Zaloguj się, aby obserwować  
Sandro

Opisz poprzednika - zabawa

15958 postów w tym temacie

rolek85

Mimo ze dawno mnie tu nie było (nie licząc wczorajszych odwiedzin) widzę że rolek ciągle pozostaje przy swoim uśmieszkowo-emotkowym awatarze. Jest poetą co mozna wyczytać w jego opisie. Zaznacza on w swej poezji ze nie jest detektywem co nie oznacza ze nie ogląda programu "Detektywi". Jest miłośnikiem piwa (piwoszem?) szczególnie zaś Żubra który jak pamietam z jego wczesniejszych opisów powstaje z jeczmienia. numer gaga który widnieje w jego opisie jest swiadectwem jego towarzyskości. Spoko forumowicz ktory cieszy sie tytulem delegata. Zycze awansu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

liwuniek14 - Zmienił awatara jeden Brygadzista a myślał że nie zauważe tego :P Witać że oglądnął film Star Wars bo w podpisie ma jakieś cytaty z filmu i awku ma tego Nie obi Wana , Lucka Skywokera . Dawno się nie wypowiadał pewnie miał jakoś przerwe lub się uczył . Jak się ma 16 lat to już Liceum i trzeba się uczyć. Dziwnie go troche opisałem, ale powiem że to spoko koleś . I ogólnie nie groźny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

olki77 (Delegat) obecnie na awku ma A - bo - ja - to - wiem, czyli dokładnie, co on ma na awku, bo ja nie wiem!!!

Ale do konkretów ;)) Olki czeka na Gothica, pewnie jest fanem. Podaje swoje gg, i cytuje Sol (oj nieładnie, nieładnie). Na imię ma Szymon czy jakoś tak, a może forumowiczów pomyliłem, nie wiem ;)) Być może urodził się w 1977 roku, albo ma 77 olków, a te olki to jego ochroniarze są (prawdopodobnie). Dobra, wiem, że krótki ten opis, ale brakło mi weny, której nigdy nie miałem ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Avalon67
Ma 12 lat więc jest dosyć młody jak na forumowicza, ale wypowiada się madrzę i zwięźle za co ma mocnego plusa. Dobrą opinie o nim słyszałem u niejakiego PAPISHON''a. Gra na Playstation 2 i bardzo lubi forum gram.pl Nazywa się Wojtek, a nei Avalon. W dodatku nei urodził się w 1867 roku :P, czyli lubi robić ''''zmyłę'''' tz mylić innych nickiem. Pisze w miarę długie posty i ma bogaty zasób słów w ''''słowniku forumowicza 2006''''. Podaje swój numer gg czyli lubi poznawać nowych kumpli, a nawet stawać się wiernym przyjacielem. Ma różny humor. Casami jest nerwowy i wygna każdego ze swojego królestwa, ale czasami jest jak anioł i chętnie rozmawia z innymi dzieląc się swoimi wrażeniami i wydarzenaimi z bieżącego dnia. Wypowiada się na andergrandzie lecz i to mnie nie skusi, bo nie chcę się uzależnić, bo nie będę miał czasu na nic, a jedynki polecą z góry do samiutkiego dołu, poniżej Juiced :P Na forum bardzo długo, bo od samego początku. Na forum lecz wypowiada się rzadko, ale zawsze na temat. Niestety jak wiekszosć ale ta mniejsza wypowiada się w tematach wg mnie spamerskich typu: ''''Historyjka'''', ''''Słowna zabawa'''' czy innych. Oczywiscie nic mu nie zarzucam, moze mu forum nie przypadło do gustu. Stosunkowo do postów nawet często zakładał tematy, a lepiej jest z obrazkami. Na Brygadzistę awansował niecałe dwa tygodnie temu. Jest miły i uprzejmy. Umie się dogadac z ludźmi :) Życzę mu szybszej drogi do delegata oraz poczucia ''''miłości'''' do forum gram.pl przez co będzie się tu wypowiadał z chęci oraz podzieli się swoimi wrażenaimi z gier, w które zagrał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

WIkitory

Ma status przodownika, ale widzę go (chyba) pierwszy raz na tym forum. Na avatarze ma sportowy, stuningowany samochód. Po jego podpisie można stwierdzić, że jest fanem Gwiezdnych Wojen (uważa się za mamę Luke''a :), ponadto ciągle wierzy w to, że polska reprezentacja w piłce nożnej w końcu odbije się od dna i na najbliższych Mistrzostwach Świata zacznie odnosić sukcesy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

des1og

Lubi Fallouta, avatar na to wskazuje. Widze go już trochę, ale pisze chyba rzadko. Jest od 130 dni na forum. Nie miał jeszcze ani jednego degrada. Jak bedzie dalej tak pisał, za niedługo wróżę mu Brygadzistę... Lubi konsole pokroju Wii, PS3, X360... Lubi również Residenta Evila... No i myśli, że wojna nigdy się nie zmieni... Ma racje (chyba).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Vytrix
Widziałem go dość dużo razy, pisze mąrdze, nie zaśmieca forum, na avatarze ma chyba robota, nie wiem co to jest , w podpisie pisze, że nie ma weny twórczej(tak, a miejsce na podpis zająłeś, jak o wytłumaczyć??:P:), myśłi że wszystko ma(pewno mu się tak zdaje, ale napewno duuużo mu jeszcze brakuje:P), chyba jest długo na forum, spoko brygadzista:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[owszem, robot z Metal Gear Solid''a]

lis889
Widziałem wiele razy, naprawdę dobry użytkownik... Chyba brakuje mu już mało do Przewodniczącego... Ma jakas strone, ma w opisie gg, czyli lubi gadac. Lubi chyba swieto 3 listopada (ja nie wiem o co chodzi :))... Ogólnie dobry user.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Vytrix

Jego nick kojaży mi się z wytrychem, jest brygadzistą iana avku a chyba robota z Metal Geras Solid. Ma bardzo fajny opis, który bardzo mi się podba (ale uważam że mój podpis który uzurpatuje usebary jest lepszy :P). Widuję go żadko a forum, ale jak zauważe jego post to z zasady jest on mądrze napisany. Ogólni fajny forumowicz który nie sapmuje i przesztrega regulaminu. Życzę mu awansu na delegata a potem na przewodniczącego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PAPISHON

Z tego,co słysałem,jego nick miał brzmiać KAPISHON,ale podczas pisania swej nazwy pomylił się i zamiast ''''k'''' wcisnął ''''p''''.Wcześniej miał na awku Fishera, a tera ma Hitmana,który bardziej mi się podoba.Z pewnością nie lubi gier typu ''''Kubusiowe przedszkole''''itd.widać,że gra w gry nie dla tych,co jeszcze opierają się na ''''Króliku Bystrzaku'''':)Fajny forumowicz i zarazem gramowicz.Życze awansu na Przewodniczącego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2006 o 19:02, Grzyb8 napisał:

Grzyb8

Patrząc na nick powiedzieć by można, że należy do grona roślin lecz to tylko zmyłka. Tak naprawde jest to osoba z szybką karierą w góre i w dół w ciągu miesiąca awansował o dwa stopnie w w ciągu kilku dni zdegradowany do robola. Ma w opisie że toporem się jak dostanie to nie boli---to nie prawda --- ja leczyłem się kilka dni (miksturami leczniczymi). sądząc po wszystkim nie długo będzie sekretarzem o ile znów nie naje się grzybków i nie będzie szalał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Konrades

Ostatnio go widzialem na forum lecz rzadko pisujemy w tych samych tematach (prawie w wogole) jest przodownikiem tak jak ja, zapewne ma na imie Konrad, w avku ma cos kolorowego (cokolwiek by to nie bylo)
szkoda ze nie podaje gg moze nie lubi przez ten komunikator sie porozumiewac lub po prostu jest niesmialy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zauri

Jest kolejnym uzytkownikiem forum ktorego nie widzialem wczesniej. Jego avatar przedstawia zapewne jego podobizne :D. Jest towarzyski (na podstawie numeru gaga mozna to wywnioskowac) Oczekuje takich pozycji jak delta force ztreme morka ZE i enter the matrix. Cóż więcej? Jest przodonikiem czyli ze ma nie za dlugi staz na forum. Jego post powyzej ma nieco poetycki układ gdyz wersy konczą sie nie na koncu linijki. Jest destruktywny co w jego opisie jest wyrazone slowami "konkretna demolka". Zrobil na mnie dobre wrazenie ale poniewaz go nie znam i widze go pierwszy raz to nie moge nić powiedzieć o tym czy spamuje czy nie i jaki jest jego sposob bycia. The End

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

liwuniek14

Liwuńka widziałem już kilka razy, wcześniej występował pod postacią drowa, nienawidził światła i podróżował tylko nocą. Tym razem nastąpiło u niego przebudzenie się SW, gdyż w avku widnieje groźnie patrzący Anakin Skywalker z III części sagi (a może poprostu podoba mu się ten obrazek ?). Liwuniek14 wbrew pozorom nie ma 14 lat, ale 16, natomiast 14-stka to jego ulubiona liczba, jednak wielu forumowiczów o tym nie wie nad czym bardzo ubolewa. Jest to sympatyczny i inteligentny gość, ostatnio widziałem go jako przodownika, widać awansował od tego czasu. Ogólnie jest dobrym forumowiczem i można się z nim dogadać (mimo jego upodobań do ciemnej strony ;D).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Paluch 222

Który to już raz opisuję tego szacownego brygadzistę? Sam nie wiem :-) Co tu dużo mówić, uwielbia Władcę Pierścieni i Gwiezdne Wojny (dla tych, którzy są wyczuleni Star Wars :P). Ma 222 paluchy i jeszcze jeden dodatkowy, który odnajduje je wszystkie w ciemności i łączy w jednego super mega wielkiego palucha - giganta (:P). nie obawia się ciemności, albowiem jasna strona mocy jest jego sprzymierzeńcem. na awku ma szturmowca z Republic Commando. Ogólnie bardzo fajny gramowicz, którego często widuję na forum, szczególnie w tymże temacie - życzę mu dalszych awansów :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cossack777
Miły i młody forumowicz, a jego ksywka nie wskazuje na wiek, Na forum krótko ,ale status wysoki a awansował niedawno. Niestety pisze w większosci w tematach typu: "Słowna zabawa" czy "Historyjka". Na forum umieszcza mało obrazków oraz nie lubi zakładać sam nowych tematów chyba, że jest to rewolucja... Wypowiada się regularnie czyli rano, w dzien i wieczorem aby zdobyć pełen zestaw punktów. Patrząc pod innym kontem robi to tylko, żeby mieć wyższy status, ale mamy nadzieję, ze ze zbiegiem czasu częśćiej będzie rozmawiał o grach i dzielił się swoimi ocenami gier. Mimo, że pisze w tematach wg. spamerskich lub inaczej dla nudzirzy aby nabić posta(oczywiście nei jedyny, sam czasami to stosowałem) stara się jednak pisać długie, ale zwiezłe zarazem posty. Brakuje łaśnie tego o czym pisałem, czyli ''''milości'''' do forum gram.pl Jest fanem Gothica, a jego ulubiona jest 2 część. Zapewne się to zmieni gdy wyjdzie nowy pod oznaką ''''3''''. Podaje swoje gg i reklamuje w podpisie stronkę lub po prostu zacheca do obejrzenia. Lubi andergranda, ogólnie spoko! Zycze mu awansu i pisania nie tylko na tematach dla zabawy...Ogólnie spoko ziomek :) Ostatnio zmienił avatara dodajac napis swojej ksywki lecz nie zrobił tego poprzez forumowicza Saref tylko sam pokazał swoje umiejętności plastyczne. Jest pod tym względem uzdolniony...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cossack777

Brygadzista. Kolejny, który oczekuje na nadejście nowego wcielenia Gothica (juz niedługo :D). Na forum lubi tematy takie jak "Historyjka", "Słowna zbawa" czy "Gothic II - forumowa gra RPG". Pisze sensowne i wyważone posty, przynajmniej tak mi sie zdaje ;p Podaje GG czyli jest towarzyski. Jest wporządku. Życzę mu awansu na wyższy status. Pozdro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MARCOS

Mam co do Niego takie dziwne przeczucie , że jak się pierwszy raz logował to zapomniał wyłączyć Caps Lock :P. Jest przodownikiem w barze gdzie spotykają się fani Need For Speed. Szpanuje swoim w miarę wypaśnym komputerem podając jego dane. Ma na imię Marek co oznacza , że po angielsku znaczy to tyle co MARCOS. Wpadł na to kiedy uczył się tego języka. Prowadzi podwójne życie jak agent jest jednocześnie MARCOSEM jak i Speedraidem. Ach i jeszcze sobą .Łał!!! To oznacza , że ma potrójną osobowość :P. Z tego co można przeczytać wnioskuje , że kocha samochodówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować