego nick, może PAPI kojarzy mi się ze słowem ojciec, SHON z jakiś imieniem zagranicznym. Ogólnie spoko forumowicz (czyli nie spamujący, nie poniżających innych, itp.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

szerszeń45 ---> od razu mi się przypomniał film Vinci ;] Może to Borys Szyc ukrywa się pod tym pseudonimem? W takim razie gdzie Cuma (Więckiewicz) ;] No dobra koniec żartów. Widzę, że kolega szerszeń jest delegatem, można by myśleć, że ma 45 lat, ale nie - ma 17 - tak jak ja (super wiek ;]). Podaje GG i jak większość czeka na Gothica 3...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Markus89

Mój poprzednik lubi dobre polskie komedie bo jak sam pisze lubi film Vinci. ;] powiem o nim jeszcze coś ciekawego otóż Markus lubi bardzo landrynki i codziennie powiem brzydko pożera kilkanaście paczek owych landrynków, jak chcesz zeby ciebie polubił dajmu landrynka;] W chwilach desperackiego pragnienia landrynkowego potrzfi stanąć na głowie aby ktoś my dał co.... oczywiście landrynka ;] Miałem kilka razy okazję by opisać tego landrykjnowego forumowicza ;] ogólnie naprawdę porządny i miły forumowicz ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować