Zaloguj się, aby obserwować  
Sandro

Opisz poprzednika - zabawa

15958 postów w tym temacie

Avalon67

Często widuję go w loży szyderczyń, jest nawet spoko, ale nigdy nie wybaczę mu moich straconych kończyn... wnioskując z nicka ma 67 lat, lubi jeść ropuchy itp. ale ogółem jest w pożądku, chyba ma b. dobre kontakty z moderatorami, bo udało mu się wejść aż na stopień brygadzisty, na jego avku widnieje tak jakby osuszony smok, co oznacza, że niezbyt lubi te gady ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

full wypas

widuje go czesto na forum pisujemy (chyba?) w podobnych tematach w avku ma jaks czaszke a na dole swoj podpis (tak mi sie wydaje) na forum jest juz 125 dni i dostal juz az 3 degrady
wychodz na to ze jest zadziorny i nie lubi kompromisow w podpisie ma swoje zyciowe motto :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zauri

Powiem szczerze że tego użytkownika widzę po raz pierwszy na forum, nie wiem o nim praktycznie nic. Wiem o nim że lubi Księca z POP, ale chyba najbardziej z Warrior Within, jest przodownikiem czyli zaznal się już z regułami panującymi na tym forum. Podaje GG co oznacza że lubi pogadać i poznawać ludzi w sieci, ale uwaga kiedy do niego zagadasz wpierw się przedstaw bo nie wadiomo co może się stać ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PAPISHON

jest delegatem wiec "dlugo juz w tym siedzi" , ma b. duza kolekcje gier i b. dobry gust ma rodzenstwo ktore smiga na forum pod nickiem goyaka , widuje go dosc czesto zwaszcza w tym temacie jest fannem sama fishera tak jak ja, hitmana, UT 2004, call of dty i sid meiersa pirates

w avku ma lysego cichego zabojce agenta 47

podaje gg wiec lubi poznawac nowe osoby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zauri -> tajny agent jej królewskiej mości. Bardzo podejrzliwy i o otsrożny osobnik w kontaktach z ludźmi, szczególnie, w kontaktach poprzez internet. To wiąż się z tym, że jako agent ma za zadanie rozpoznawanie terenu, zdobywanie informacji i manipulacje.
Możliwe, że fan serii Prince of Persia, a może po prostu podoba mu się prężne ciałko bohatera gry ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Paweusz
Znayn forumowicz, jest tu prawie rok, a brakuje jeszcze 20 dni, bo po raz pierwszy zajrzał tu w ostatni dzień października. Gdy awansował na przodownika po raz pierwszy dwa dni po tym dostał degrada i się szybko pozbierał. Teraz jest przewodniczącym, a ja mimo 2 degradów (speedraid) pójdę w jego ślady i postaram się uzyskac jak najwyższy status...Jest fanem piłki nożnej oraz lubi zabawy (gry) na forum...rzadko zagląda do tego tematu, a własciwei zaglądał. Napisał grubo ponad 5000 postów, a w postach umieszcza mało znaków, ale stara się nei spamować i mu to wychodzi :) Jest lubiany przez innych. Czasami pokaze nerwy, ale bez przesady tz. pisze z ograniczenaimi. Ogólnie jest miły i uprzejmy. Lubi horrory, Prince of Vampires, Servant of the Shadow, Angel of Torment. Podaje gg czyli jest otwarty na nowe znajomości. Może go kiedys poznam...chyba jest na mojej liscie ulubionych a mnie nie ma, bo przeciez wiadomo o co chodzi..wiek, status, zaintersowania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

paweusz

Przewodniczący... Ma na imię Paweł - wiek 21 lat :-] Mieszka w Broniszewie Starym. Na forum od 345 dni. Umieścił 5348 postów :O. Podaje GG, ale nie ma zazwyczaj czasu na rozmowy. Jest na 3 semestrze studiów. Założył bardzo fajny i ciekawy temat: ''Ranking na ulubionego forumowicza''. "Gdy śpi jest strasznie małomówny" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MARCOS (bo opisał jako pierwszy paweusza)
Ten użytkownik ma dwa oblicza - jedno to speedraid, a drugie to MARCOS. To drugie jest podobno pod każdym względem lepsze - na forum pisze dłuższe, ciekawsze i przemyślane posty. To pierwsze jest podobno gorsze. Ale czemu używa dwóch kont? Nie wiem, moim zdaniem utrudnia to nieco jego i nasze życie forumowe. Lubi rozmawiać przez gg u lubi poznawać nowych ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

fanfilmu.pl

Jest delegatem - spędził na forum już dość dużo czasu. Mój ziomek ze sqadu forumowego Gothica :-) Wypowiedział wojnę krótkim postom, a jego wypowiedzi są mądre, przemyślane, długie i interesujące... :D Na awku ma trolla Europejczyka, albowiem za poprzedniego był posądzany o rasizm :-)) W swoim opiesie podaje numer gg (które notabene już mam :P), dlatego można wywnioskować, że to towarzyski gramowicz, który lubi nawiązywać nowe kontakty. Naprawdę fajny forumowicz, życzę mu dalszych sukcesów i awansów :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cossack777

Jest brygadzistą, awansował dzistaj. Lubi się wypowiadać w tematach polegającyh na grach slownych takich jak Historyjka i Słowna zabawa. Jest na forum już sporo czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Warrior Within

Jest Przodownikiem tak jak ja. Lubi Serię Prince of Persia, czyli że ma podobne zainteresowania do mnie. Nie ma podpisu, może jest nieśmiały a może poprostu nie lubi go mieć :D Jest na Forum od ponad roku. Jak dotąd napisał wedłóg mnie mało postów jak na rok. Wygląda na spoko goscia tak więc nie mam nic do iego a wręcz przyciwnie jako forumowicz to mi sie podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Warrior Within

Czasem mówią na niego Książe Persji. Znany jest ze skrytobójczych akcji, tajemniczości, zamiłowania do mrocznych kobiet oraz uwielbienia to muzyki nie pasującej zbytnio do klimatu gry. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

lurynowicz
Dwanao Go nie widziałem na forum, chyba nie był z byt często, albo był nie tam gdzie ja, podaje gg, chyba jest otwarty na nowe znajomości, jest delgatem, musi być długo na forum, spoko delegat:)
ps widziałem że pare osób pisało o mnie, że mam coś wspólnego z Zapomnianymi Krainami, lecz to nie prawda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

lis899

widuje go czesto na forum , w avku ma vegete z dragonball wiec musi lubic ta bajke/serial .
jest delegatem wiec dlugo juz sie na forum, podaje gg wiec lubi poznawac nowe osoby,
maila tez podaje i jest fanem gothica 3

ogolnie spoko forumowicz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zauri ---> przodownik więc na forum od niedawna. Z avatara wnioskuję, że jest fanem Księcia Persji. Nie przeczytał chyba regulaminu tego tematu bo w bardzo skrótowy sposób opisał lisa899. Nic więcej nie wiem więc nie piszę, daltego tak krótko. W podpisie podaje nr gg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Markus89

Wielki fan Riddcika. Markus89 jest delagatem co znaczy że jest dobrym gramowiczem który nie łamie zasad panujących na forum. Zmienił avatar z Riddicka na GameArane, szkoda bo tamten był lepszy. Bardz go lubię i mam go w kontaktavh na GG, sam podaje numer GG co oznacza że lubi pogadać jak i poznać nowych lidzi w sieci. Szkoda że ostatnio żadko go widuję. Ogólnie barzo dobry forumowicz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Markus89
Wielki ponad wszystko. Bardzo wielu forumowiczów go lubi, a często zdaża się, ze zostaje specjalnie wyróżniony przez nas. Ludzie piszą, że dobrze się z nim gada. Z tym się zgodzę, bo jest to pierwszy forumowicz, który do mnei zagadał. Zaczął mnie pouczać, że aż wstyd. No i dobrze, bo napisałem w ciągu 18 godzin 140 postów (Speedraid). Był to tylko taki jeden dzień więc nei uważajcie mnie za spamera. Wg mnei też jest to najlepszy forumowicz i bardzo wiele pisze na forum, ale nie spamuje. Jest członkiem, a doładniej szefem działu gamearena, a linku nei podam, ale chyba kazdy umie skorzystać z google. Markus89 nie oznacza w pelni o tym o czym myślicie. Nie ma na imie Marek w przeciwieństwie do mnie, ale urodził się w 1989 roku, czyli wtedy jak moja siostra. Ma 17 lat, ale juz niedługo będzie 18, a z tym imprezka :P Dużo pisze na tym temacie:) Ostatnio zmienił avatara i jakoś nei mogę sie przyzwyczaić...ach ten Riddick :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

speedraid

Brygadzista, choć pisze również pod nickiem MARCOS (jest pod nim przodownikiem). Na forum już od dłuższego czasu i często mijam go na forumowych korytarzach :P. Po długości jego wypowiedzi, wnioskuję, że podobnie jak fanfilmu.pl, wypowiedział wojnę krótkim postom. Jest fanem gier sportowych, a konkretnie wyścigowych :-). Na awku ma gostka z NFS (?). Nie podaje w swoim opisie żadnych numerów kontaktowych, dlatego pewnie jest nieśmiały i mało kontaktowy (sory, jeśli jest inaczej :D). W sumie nie znam go zbyt dobrze, ale uważam, ze to ciekawy i fajny gramowicz. Życzę mu dalszych sukcesów i awansów :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować